Мюллерная• 06 апреля 2024
Сумки estro як якість?
Хто купував сумки цього виробника? Як в носці?
Можливо хтось саме цю модель "щупав"?)
Міні-бікіні• 06 апреля 2024
Как и везде качество. Плохое качество обуви и сумок только у Китая, все европейские производители имеют хорошее качество
ЗавЛабСнаб• 06 апреля 2024
Гарна якість. Шкіра та фурнітура чудово виглядають після 2 років носіння.
Мюллерная
• 06 апреля 2024
Ответ дляTianroka
2870 грн типу зі знижкою?
Навіщо ж так переплачувати?) 1740-1790 потолок ціни для цієї моделі.
Брала у вас сумки, якість гарна. Але донька хоче не з зернистої шкіри(