Изменено 04 апреля в 23:10

Де ви працюєте і який маєте дохід?

Не можу знайти чим хочу займатися у житті, цікаво почитати ваші варіанти
І чи задоволені ви своєю роботою?
показать весь текст
Муркамурковна 04 апреля в 23:55
Ответ дляМамОмужа
Я керівник підрозділу.
Якого? Звідки у вас інфо про зп? Особливо дирекції?)
Ладно там ваші підлеглі, але керівного складу?)
Аноним_Русалка 04 апреля в 23:58
Вчитель, 15 тис.
МамОмужа 05 апреля в 00:03
Ответ дляМуркамурковна
Якого? Звідки у вас інфо про зп? Особливо дирекції?)
Ладно там ваші підлеглі, але керівного складу?)
Справа в тім, що багатьох працюючих там керівників я знаю 20+років. Працювали разом в інших місцях. З директором вчилася разом в КПІ. Якби без аноніма, я б не писала.Тому і назву підприємства не пишу. Ну і багато хто були моїми учнями в свій час(проходили в мене практику, а потім завдячуючи їм, я і перейшла за протекцією на це підприємство), тому секретів немає.
Назва підрозділу не має значення.
Диви яка я пава! 05 апреля в 00:04
Ответ дляШотуткоїться?
Маю свій інста магаз і три кавʼярні
Різний дохід
Буває 40
Буває 25 , набридло вже все оце
А як його кому куди не знаю
Три кав´ярні і такий дохід???
Муркамурковна 05 апреля в 00:08
Ответ дляМамОмужа
Справа в тім, що багатьох працюючих там керівників я знаю 20+років. Працювали разом в інших місцях. З директором вчилася разом в КПІ. Якби без аноніма, я б не писала.Тому і назву підприємства не пишу. Ну і багато хто були моїми учнями в свій час(проходили в мене практику, а потім завдячуючи їм, я і перейшла за протекцією на це підприємство), тому секретів немає.
Назва підрозділу не має значення.
Ааа) ну тоді вірю, хоча все одно інфо може відрізнятись) бонуси там усілякі, відкати...
МамОмужа 05 апреля в 00:10
Ответ дляМуркамурковна
Ааа) ну тоді вірю, хоча все одно інфо може відрізнятись) бонуси там усілякі, відкати...
Про бонуси тільки здогадуємся. Це так))
Муркамурковна 05 апреля в 00:11
Ответ дляМамОмужа
Про бонуси тільки здогадуємся. Це так))
Ото ж)) а про відкати ніхто не скаже
Лялькодзьоб 05 апреля в 00:29
Працюю прибиральницею.2300-2800 евро,але впахую добряче.По 8-10 годин фіз.праці.Раніше мала інтелектуальну роботу,ВО маю.
Да, я блондинка! 05 апреля в 01:19
Ответ дляМамОмужа
Можу вам вилку написати.
Вантажник від 12000
Робочі на лінії-від 23000.
Бригадир від 35000
Майстри дільниць від 40000
Керівники підрозділів та технологи-від 63000
Головний механік-від 120000
Головний інженер 207000
Директор 1200000
Підприємство з іноземними інвестиціями. Виробництво.
А обычный инженер сколько получает?
Вакансии есть у вас на предприятии?
Байрактара 05 апреля в 01:43
Ответ дляМао_Мяо
Репетитор, преподаватель англ, в Польше. Работаю ОЧЕНЬ много, но и зарабатываю неплохо.
Вы онффлайн работаете или онлайн? С нашими или поляками?
Или на курсах языковых?
Мао_Мяо 05 апреля в 07:35
Ответ дляБайрактара
Вы онффлайн работаете или онлайн? С нашими или поляками?
Или на курсах языковых?
В языковой школе в Польше, оффлайн и также онлайн с моими собственными учениками (поляками и украинцами)
Пошаманю 05 апреля в 08:34
Ответ дляЛялькодзьоб
Працюю прибиральницею.2300-2800 евро,але впахую добряче.По 8-10 годин фіз.праці.Раніше мала інтелектуальну роботу,ВО маю.
Ви ж мабуть не в Україні, бо у нас прибиральниця мінімалку отримує, ще й бажаючих море, бо роботи мало, а безробітних дуже багато.
Ні за холодну воду 05 апреля в 09:11
Юрист, дистанційнка, біля 25000 грн.
Кондуктор трамвая 05 апреля в 09:16
Ответ дляНі за холодну воду
Юрист, дистанційнка, біля 25000 грн.
Ооо, а я не верила, что юрист может дистанционно работать на постоянке. А какое направление? Какие именно задачи Вы на такой работе выполняете?
МамОмужа 05 апреля в 10:14
Ответ дляДа, я блондинка!
А обычный инженер сколько получает?
Вакансии есть у вас на предприятии?
Приблизно 30тис старт новачку був(без досвіду.
,якщо запрошують, то інша справа) . Але специфіка така, що спочатку працюєш за річним контрактом, і якщо все добре, ти всіх влаштовуєш, то тебе оформлюють на постійну роботу. І тут вже все залежить від того в якому підрозділі будеш працювати. Але в будь якому разі, ти наздоганяєш колег десь через 3 роки по зарплаті.Тому що відсоток преміальних росте три роки.
