В Турцию на автобусе.

Здравствуйте, советчицы. Может кто ездил в Турцию на море автобусом? Подскажите как долго и насколько трудно? Посмотрела пакетные туры, то самолетом оч дорого( автобусом намного дешевле выходит, но дорога пугает…
2 3
dulenok 04 апреля в 11:41
ездила в прошлом году с ребенком 12 лет. Мне нормально все прошло (33 часа), хотя до этого автобус вообще не переносила.
Грабля 04 апреля в 11:42
Два дня туда, два дня обратно. Думаю, что охренеть как неприятно потом ногам и спине. И вот смотрела я тур. 7 дней, цена огонь. И внизу мелким шрифтом, что цена за проживание на три дня, а 4 - проезд. И выходит уже не такая и приятная цена, чтоб терпеть 4 дня дороги
1 5
Флюорография гуся 04 апреля в 11:42
Це ж трнба так хотіти на море, щоб такий шлях продєлувать.
Скоро в Єгипет будуть автобусні тури
2 9
Капитошечка 04 апреля в 11:43
В минулому році донька їхала Елайн-туром з Болгарії на автобусі, що їхав зі Стамбулу. Це жах. Зламався кондиціонер, люди виснажені та змучені, а попереду була ще доба дороги. Тож для себе вирішила не ризикувати.
Хвігура мічти 04 апреля в 11:43
Я вот думаю отвезти ребенка хотя бы в Болгарию за 3 года на море и то переживаю, как в автобусе ехать... Хотя лучше бы в Грецию или Хорватию отвезла.
Флюорография гуся 04 апреля в 11:43
В такі відпустки треба на 2 тижні їздити. 2 дні відходиш від дороги, 2 дні потім налаштовуєшся на зворотню дорогу, вдома пару днів ще відійти і забути
Диверсификация 04 апреля в 11:44
если хотите тур, где из 8 дней проведете в дороге 4, то ок. отдохнете дома)
Херсон це Україна 04 апреля в 11:44
В Грецию,Хорватию, Болгарию ближе намного
Електрохарчування 04 апреля в 11:44
Там же ці дні , які в дорозі теж входять у відпочинок. Чи вас це влаштовує? Півтора дня у дорозі. Пишуть 33-35 години, знайома каже довше, ледь дорогу перенесла. Каже неділю брала тур і 4 дні всього на морі. Для мене це занадто дорого за 4 дня моря, а плати за сім. Краще до Польші і літаком. Ціна вища, але ж ви відпочините всі дні, а не 4.
Хвігура мічти 04 апреля в 11:46
Ответ дляЕлектрохарчування
Там же ці дні , які в дорозі теж входять у відпочинок. Чи вас це влаштовує? Півтора дня у дорозі. Пишуть 33-35 години, знайома каже довше, ледь дорогу перенесла. Каже неділю брала тур і 4 дні всього на морі. Для мене це занадто дорого за 4 дня моря, а плати за сім. Краще до Польші і літаком. Ціна вища, але ж ви відпочините всі дні, а не 4.
Ну так смотря откуда в ту Польшу. Мне до границы добираться сутки, на границе с Польшей можешь простоять часов 6... тоже такое себе...
Ворожу на каві 04 апреля в 11:48
Ответ дляХвігура мічти
Ну так смотря откуда в ту Польшу. Мне до границы добираться сутки, на границе с Польшей можешь простоять часов 6... тоже такое себе...
Ще варіант - з Молдови літаком. Якщо кордон пересікати через Могилів-Подільський, то там черг немає, досить швидко
Електрохарчування 04 апреля в 11:50
Ответ дляХвігура мічти
Ну так смотря откуда в ту Польшу. Мне до границы добираться сутки, на границе с Польшей можешь простоять часов 6... тоже такое себе...
Какоє? Сядьте на потяг раніше, приїдьте раніше на день, візьміть апартаменти, і погуляйте по місту. Зранку поїдете в аеропорт. Автор хоче заплатити за весь тур 7 днів, а відпочити з них 4. Це якоє? Хіба це не кідалово на гроші? Заплатив, комфорту нуль, просто півтори доби в автобусі, це не кожен витримає. Чого не відпочивати з комфортом?
