Изменено 05 апреля в 21:26

Перетискання пуповини після народження дитини. Як було у вас?

Добрий вечір, дівчата !
Хто народжувався в цьому році, підкажіть, якщо ви звертали увагу, через який час дитині перетинали пуповину ? Чи дали їй відпульсувати поки вона не побіліла ?
По протоколу 2 хвилини не можна перетинати, якщо з мамою і дитиною все добре . Бо якщо перетискають майже одразу, дитина недоотримує свою кров, яка відійшла в плаценту під час проходження по родовим шляхам і потім проблеми з гемоглобіном.
Як це було у вас ?
Дякую завчасно всім за відповіді !
автор сказочное_Бали 05 апреля в 21:26
Ось інформація
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:31
Я думаю, що дитину чекає складне життя з такою переляканою мамою
11 3 2
Дон Пэдро 05 апреля в 21:31
Рожала три раза, тогда в РД зажимали сразу. Третий раз рожала дома, пуповину перерезали через 1-2 часа.
2 2
Дон Пэдро 05 апреля в 21:32
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я думаю, що дитину чекає складне життя з такою переляканою мамою
Наоборот. Ответственная мама, которая с рождения заботится о здоровье ребенка.
6 1
Хочу барабульки 05 апреля в 21:32
В мене іноді таке враження ( в окремих випадках, звісно, не у всіх), що людям треба менше читати інтернету або самим йти вчитися на лікаря.
4 3
Интимная 05 апреля в 21:33
2022 рік, ніяких проблем з гемоглобіном у дитини не було, незважаючи на перерізану практично одразу пуповину. Було не до відпульсовування, проводили реанімацію прямо в пологовому залі, дитина народилася без дихання і рефлексів.
Автор, вибачте, але це питання з пульсацією пуповини - насправді доволі другорядна річ.
автор сказочное_Бали 05 апреля в 21:33
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я думаю, що дитину чекає складне життя з такою переляканою мамою
У вас діти є ? У мене у другої дитини були проблеми з низьким гемоглобіном після народження. Я почала шукати інформацію, чому таке може статися. Зараз вагітна, п´ю залізо і не хочу, щоб через лінь лікарів у моєї дитини були проблеми зі здоров´ям із самого народження !
Штора с кисточкой 05 апреля в 21:34
Я бы этих вещателей ,которые мозг долбят подобным, в психушку на принудительное лечение оформляла
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:35
Ответ дляДон Пэдро
Наоборот. Ответственная мама, которая с рождения заботится о здоровье ребенка.
Так
В таких мам діти заліковані і цукрові
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:35
Ответ длясказочное_Бали
У вас діти є ? У мене у другої дитини були проблеми з низьким гемоглобіном після народження. Я почала шукати інформацію, чому таке може статися. Зараз вагітна, п´ю залізо і не хочу, щоб через лінь лікарів у моєї дитини були проблеми зі здоров´ям із самого народження !
Так, троє дітей.
Але з психікою все ок
автор сказочное_Бали 05 апреля в 21:35
Ответ дляИнтимная
2022 рік, ніяких проблем з гемоглобіном у дитини не було, незважаючи на перерізану практично одразу пуповину. Було не до відпульсовування, проводили реанімацію прямо в пологовому залі, дитина народилася без дихання і рефлексів.
Автор, вибачте, але це питання з пульсацією пуповини - насправді доволі другорядна річ.
Так я ж написала, якщо все добре з мамою і дитиною.
Доречі, радять не перетискати пуповину під час реанімаційних дій, бо пуповина дитину живить , поки її не перетиснуть.
Штора с кисточкой 05 апреля в 21:36
Ответ длясказочное_Бали
У вас діти є ? У мене у другої дитини були проблеми з низьким гемоглобіном після народження. Я почала шукати інформацію, чому таке може статися. Зараз вагітна, п´ю залізо і не хочу, щоб через лінь лікарів у моєї дитини були проблеми зі здоров´ям із самого народження !
Дети есть только у вас
автор сказочное_Бали 05 апреля в 21:36
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так
В таких мам діти заліковані і цукрові
Помиляєтесь )
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:36
Ответ дляХочу барабульки
В мене іноді таке враження ( в окремих випадках, звісно, не у всіх), що людям треба менше читати інтернету або самим йти вчитися на лікаря.
Такі мамки мізки лікарям виносять, це жах :(
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:37
Ответ длясказочное_Бали
Помиляєтесь )
Ви думаєте я чекала на іншу відповідь? 😂😂😂
Пукимончиг 05 апреля в 21:37
Бедный ребенок....
Штора с кисточкой 05 апреля в 21:37
Автор, вы не о том думаете.
