Фіксація на роботі

В мене сильна фіксація на роботі, без хорошої роботи, я відчуваю себе неповноцінною чи шо. Є чоловік, дитина, матеріальний становище нормальне. Але оця нереалізація кар´єрна (невелика зарплатня - 20 тис) заважає мені жити, я вважаю періодично, що я нікчема - нездатна заробляти(((. Як находити радість в тому, що маєш, а не псувати собі життя? Мене психолог навіть спитала - у вас є інтереси окрім роботи?
Безпринципова 25 апреля в 09:21
Я менше заробляю, тому взагалі гівно у ваших очах, напевне.
6 2
Банан-барабан 25 апреля в 09:22
А що заважає змінити роботу?
Куда_бежать 25 апреля в 09:22
Вам так пощастило, що Ви не в курсі, що таке дійсно невелика зарплатня.
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:22
Ответ дляБезпринципова
Я менше заробляю, тому взагалі гівно у ваших очах, напевне.
ні, інші люди мене в цьому плані не турбують
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:23
Ответ дляБанан-барабан
А що заважає змінити роботу?
я змінила, і невдачно, зараз прям на антидипресантах
Банан-барабан 25 апреля в 09:23
Ответ дляБджолина королева
я змінила, і невдачно, зараз прям на антидипресантах
Змініть ще
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:24
Ответ дляКуда_бежать
Вам так пощастило, що Ви не в курсі, що таке дійсно невелика зарплатня.
отож бо й воно! але згодьтесь, я б сама з дитиною на 20 т не прожилаб(
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:24
Ответ дляБанан-барабан
Змініть ще
я не дуже стресостійка і упевнена
Єдина Країна 25 апреля в 09:25
По существу-вы работаете кем? Сфера? Вы можете больше, но вас не назначают? Я, например, работала руководителем какое-то время. Потом была реорганизация, многие отделы и должности посокращали. Моя должность тоже попала под сокращение. Опять работала рядовой-меньше денег, работа в том же обьеме. Потом ушла в другую контору. Там некоторое время тоже работала на рядовой должности. Потом повысили. Зарплата тоже выросла соответственно. Сейчас опять повышают. То как-то так
Банан-барабан 25 апреля в 09:26
Ответ дляБджолина королева
я не дуже стресостійка і упевнена
Та майже всі такі. Легше сидіти на одному місці. І страждати.
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:27
Ответ дляЄдина Країна
По существу-вы работаете кем? Сфера? Вы можете больше, но вас не назначают? Я, например, работала руководителем какое-то время. Потом была реорганизация, многие отделы и должности посокращали. Моя должность тоже попала под сокращение. Опять работала рядовой-меньше денег, работа в том же обьеме. Потом ушла в другую контору. Там некоторое время тоже работала на рядовой должности. Потом повысили. Зарплата тоже выросла соответственно. Сейчас опять повышают. То как-то так
у відділі з рівними посадами моя зп була найменша, в рази! так істоично склалося, керівництво не йшло назустріч. змінила роботу - там свої нюанси, виявила що на попередній - то мабуть потолок мій був. впала у відчай(
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:28
Ответ дляБанан-барабан
Та майже всі такі. Легше сидіти на одному місці. І страждати.
да не сиджу, страждаю так
Козачка 25 апреля в 09:30
Ответ дляБджолина королева
отож бо й воно! але згодьтесь, я б сама з дитиною на 20 т не прожилаб(
Тривожно-депресивним людям взагалі тяжко жити, то зарплата мала, то зарплата велика, то чоловік не сильно любить, то занадто любить, то однієї дитини мало, то однієї дитини багато і можна продовжувати до нескінченності. Знайдіть собі якесь заняття по душі, що б відволікатись
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:32
Ответ дляКозачка
Тривожно-депресивним людям взагалі тяжко жити, то зарплата мала, то зарплата велика, то чоловік не сильно любить, то занадто любить, то однієї дитини мало, то однієї дитини багато і можна продовжувати до нескінченності. Знайдіть собі якесь заняття по душі, що б відволікатись
от ви мене зрозуміли, все добре, а щастя нема, але мені здаеться заробляла б 40, була б щаслива і не стидалася себе.
Козачка 25 апреля в 09:36
Ответ дляБджолина королева
от ви мене зрозуміли, все добре, а щастя нема, але мені здаеться заробляла б 40, була б щаслива і не стидалася себе.
