Меряю от 0• 05 апреля 2024

Чи реально знайти довготривалі стосунки на сз?

Чи це тільки на одну ніч?
Luna_mi• 05 апреля 2024
Так, це реально. Я так знайшла своє кохання, мені пощастило

НЛОша• 05 апреля 2024
Звичайно))
Донька подруги• 05 апреля 2024
В 2021 з хлопцем там познайомились, рік тому зіграли весілля, місяць тому виписались з пологового)) якось так
КАПСЛОЧНИЦА• 05 апреля 2024
Так.заміжня і дуже удачно.
Колдунья-вещунья• 05 апреля 2024
С будущей женой познакомились на СЗ в прошлом году.
Уже беременна.
Веселуха Муха• 05 апреля 2024
Реально
Тётя Хрюша• 05 апреля 2024
15 лет замужем за мужчиной с сз. Когда познакомились нам былопо 30. До этого тоже была замужем за человеком с сз.
Сестра с мужем тоже там познакомилась. Ей было 35, ему 40.
ПриснитсяЖЕ• 05 апреля 2024
Сама не знаю, але подруга свого часу там чоловіка знайшла. Одружені вже 8 років, двоє дітей, усе добре.
Але, звісно, це далеко не перше знайомство там і, власне, вона туди пішла з ’навчальною метою’ - психолог порадила тренуватися визначати ненадійних чоловіків і відшивати усяляке г.... От трохи потренувалася на г і знайшла нормального
Великий сатирик• 05 апреля 2024
реально, но кучу гавна надо перелопатить, 90 проц там неликвид

лаМпочка• 05 апреля 2024
А на вулиці можна?
Сз - це просто місце де можна познайомитися. Плюс, як і мінус, в тому, що це можуть бути абсолютно різні люди, з якими в реальному житті ви б мабуть і не пересіклися. А вже хороші це люди чи такі собі - це як пощастить.
У мене є кілька знайомих сімей які саме на сз познайомилися. Як і є багато знайомих жінок, які розчарувалися в окремих чоловіках звідти а відтак і в сз в цілому.
Несу добро людям• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Великий сатирик• 05 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Удалено администрацией...
женщины более разборчивые и брезгливые, с кем попало сразу в койку не прыгают, а вот большинство мужичков там именно это и ищут
Тріль!• 05 апреля 2024
В молодом возрасте реально , а вот после 40 там в основном неликвид.
Тріль!• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А женщины там прям все сплошной ликвид 🤣
Великий сатирик• 05 апреля 2024
Ответ дляТріль!
ну по крайней мере большая часть не за трахом с кем попало идут на сз, уже радует
НЛОша• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Мне будущий муж написал в день моей регистрации на СЗ😂
Великий сатирик• 05 апреля 2024
Ответ дляНЛОша
повезло, поздравляю)
Чупа-чупс• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Мужчинам тяжелее,-99%.
Бабця в мештах• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...

Чупа-чупс• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Что ищут ?
Бабця в мештах• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Это понятно.Ищут место содержанки.
Чупа-чупс• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Теперь вы в сортах разбираетесь...
Кундалина• 05 апреля 2024
за 3 года активного использования и более 30 встреч вживую - ноль выхлопа, кому как везёт
Флюорография гуся• 05 апреля 2024
Ответ дляLuna_mi
И я. Причем с первого лайка)))
Флюорография гуся• 05 апреля 2024
Ответ дляТріль!
Я в 43 нашла. Ровесника. Точнее он меня нашел)))
Несу добро людям• 05 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
та шо вы говорите..)) спят точно также, как и мужчины, не с мужчинами же они спят.. ботану откажут, а на какого-то распространителя зппп с опытом охотно ведутся и идут
Доль Чекомбана• 05 апреля 2024
Нашла мужа на мамбе , хз что он там делал)))
Amalia_Ke• 14 апреля 2024
Ответ дляКундалина
в мене було більше 100 зустрічей... Всеодно сама.
Кундалина• 15 апреля 2024
Ответ дляAmalia_Ke
я зустріла свою людино через друзів, там де і не чекала..