Морковку дай• 05 апреля 2024
По слідам теми про коханок. А ви колись були чи є коханкою?
Результат:
вже голосів:
71 (52.21%)
Мала(маю)стосунки з одруженим
46 (33.82%)
Ніколи !
19 (13.97%)
Результат
Некомильфо• 05 апреля 2024
Моя подруга несподівано взнала що колишня дружина насправді діюча.
Була досить здивована таким поворотом справи.
Морковку дай
• 05 апреля 2024
Ответ дляПослушная
Ніколи не кажи ніколи🤣
Мається на увазі, що ніколи не мала
Морковку дай
• 05 апреля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
У нас с мужем открытый брак. Это очень удобно.
Це як?
Некомильфо• 05 апреля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Кому зручно? Вам чи чоловік відмазатися?
ПлюшкамиБалуюсь• 05 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це як?
Це коли є шлюб, але немає сім´ї)
Бо сімейні цінності не про гульки на стороні
БЦАшка• 05 апреля 2024
Я была замужем и любовник был женат. Мы с ним встречались еще до наших браков. Был всплеск чувств))
Послушная• 05 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Мається на увазі, що ніколи не мала
Логічно і достатньо було написати - Не мала стосунків з одруженим чоловіком)))
Нога на ногу• 05 апреля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А зачем? Он импотентна и хорошо на вас тратится? Интересно просто зачем открытый брак людям? Не в обиду
дамаАмстердама• 05 апреля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Как это и в чем удобство? Мож и мне надо?
Угги_в_горошек• 05 апреля 2024
Ответ дляНекомильфо
Мне очень удобно) мужу, вроде бы, тоже. Мы не обговариваем в подробностях друг с другом наши связи на стороне.
Безсовісна кума• 05 апреля 2024
Ответ дляНога на ногу
Думаю, коли є достатньо підстав, щоб бути разом, але секс в сім´ї не задовольняє. Може, зовсім різні темпераменти, може імпотент чоловік.
Нога на ногу• 05 апреля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Власть,деньги , ячейка общества? А трах… можно и инструктора йоги?
Угги_в_горошек• 05 апреля 2024
Ответ дляНога на ногу
Я его очень люблю, но секс я люблю разнообразный, а муж определённый. Отказываться от любимого мужа не готова. Но и фантазировать до конца жизни, вместо того, чтобы получать тот секс, который мне нравится, не хочу. Рада, что мы пришли к консенсусу.
Нога на ногу• 05 апреля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А внесли полюбит Наташу ?
Безсовісна кума• 05 апреля 2024
Ответ дляНога на ногу
А внесли полюбит Наташу ?
А без відкритого шлюбу він не зможе полюбити Наташу?
Угги_в_горошек• 05 апреля 2024
Ответ дляНога на ногу
А внесли полюбит Наташу ?
По моему, он и не пользуется своими возможностями
ему меня хватает с головой, даже больше)) а мне его - нет((
Пригаю-цибаю• 05 апреля 2024
одружений, але живе зі мною і моїми дітьми, їм як батько вже, 5 років.
Да, я одружуватися не збираюсь, так і йому сказала, що за нього не вийду
Пацелуйнитуда• 05 апреля 2024
Просто відімстила одній особі з її чоловіком кілька разів. Була задоволена тоді своїм вчинком у всіх сенсах. Молодість, дурість ))
Йосип_молодий• 05 апреля 2024
Встречалась с парнем, не знала что он женатый. В итоге он развелся и мы уже больше 30 лет вместе))
Некомильфо• 05 апреля 2024
Ответ дляНога на ногу
В моїх знайомих така сім´я. Виявилося що чоловік там блакитний і приховує це своїм шлюбом. Тобто офіційно в нього є дружина а насправді в нього постійно змінюються коханці чоловіки. Жінка також має коханців але офіційно є сім´я і чоловік. Ніхто нікого не звинувачує і ревнощів не має.