Мюллерная• 06 апреля 2024

Сумки estro як якість?

Хто купував сумки цього виробника? Як в носці?
Можливо хтось саме цю модель "щупав"?)
ПлакалаВАвто• 06 апреля 2024
Непогана якість. Мала колись кеди й сумку. Не вбивалося взагалі)

Міні-бікіні• 06 апреля 2024
Как и везде качество. Плохое качество обуви и сумок только у Китая, все европейские производители имеют хорошее качество
ЗавЛабСнаб• 06 апреля 2024
Гарна якість. Шкіра та фурнітура чудово виглядають після 2 років носіння.
Санька-4b93• 06 апреля 2024
Хорошие
Дюагональ• 06 апреля 2024
мені вони заважкі, береш пусту сумку, а ніби вже цеглина там лежить
Tianroka• 06 апреля 2024
2870 грн типу зі знижкою?
Навіщо ж так переплачувати?) 1740-1790 потолок ціни для цієї моделі.
автор Мюллерная • 06 апреля 2024
Ответ дляTianroka
2870 грн типу зі знижкою?
Брала у вас сумки, якість гарна. Але донька хоче не з зернистої шкіри(
Tianroka• 06 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
Напишіть мені)