Невидимка Майя• 05 апреля 2024
Аліменти від держави
Колишній не виплачує аліменти взагалі. Отримувала від держави. Останній раз отримала у березні. В квітні прийшли всі виплати окрім аліментів. Хто володіє інформацією, можливо треба переоформити документи?! Два роки вони були автоматом нараховані, бо військовий стан. А як зараз?
Невидимка Майя
• 05 апреля 2024
Ответ дляРуда ліса
А яку суму ви отримували,якщо не секрет?
Майже 6000 на двох дітей. Але мабуть вже буде більше бо зріс прожитковий
Лорка-хлорка• 05 апреля 2024
А як це, папаня не платит алименты забил, а Вам платит государство ? Это как ?
БезВзяток• 05 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А це так - ми платимо її дітям.
Лорка-хлорка• 05 апреля 2024
Ответ дляБезВзяток
А це так - ми платимо її дітям.
Тоб то вона не працює і на якусь допомогу подала, чи це впо у людини? Бо знаю багато жінок дітям котрих татусі не виплачують аліменти і жодного разу не чула, що є від держави виплата аліментів якщо тато не платить
БезВзяток• 05 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Може автор більше розкаже. Та я лише чула про такі виплати і конкретно не знаю. Тож, за цих недороблених кобелів маємо ми платити аліменти.
Лорка-хлорка• 05 апреля 2024
Ответ дляБезВзяток
Боюсь она не появиться )
Невидимка Майя
• 05 апреля 2024
Ответ дляБезВзяток
А це так - ми платимо її дітям.
Прям з твого гаманця ...беруть і платять... Забезпеченці знайшлися.
БезВзяток• 05 апреля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ой, а ви свого муженька ще й захищаєте? Так, з мого карману , з податків які плачу я, мій чоловік, і мій син.
Невидимка Майя
• 05 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Я працюю, ФОП. Але мій виконавець порадила подати на аліменти від держави. І я це зробила. Я не впо. Але моїм дітям до 18 років (навіть до 23 поки будуть навчатися у ВИШі ) виплачує аліменти держава. Що потім буде з колишнім і як він буде повертати гроші державі - не моя справа.
Невидимка Майя
• 05 апреля 2024
Ответ дляБезВзяток
Дорогенька, я сплачую податки, мій нинішній чоловік сплачує податки, в нас п´ятеро найманих працівників за яких ми сплачуємо податки...так що закрий рота і не переймайся за свій гаманець. Хочеш посмердіти - йди на базар.