05 апреля в 23:12

Чи любить мене кішечка?

В нас з чоловіком є маленька кішечка, їй трохи більше двох місяців. Вона не любить коли її гладять, беруть на руки. Але коли я сплю або просто лежу, то вона стрибає на мене, лиже мій ніс, руки, обличчя, так чоловіку не робить. Я її постійно балую, як кудись іду, то купляє різні смаколики для неї. Вона зі мною ходить в душ, туалет, як хвостік. Чоловік сміється та каже, що я дуже м´яка з кішечкою і вона поважає лише його. А Ви як думаєте?
Сиреневенькая 05 апреля в 23:14
Любить вас❤️
15 1
размахер 05 апреля в 23:16
Вы зараз їй як мама скоріше)
Але й скоріше за все вас і буде любити.
Так у моєї доньки. Кицька, правда вже має 2-й рік і любить обох, але ревнує, коли доньку обіймає її чоловік) хоче, щоб донька її обійняла
Бутерброд и я 05 апреля в 23:18
Если в лоточке какашки лежат в форме сердечка, то определенно любит.
Грушки-яблочки 05 апреля в 23:23
Любить і думає що ви її мама тільки будьте обережні зі смаколиками, тваринам потрібне правильне харчування
Like-995b 05 апреля в 23:24
Без фото не скажем )
3 1
автор Хочу в БАНю 05 апреля в 23:24
Ответ дляLike-995b
Без фото не скажем )
А як по фото Ви зрозумієте?)
Like-995b 05 апреля в 23:25
Ответ дляХочу в БАНю
А як по фото Ви зрозумієте?)
Просто хочется посмотреть кошечку)
автор Хочу в БАНю 05 апреля в 23:26
Ответ дляLike-995b
Просто хочется посмотреть кошечку)
Тут відео можна загрузити?)
Like-995b 05 апреля в 23:27
Ответ дляХочу в БАНю
Тут відео можна загрузити?)
Не знаю
Tttt-16e4 05 апреля в 23:28
Ответ дляХочу в БАНю
Тут відео можна загрузити?)
видео нет , фото только
автор Хочу в БАНю 05 апреля в 23:33
Ответ дляLike-995b
Не знаю
Це вона на балконі грілась та на двох лапках хвилин десять стрибала)
1 14
Like-995b 05 апреля в 23:33
Ответ дляХочу в БАНю
Це вона на балконі грілась та на двох лапках хвилин десять стрибала)
Какая прелесть))
автор Хочу в БАНю 05 апреля в 23:34
Ответ дляLike-995b
Какая прелесть))
Дякую) вона така смішна.
Хочу наколоти губи 05 апреля в 23:41
Автор, стерилизуйте обязательно до первой течки
Дело было давно 06 апреля в 00:08
Таке чудо! Автор, обережно щоб на балконі не перегрілась і не отримала тепловий удар. Краще не закривати її там, а залишати двері трохи відчиненими, щоб вона могла зайти всередину як стане жарко
Не боюся осуду 06 апреля в 03:17
Ответ дляХочу в БАНю
Це вона на балконі грілась та на двох лапках хвилин десять стрибала)
Їй жарко було і вона просилась всередину...
месяцкие 06 апреля в 03:25
Гарне кошеня, вона ще дуже маленька і ви для неї мама. В нас так само було, завжди хвостиком поруч. Але з смаколиками ( не знаю, що це може бути) не експериментуйте. Годуйте однією маркою корму, преміум якості, щоб не зірвати ЖКТ. І обовʼязково стерилізуйте до першої тічки, це дуууже важливо. І ні в якому разі не давайте ніяких пігулок, типу антисекс, тільки стерилізація у віці до року.
автор Хочу в БАНю 06 апреля в 08:18
Ответ дляДело было давно
Таке чудо! Автор, обережно щоб на балконі не перегрілась і не отримала тепловий удар. Краще не закривати її там, а залишати двері трохи відчиненими, щоб вона могла зайти всередину як стане жарко
Я не закриваю, балкон відкритий) вона сама туди постійно проситься, стає на лапки і дивитиься як машини їздять.
автор Хочу в БАНю 06 апреля в 08:20
Ответ дляНе боюся осуду
Їй жарко було і вона просилась всередину...
Не жарко) вона само проситься на балкон. До того ж вона так лапками робить і на кухні, холодильнику.