Подумайте о том,где в морозилке положите детское место вместе с пуповиной
1 1
Пукимончиг 05 апреля в 21:39
Ответ дляХочу барабульки
В мене іноді таке враження ( в окремих випадках, звісно, не у всіх), що людям треба менше читати інтернету або самим йти вчитися на лікаря.
Вы представляете каково врачам?
Учиться надцать лет, а потом такая как автор будет рожать, предварительно начитавшись в интернете про секунды перетынання пуповины?
автор сказочное_Бали 05 апреля в 21:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Такі мамки мізки лікарям виносять, це жах :(
От мені цікаво, якщо вам лікар буде робити операцію без рукавичок або не стерильними інструментами, вас це обурить ? Так ?
Є протоколи і норми, які лікарі повинні виконувати. То чому тоді ви вважаєте, що це не нормально, цікавитись тим, що офіційно в нашій країні повинно виконуватися.
1 1
Интимная 05 апреля в 21:39
Ответ длясказочное_Бали
Так я ж написала, якщо все добре з мамою і дитиною.
Доречі, радять не перетискати пуповину під час реанімаційних дій, бо пуповина дитину живить , поки її не перетиснуть.
Там це вже не було важливо. Дитина застрягла, будучи обвитою, тому пуповина фактично перетислася в потугах задовго до народження. В моєму випадку була важлива не пуповина, а вже мішок Амбу і терміново кисень, що лікарі і використали. Вважаєте, слід було їм підказати, як радять?)
Пукимончиг 05 апреля в 21:40
Ответ дляШтора с кисточкой
Автор, вы не о том думаете.
Подумайте о том,где в морозилке положите детское место вместе с пуповиной
Хочу барабульки 05 апреля в 21:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Такі мамки мізки лікарям виносять, це жах :(
Ні, я згідна, багато корисного для себе дізналась в інеті з приводу здоровʼя дитини і переглянула рекомендації колишнього педіатра, який закидував дитину аб як цукерками. Навчилась грамотно понижати температуру і тд.
Але лежати в родзалі, коли ледь жива, і розказувати акушерам як їм пуповину перерізати, то би сказали, що я, мʼяко кажучи, того.
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:41
Ответ длясказочное_Бали
От мені цікаво, якщо вам лікар буде робити операцію без рукавичок або не стерильними інструментами, вас це обурить ? Так ?
Є протоколи і норми, які лікарі повинні виконувати. То чому тоді ви вважаєте, що це не нормально, цікавитись тим, що офіційно в нашій країні повинно виконуватися.
А, тобто то одне й теж саме для вас? 😀😀😀
Я зрозуміла
Може таьлеточки вам не вірно підібрали?
Штора с кисточкой 05 апреля в 21:41
Ответ длясказочное_Бали
От мені цікаво, якщо вам лікар буде робити операцію без рукавичок або не стерильними інструментами, вас це обурить ? Так ?
Є протоколи і норми, які лікарі повинні виконувати. То чому тоді ви вважаєте, що це не нормально, цікавитись тим, що офіційно в нашій країні повинно виконуватися.
Рожать сами
Вы все знаете
Пукимончиг 05 апреля в 21:41
Ответ дляХочу барабульки
Ні, я згідна, багато корисного для себе дізналась в інеті з приводу здоровʼя дитини і переглянула рекомендації колишнього педіатра, який закидував дитину аб як цукерками. Навчилась грамотно понижати температуру і тд.
Але лежати в родзалі, коли ледь жива, і розказувати акушерам як їм пуповину перерізати, то би сказали, що я, мʼяко кажучи, того.
А зря. Есть возможность вернуться в родзал и рассказать акушерам.
Вот у ребенка температура в 10 лет поднялась потому что Вы не правильно перетнули пуповину. Итд.
1 1
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:41
Ответ дляШтора с кисточкой
Автор, вы не о том думаете.
Подумайте о том,где в морозилке положите детское место вместе с пуповиной
І який мус з нею приготувати
Ням—ням
Або запіканку!!!!
Пукимончиг 05 апреля в 21:42
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І який мус з нею приготувати
Ням—ням
Або запіканку!!!!
Следить чтоб врачи не отобрали
ИНЬэтовамниЯНЬ 05 апреля в 21:42
Ответ дляШтора с кисточкой
Рожать сами
Вы все знаете
😂😂😂😂😂😂 аза за
автор сказочное_Бали 05 апреля в 21:43
Ну тут якщо порадницю почитати, то і грудьми годувати не обов´язково, бо суміш дуже корисна і з вітамінами )
Кожна мама обирає своє ’правильне’ рішення для своєї дитини.
1 1
Пукимончиг 05 апреля в 21:43
Ответ длясказочное_Бали
Ну тут якщо порадницю почитати, то і грудьми годувати не обов´язково, бо суміш дуже корисна і з вітамінами )
Кожна мама обирає своє ’правильне’ рішення для своєї дитини.
А какие лекарства Вы принимаете?