Звісно , що хочеться взяти всього 30 тис і відпочити на повну катушку недільки дві, але хіба це можливо?)
Цікавий писочок 04 апреля в 11:51
Ответ дляЕлектрохарчування
Там же ці дні , які в дорозі теж входять у відпочинок. Чи вас це влаштовує? Півтора дня у дорозі. Пишуть 33-35 години, знайома каже довше, ледь дорогу перенесла. Каже неділю брала тур і 4 дні всього на морі. Для мене це занадто дорого за 4 дня моря, а плати за сім. Краще до Польші і літаком. Ціна вища, але ж ви відпочините всі дні, а не 4.
Польща так, але минулого року дивилася то виходило що ще ночівлю треба в Польщі шукати, що +до вартості туру.
автор Тюрюнь_Тюнь 04 апреля в 11:51
Ответ дляЕлектрохарчування
Там же ці дні , які в дорозі теж входять у відпочинок. Чи вас це влаштовує? Півтора дня у дорозі. Пишуть 33-35 години, знайома каже довше, ледь дорогу перенесла. Каже неділю брала тур і 4 дні всього на морі. Для мене це занадто дорого за 4 дня моря, а плати за сім. Краще до Польші і літаком. Ціна вища, але ж ви відпочините всі дні, а не 4.
Я думала, что время тура не входит в дорогу🙄 На мисто тревел выбирала отели и откуда и как ехать. Выбирала количество ночей и думала, что это количество именно в отеле.. спасибо, тогда автобус отпадает.
Електрохарчування 04 апреля в 11:51
Ответ дляЦікавий писочок
Польща так, але минулого року дивилася то виходило що ще ночівлю треба в Польщі шукати, що +до вартості туру.
З молдови виліт є, але там теж самій добиратися.
Катря Харківська 04 апреля в 11:52
Їхали 40 годин. Якщо їдете на тиждень- немає сенсу. Бо по приїзду організм виснажений, доба -дві на відновлення, коли нічого окрім лежати не хочеться. Якщо на більше, ніж два тижні, то можна і автобусом, але перевіреної гарної компанії. Щоб кондиціонер, туалет були на борту.
Хвігура мічти 04 апреля в 11:53
Ответ дляЕлектрохарчування
Какоє? Сядьте на потяг раніше, приїдьте раніше на день, візьміть апартаменти, і погуляйте по місту. Зранку поїдете в аеропорт. Автор хоче заплатити за весь тур 7 днів, а відпочити з них 4. Це якоє? Хіба це не кідалово на гроші? Заплатив, комфорту нуль, просто півтори доби в автобусі, це не кожен витримає. Чого не відпочивати з комфортом?
Звісно , що хочеться взяти всього 30 тис і відпочити на повну катушку недільки дві, але хіба це можливо?)
Я розумію, що ви живете с своїй альтернативній реальності. Тобто із 7 днів відпустки, автору потрібно нашаманити ще 5-6, щоб добиратися поїздами до іншого міста, винаймати апартаменти і т.д. Якщо б у автора не було дефіциту бюджету, вона б і не замислювалась про автобусний тур.
1 3
Електрохарчування 04 апреля в 11:53
Ответ дляЦікавий писочок
Польща так, але минулого року дивилася то виходило що ще ночівлю треба в Польщі шукати, що +до вартості туру.
Ну зараз не дуже зручно і накладніше, згодна. Але відпочінок псувати 2 дні в дорозі, теж такий собі варіант.
Новопоштинская 04 апреля в 11:53
Ответ дляФлюорография гуся
Це ж трнба так хотіти на море, щоб такий шлях продєлувать.
Скоро в Єгипет будуть автобусні тури
Ага, через Сирію. Чудовий варіант! Найголовніше, безпечний!