Вакансій на жаль немає . Через ті причини що я вище писала-не можемо працювати під час війни на повну потужність. Відсотків 30 зайвих людей, але не скорочують нікого, бо важко буде потім набрати спеціалістів. Плани були і є великі, але війна не дає...
Да, я блондинка! 05 апреля в 10:31
Ответ дляМамОмужа
Приблизно 30тис старт новачку був(без досвіду.
,якщо запрошують, то інша справа) . Але специфіка така, що спочатку працюєш за річним контрактом, і якщо все добре, ти всіх влаштовуєш, то тебе оформлюють на постійну роботу. І тут вже все залежить від того в якому підрозділі будеш працювати. Але в будь якому разі, ти наздоганяєш колег десь через 3 роки по зарплаті.Тому що відсоток преміальних росте три роки.
Вакансій на жаль немає . Через ті причини що я вище писала-не можемо працювати під час війни на повну потужність. Відсотків 30 зайвих людей, але не скорочують нікого, бо важко буде потім набрати спеціалістів. Плани були і є великі, але війна не дає...
Молодцы, что держите.
Хороших адекватных специалистов нужно растить и беречь.
Байрактара 05 апреля в 11:44
Ответ дляМао_Мяо
В языковой школе в Польше, оффлайн и также онлайн с моими собственными учениками (поляками и украинцами)
Спасибо.
Это дофига работы, правда. Сколько уроков/часов в неделю у вас получается?
Я уже опасаюсь выгорания.
Мао_Мяо 05 апреля в 12:01
Ответ дляБайрактара
Спасибо.
Это дофига работы, правда. Сколько уроков/часов в неделю у вас получается?
Я уже опасаюсь выгорания.
40 часов в школе (у меня умова о праце, так что стандартно 8-часовой рабочий день, но уроков 5, 1,5 часа из 8 даются на подготовку к урокам или другую нужную работу), своих занятий 30 часов в неделю + около 10 часов на подготовку к урокам.
Байрактара 05 апреля в 12:59
Ответ дляМао_Мяо
40 часов в школе (у меня умова о праце, так что стандартно 8-часовой рабочий день, но уроков 5, 1,5 часа из 8 даются на подготовку к урокам или другую нужную работу), своих занятий 30 часов в неделю + около 10 часов на подготовку к урокам.
Как вы и говорили, это ОЧЕНЬ МНОГО.
Думаю, у вас есть цель.
Удачи и берегите себя!
Лялькодзьоб 05 апреля в 13:52
Ответ дляПошаманю
Ви ж мабуть не в Україні, бо у нас прибиральниця мінімалку отримує, ще й бажаючих море, бо роботи мало, а безробітних дуже багато.
Як ви здогадалися?)))
Попихтю та й годі 05 апреля в 14:58
Ответ дляШотуткоїться?
Маю свій інста магаз і три кавʼярні
Різний дохід
Буває 40
Буває 25 , набридло вже все оце
А як його кому куди не знаю
Як ви все встигаєте?
Довго йшли до цього?
Шотуткоїться? 05 апреля в 15:22
Ответ дляПопихтю та й годі
Як ви все встигаєте?
Довго йшли до цього?
Почала все 16 р тому, коли захотіла йти в декрет за другим
Спочатку з інет магазину
Потім був один магазинчик в ТЦ, потім другий , потім закрила їх, коли відкривала першу кавʼярню ну і так пішло поїхало
Працюють дівчата , але я постійно навідуюсь
Один вихідний в будній собі роблю , але можу поїхати і в санаторій або так в Карпати на 4-5 днів, можу іна вихідні поїхати просто перезанрузитися
Шотуткоїться? 05 апреля в 15:23
Ответ длядякую аж підскакую
Сколько вам одна кофейня приносит?
Подумываю над делом в декрете, стоит ли в это влезать?
В мене дитячі кафе з ігровою зоною
Дитячі дні народження на 14 днів вперед записані
Багато їсть оренда і світло приміщень
Попихтю та й годі 05 апреля в 15:35
Ответ дляШотуткоїться?
Почала все 16 р тому, коли захотіла йти в декрет за другим
Спочатку з інет магазину
Потім був один магазинчик в ТЦ, потім другий , потім закрила їх, коли відкривала першу кавʼярню ну і так пішло поїхало
Працюють дівчата , але я постійно навідуюсь
Один вихідний в будній собі роблю , але можу поїхати і в санаторій або так в Карпати на 4-5 днів, можу іна вихідні поїхати просто перезанрузитися
А де кошти брали в декреті?
Чи просто спочатку вклали?
Шотуткоїться? 05 апреля в 15:38
Ответ дляПопихтю та й годі
А де кошти брали в декреті?
Чи просто спочатку вклали?
Мала заощаджені 1500 ує
Товар з відтермінуванням в магазини брала
А от кафе вже -всі позичені по людях , знайомих від 2 до 10 тис дол позичала
Потім як друге -кредитка 250 тисяч
Все віддала

