Кусачая Я• 05 апреля 2024
Крем від акне з спф
Дівчата, допоможіть розібратись! В сина акне. З великою кількістю чорних вугрів. Шкіра комбінована схильна до сухості. Акне то загострюється сильно, то затухає. Але по всій поверхні щік та підборіддя. Мав креми різні. Ефекту особливо не сильно.
От зараз весна і я вичитала, що точково крем від акне типу Ефаклар і на день спф. Але тут читаю, що спф потрібно і окремо ще зволожуючий?? Є для підлітків з такими проблемами просто крем з спф? Бо він не буде тих стопятсот кремів мастити.
Тобто наприклад він має вмивалку-тонік- сироватку з ніацинамідом. І тепер потрібен крем проти акне точково і з спф на день. Можете щось порадити?
Кусачая Я
• 05 апреля 2024
Ответ дляdulenok
могу...в инстаграм Green_Health. Украинская косметика. Я купила своей дочке-подростку по отзывам знакомой, не пожалела. Все средства рабочие. Посмотрите у них
Дякую.
Кіна не буде• 05 апреля 2024
Раджу, один раз, сходіть до дерматолог-косметолога, хоч на консультацію. Те, що підходе одним, шкодить іншим. Можливо, він пересушує шкіру.. Нам пробники давали І з однієї серії один засіб підійшов. Зараз, п´ємо і антібіотик за призначенням.
Невловимий Джо• 05 апреля 2024
Судя по описанию это не комби/сухая кожа, а ближе к жирной и обезвоженная - т.е. неправильно подобраны средства.
Эфаклар о котором Вы написали - в составе на 2-м месте глицерин, на 3-м - диметикон, они и забивают поры.
Общая схема для такого типа кожи - на ночь активный крем (кислоты/ретиноиды), на утро - восстановление/увлажнение + спф.
Сходите на консультацию к косметологу, который работает на израильской косметике типа renew, gigi, phd - на разлив они достаточно бюджетные, но проверено работают.
Кусачая Я
• 05 апреля 2024
Ответ дляКіна не буде
Вже сто кремів перепробували і схеми різні. Не дуже допомагає те, що приписувала наша косметолог. Чомусь… І акнестопом проліковували, пивні дріжджі були, таблетки.
Тому вирішила запитати тут з приводу цих кремів з спф. Бо щось її поради не дуже в касу… Можу і помилятись, бо не знати, яке б обличчя було без того всього…
Але згідна з Вами, що толковий дерматолог- це супер.
Кусачая Я
• 05 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
З приводу типу шкіри можливо Ви й праві… Але наша косметолог працює спме з цими препаратами. Мені плюс мінус підходить те що вона приписує, хоча теж не супер ідеально(в мене розацеа), а от малому щось не дуже допомагає її спосіб догляду. Хоча, повторюсь, можливо без того було б у сто разів гірше. Хтозна…
Не знала, що Ефаклар комедогенний. Не братиму тоді краще більше. Бо комедонів ну дууже багато.
Невловимий Джо• 05 апреля 2024
Ответ дляКусачая Я
Здесь в продавалке можно купить косметику этих брендов на распив и девочки подскажут какие средства лучше взять - берите маленький объем тестируйте.
В ренью для проблемной кожи - серия Propioguard, ночной крем и кислотный тоник - проверены годами.
Для восстановления и спф я бы посоветовала смотреть корейские бренды.
Баба_Воля• 05 апреля 2024
На такое лицо вообще ничего наносить нельзя. Максимум тоником протирать. Ну может еще какой-то легкий крем при условии, что состав идеален. Но лучше без ничего вообще.
И зачем подростку спф? Они все забивают поры и тяжелые.
Не вижу смысла лечить поверхностно внутренние или гормональные проблемы. Либо ждать, когда перерастет, либо искать проблему внутри. Всякими мазилками только усугубляете ситуацию. Моя дочь подросток только умывалку использует и все.
Кусачая Я
• 05 апреля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Дуже сухе обличчя без крему. Що спф важкий теж згідна. Але вичитала тут, що підлітки з акне користуються, тому вирішила теж спробувати.
Баба_Воля• 05 апреля 2024
Ответ дляКусачая Я
Чем менше на обличчі засобів, тим краще. Можливо доглядом пересушили шкіру дуже агресивним засобами. Просто потрібно відмовитися від них взагалі і шкіра перестане сохнути. Якщо тонік, то обов´язково без спирту.
Кіна не буде• 05 апреля 2024
Ответ дляКусачая Я
Розумію вас, як маму, що переживає у 2 рази більше за дитину.. Теж, проходили всі ці акне стопи, болтушки, крема, непрофесійних косметологів. Пошукайте онлайн, може, дівчата порадять. Але, мені здається, що треба і пити ліки, одними процедурами не обійтись. Ми, вже згодні були на ретіноїди, але лікар призначив антибіотик і ’справа пішла’))). Шукайте дерматокосметологів, щоб час не пустити. Щиро, бажаю успіху.
Кусачая Я
• 05 апреля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Тонік без спирту, мус дуже ніжний для всивання. Але є сухі участки. Можливо крем легенький просто підібрати, не важкий як спф.
Кусачая Я
• 05 апреля 2024
Ответ дляКіна не буде
Дякую Вам!
ГугелП@лАмался• 06 апреля 2024
Спф крем отдельно, увлажняющий крем отдельно и крем от акне отдельно. Это три разных товара. Нет крема 3 в 1.
Парням проще пропить системные ретиноиды и забыть о проблеме. Идите к толковому дерматологу и просите, чтоб выписала системные ретиноиды
Кусачая Я
• 06 апреля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Я знаю, що від акне окремо. Я так і написала. Мене цікавило про зволоуючий та спф.