Не були б ви щасливі, я вам зуб даю. Це специфіка роботи психіки така, просто прийміть це як факт, хочете, ще почитайте психологічну літературу що б краще розуміти фізіологію цих процесів, і треба весь час бути на психологічній терапії, можна рідко, але систематично, тоді ви зможете опрацьовувати негативні моменти у вашому житті, що б вони не накопичувались. Ну, і якщо зовсім поганенько-антидепресанти. Можливо ваші вам не підходять, або схема не працює. Я сама така, зараз знаходжусь у серйозній кризі, але намагаюсь з неї вийти. У всякому випадку - поки ми живі, у нас є надія на краще життя😀. Удачі вам у боротьбі за щастя
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:41
Ответ дляКозачка
Не були б ви щасливі, я вам зуб даю. Це специфіка роботи психіки така, просто прийміть це як факт, хочете, ще почитайте психологічну літературу що б краще розуміти фізіологію цих процесів, і треба весь час бути на психологічній терапії, можна рідко, але систематично, тоді ви зможете опрацьовувати негативні моменти у вашому житті, що б вони не накопичувались. Ну, і якщо зовсім поганенько-антидепресанти. Можливо ваші вам не підходять, або схема не працює. Я сама така, зараз знаходжусь у серйозній кризі, але намагаюсь з неї вийти. У всякому випадку - поки ми живі, у нас є надія на краще життя😀. Удачі вам у боротьбі за щастя
дякую, це дійсно боротьба. мої антидепресанти підходять, зараз я принаймні хочу жити і інодіотримую задоволення, а ще у лютому я вважала що життя моє плачевно та безславно закінчене в плані сенсів і причиною була (або назначено мною) саме робота. дякую вам.
ПодругаМужа 25 апреля в 09:42
Ответ дляБджолина королева
от ви мене зрозуміли, все добре, а щастя нема, але мені здаеться заробляла б 40, була б щаслива і не стидалася себе.
Если ты вы зарабатывали 40 у вас был бы стресс и мы бы в этом узнали..или узнали о других ваших проблемах.
автор Бджолина королева 25 апреля в 09:45
Ответ дляПодругаМужа
Если ты вы зарабатывали 40 у вас был бы стресс и мы бы в этом узнали..или узнали о других ваших проблемах.
навкруги мене жінки заробляють 40 +/- без стресу і навіть менше загружені ніж я
Козачка 25 апреля в 09:50
Ответ дляБджолина королева
навкруги мене жінки заробляють 40 +/- без стресу і навіть менше загружені ніж я
Ви цього можете не бачити, так само як і по вас може бути не видно депресію, у суспільстві не прийнято ділитись своїми емоціями і страхами, бо завжди треба тримати маску залізної людини, інакше тебе припишуть до кагорти слабаків і нитиків. Я тепер розумію, чому в США настільки багато психотерапевтів і чому там поголовно сидять на АД-тому, що ритм життя катастрофічно збільшився і психіка людей не справляється з навантаженнями, тому психологічна допомога -це шлях до виживання індивіда
Полтавська галушка 25 апреля в 10:02
С чего вы взяли,что на 20 тысяч нельзя выжить? Открою секрет, можно ещё и откладывать.
Не всем дано быть миллионерами, есть муж? Пусть в клюве приносит. У вас есть плечо поддержки, можно менять работы до упора.
Мой муж только в47 лет попал на работу, аналогичную предыдущим, но все же оплачиваемую. Это 8 что ли поменяная работа.
Доволен, хотя это опять же не уровень миллионера.
Тут ещё на исходники надо смотреть, есть ли жилье, машина, и пр. Или прийдется на все собрать.
Ну в общем.
Какая фигня, в целом, для вас является основной.
Моя зарплата как ваша.
Все прекрасно.
Работаю, в клюве приношу, не слишком напрягаюсь, повышение? Боже упаси. Все устраивает.
(П.с. откладываем по 400 Долл в мес)
Додаю напруги 25 апреля в 10:08
фіксація на роботі і така мала зарплата?