Зараз хочу ще одне , планую 500 тис грн в банку знову брати
Попихтю та й годі 05 апреля в 16:30
Ответ дляШотуткоїться?
Мала заощаджені 1500 ує
Товар з відтермінуванням в магазини брала
А от кафе вже -всі позичені по людях , знайомих від 2 до 10 тис дол позичала
Потім як друге -кредитка 250 тисяч
Все віддала

Зараз хочу ще одне , планую 500 тис грн в банку знову брати
Ого, не страшно вам так було, а як би прогоріли?
Шотуткоїться? 05 апреля в 16:42
Ответ дляПопихтю та й годі
Ого, не страшно вам так було, а як би прогоріли?
Звичайно що страшно
Навіть зараз вже з таким досвідом є страх
Але інтуїція теж в мене працює і підказує )
Зараз вже 30-40 тис грн віддавати щомісяця я вже зможу

Колись по 500 ує віддавала щомісяця , щоб швидше закрити борги всі )
Попихтю та й годі 05 апреля в 16:45
Ответ дляШотуткоїться?
Звичайно що страшно
Навіть зараз вже з таким досвідом є страх
Але інтуїція теж в мене працює і підказує )
Зараз вже 30-40 тис грн віддавати щомісяця я вже зможу

Колись по 500 ує віддавала щомісяця , щоб швидше закрити борги всі )
Мені реально не вистачає вашої ризиковості)))
Шотуткоїться? 05 апреля в 16:48
Ответ дляПопихтю та й годі
Мені реально не вистачає вашої ризиковості)))
Ризик ризику рознь
Звичайно що не треба лізти , куди не треба )
А де треба - підказує завжди інтуїція
Прописуєте свій план розвитку
А гроші - я вже з віком зрозуміла - завжди приходять під наші бажання
Ну так я вважаю і в мене так і було )
Тому наважуйтесь
Все подумуйте
Якщо воно ваше - то всі дороги будуть вести до тої справи вас )
Ні за холодну воду 06 апреля в 14:53
Ответ дляКондуктор трамвая
Ооо, а я не верила, что юрист может дистанционно работать на постоянке. А какое направление? Какие именно задачи Вы на такой работе выполняете?
Я працюю в фаховому бухгалтерському виданні - пишу статті та інші інформаційні матеріали