Цікавий писочок 04 апреля в 11:54
Ответ дляВорожу на каві
Ще варіант - з Молдови літаком. Якщо кордон пересікати через Могилів-Подільський, то там черг немає, досить швидко
12-14 год в дорозі. Меньше ніж до Туреччини, але теж таке. Назад перетинали кордон вночі ком годину то +до звичайної митниї перевірки,, ще поліція спочатку зайшла, перевіряли паспорт, фоткали, записували імаі телефона, потім ще якісь прикордонники теж додатково перевіряли.
автор Тюрюнь_Тюнь 04 апреля в 11:55
Ответ дляКатря Харківська
Їхали 40 годин. Якщо їдете на тиждень- немає сенсу. Бо по приїзду організм виснажений, доба -дві на відновлення, коли нічого окрім лежати не хочеться. Якщо на більше, ніж два тижні, то можна і автобусом, але перевіреної гарної компанії. Щоб кондиціонер, туалет були на борту.
Спасибо за ответ. Значит, это не наш вариант.
Електрохарчування 04 апреля в 11:55
Ответ дляХвігура мічти
Я розумію, що ви живете с своїй альтернативній реальності. Тобто із 7 днів відпустки, автору потрібно нашаманити ще 5-6, щоб добиратися поїздами до іншого міста, винаймати апартаменти і т.д. Якщо б у автора не було дефіциту бюджету, вона б і не замислювалась про автобусний тур.
Я автора зрозуміла відразу. Що людина не подивилася, що з 7 днів тільки 4 на морі буде. Це не дешевше, це кідалово. Порахуйте по дням 7 днів і 6 ночей , але літаком. Набагато дорожче? Та ні. Зато комфортніше. Є різниця 4 дні чи 6 відпочивати?
Диверсификация 04 апреля в 11:56
Ответ дляЕлектрохарчування
З молдови виліт є, але там теж самій добиратися.
до Кишинева прекрасный поезд ходит, в котором вы спите лёжа и проходите границу за полтора часа.
Хвігура мічти 04 апреля в 11:57
Ответ дляДиверсификация
до Кишинева прекрасный поезд ходит, в котором вы спите лёжа и проходите границу за полтора часа.
С Одессы?
Електрохарчування 04 апреля в 11:57
Ответ дляДиверсификация
до Кишинева прекрасный поезд ходит, в котором вы спите лёжа и проходите границу за полтора часа.
Без поняття, це я просто пишу автору варіанти, які бачила на сайтах тур фірм. Я їхалала через Польшу, поїзда нормальні.
Флюорография гуся 04 апреля в 11:58
Ответ дляДиверсификация
до Кишинева прекрасный поезд ходит, в котором вы спите лёжа и проходите границу за полтора часа.
З Києва такий потяг?
Диверсификация 04 апреля в 11:58
Ответ дляФлюорография гуся
З Києва такий потяг?
да
Король дивана 04 апреля в 11:59
Мені здається, треба їхати з зупинками хоча б 1 ніч, а краще дві.
І ще від автобусу залежить, в тому році їздили в Бг, так туди все ок, а назад пів автобусу ригало , хз шо таке…
Ворожу на каві 04 апреля в 11:59
Ответ дляЦікавий писочок
12-14 год в дорозі. Меньше ніж до Туреччини, але теж таке. Назад перетинали кордон вночі ком годину то +до звичайної митниї перевірки,, ще поліція спочатку зайшла, перевіряли паспорт, фоткали, записували імаі телефона, потім ще якісь прикордонники теж додатково перевіряли.
Ну і чим цей варіант гарший, ніж автобусом до Туреччини чи стояти невідомо скільки годин на кордоні в Польщі щоб звідти вилетіти?))
автор Тюрюнь_Тюнь 04 апреля в 11:59
Ответ дляКороль дивана
Мені здається, треба їхати з зупинками хоча б 1 ніч, а краще дві.
І ще від автобусу залежить, в тому році їздили в Бг, так туди все ок, а назад пів автобусу ригало , хз шо таке…
Какой кошмар(