а що заважає вашій реалізації. я ж думаю, що при фінансовому забезпеченні від чоловіка і вашим врахуванням, що 20к це ніщо, то ви можете собі дозволити і няню, і прибиральницю і замовленні їжі. Весь свій час можете віддавати навчанню, росту і карєрі
автор Бджолина королева 25 апреля в 10:09
Ответ дляКозачка
Ви цього можете не бачити, так само як і по вас може бути не видно депресію, у суспільстві не прийнято ділитись своїми емоціями і страхами, бо завжди треба тримати маску залізної людини, інакше тебе припишуть до кагорти слабаків і нитиків. Я тепер розумію, чому в США настільки багато психотерапевтів і чому там поголовно сидять на АД-тому, що ритм життя катастрофічно збільшився і психіка людей не справляється з навантаженнями, тому психологічна допомога -це шлях до виживання індивіда
звісно по мені не видно, назовні я завжди оптиміст і я не можу на 100 відсотків ррозуміти як працюють інші, так. але ж це можливо, я вважаю, що в моєму віці та з моїми знаннями можливо заробляти більше. я довго недооцінювала роботу з психологом, зараз працюю, але не регулярно
автор Бджолина королева 25 апреля в 10:13
Ответ дляПолтавська галушка
С чего вы взяли,что на 20 тысяч нельзя выжить? Открою секрет, можно ещё и откладывать.
Не всем дано быть миллионерами, есть муж? Пусть в клюве приносит. У вас есть плечо поддержки, можно менять работы до упора.
Мой муж только в47 лет попал на работу, аналогичную предыдущим, но все же оплачиваемую. Это 8 что ли поменяная работа.
Доволен, хотя это опять же не уровень миллионера.
Тут ещё на исходники надо смотреть, есть ли жилье, машина, и пр. Или прийдется на все собрать.
Ну в общем.
Какая фигня, в целом, для вас является основной.
Моя зарплата как ваша.
Все прекрасно.
Работаю, в клюве приношу, не слишком напрягаюсь, повышение? Боже упаси. Все устраивает.
(П.с. откладываем по 400 Долл в мес)
так я згодна з вами, але моє відношення таке і це проблема. квартира є, купили самі, в 40 років тільки змогли. машина те ж є. чоловік підтримує. всі умови начепто є. але страх, стрес, образа на себе - чого інші можуть а я ні? от що ще є....
Полтавська галушка 25 апреля в 10:16
Ответ дляБджолина королева
так я згодна з вами, але моє відношення таке і це проблема. квартира є, купили самі, в 40 років тільки змогли. машина те ж є. чоловік підтримує. всі умови начепто є. але страх, стрес, образа на себе - чого інші можуть а я ні? от що ще є....
Понимаете, автор.
Сходила я к психиатру.
Месяца два назад.
Посиавила она мне ,,розлад психических реакций,, и прописала витамины и успокоительные.
Сказала, сейчас нет здоровых людей.
И само оно не пройдет.
Ситуация как у вас, хотя я псешу не на работу, но в принципе,все ныне очень неплохо, если брать как минимум треть страны для сравнения.
Вы подумайте об этом. Это просто предположение, в том числе.
автор Бджолина королева 25 апреля в 10:20
Ответ дляПолтавська галушка
Понимаете, автор.
Сходила я к психиатру.
Месяца два назад.
Посиавила она мне ,,розлад психических реакций,, и прописала витамины и успокоительные.
Сказала, сейчас нет здоровых людей.
И само оно не пройдет.
Ситуация как у вас, хотя я псешу не на работу, но в принципе,все ныне очень неплохо, если брать как минимум треть страны для сравнения.
Вы подумайте об этом. Это просто предположение, в том числе.
одужуйте! як виявилось психіка керує нами
Полтавська галушка 25 апреля в 10:22
Ответ дляБджолина королева
одужуйте! як виявилось психіка керує нами
Да.
Психиатр сказала, тут нет нормы. У кого-то нервы стальные, у кого- то совсем нет. Так что я допускаю, что у вас вот такой раздражающий фактор, в силу определенных причин.
Подумайте на досуге.
автор Бджолина королева 25 апреля в 10:26
Ответ дляПолтавська галушка
Да.
Психиатр сказала, тут нет нормы. У кого-то нервы стальные, у кого- то совсем нет. Так что я допускаю, что у вас вот такой раздражающий фактор, в силу определенных причин.
Подумайте на досуге.
я два роки дуже трималася, а от у кінці минулого розвалилася, дай нам усім триматися!
Полтавська галушка 25 апреля в 10:27
Ответ дляБджолина королева
я два роки дуже трималася, а от у кінці минулого розвалилася, дай нам усім триматися!
Да,я тоже в феврале пошла этого года. Таки есть предел прочности. И непонятно, какие люди навстречу идут. Стараюсь помнить, что у всех нервы не слава богу.