Квітка Миру• 06 апреля 2024
Киевлянки, памятник Булгакову уже снесли на Андреевском спуске?
У меня новое хобби: ездить и фотографировать Киев, которого уже нет. Памятник Пушкину в одноименном парке, Ватутина, мемориальные доски в центре.
Ответ дляKira2022
При чем тут Шереметьево, если я пишу о пересечении БП на территории Украины?
То есть в Шереметьево фильтруют, а на границе всех без разбора пропускают? Тех кого наши БП не выпустили?. А вы, что ж так приза держались в Киеве то? Все вон выезжают оказывается .
Ответ дляnabludatel
У мене виникло чітке враження, що я веду діалог з людиною, яка не розуміє сьогоднішніх реалій війни.
Я вас правильно зрозуміла, ви стверджуєте, що руські пропускають людей, які приходять через лінію фронту в бік окупації? Ви взагалі розумієте хто стоїть на лінії фронту у складі рашиків? Це зеки, наркомани, під наркотою. Бо на лінії фронту надзвичайно небезпечно. Що з вами зроблять ці особини, коли (і головне ЯКЩО) ви до них дійдете? Вам дуже пощастить, якщо ви після зустрічі з ними підете відносно цілою в фільтраційний табір.
Вот проблема как раз в ЯКЩО, потому как со стороны Украины не пропускают , с остальным разбирались люди спокойно
nabludatel• 06 апреля 2024
Ответ дляKira2022
Не чеканутые, а просто люди жить хотят и выбраться отсюда
А як же буть з тими, кого рашики вбили в Маріуполі? Ви ж саме туди так прагнете. Вони теж дуже хотіли жити. Писали кількаметровими буквами ДІТИ. Та рашики їх вбили.
А до приходу сюди рашиків ми могли ходити, їздити і літати куди завгодно. Ви причинно-наслідкові зв´язки бачите? Через кого наше життя так змінилося?
Ответ дляKira2022
Есть опыт родственников, никак не выехали, сидим в Киеве
Ой, опыт кого то там это всегда интересно. Вон у меня вчера двоюрдый дядя, пятиюродой сестры 5 лет назад умершого соседа ехал, и его рашисты не пропустили. Расстреляли. Всякие истории бывают. Так, что дерзайте, у вас то точно все выйдет.
nabludatel• 06 апреля 2024
Ответ дляKira2022
Я ж вам написала. Доберіться до Роботиного (під обстрілами русні) і наші хлопці вас радо відпустить. Тільки русня вас не прийме. Розстріляє на підході.
Ответ дляnabludatel
При чем тут через кого? Я вам пишу о том, что люди хотят попасть хоть куда из Украины
nabludatel• 06 апреля 2024
Ответ дляKira2022
Вас з самого Києва не випускають?
Ответ дляMilanaher
Не кого то там, а родного человека который готов встретить там и забрать под свою ответственность
nabludatel• 06 апреля 2024
Ответ дляKira2022
Роботине Запорізька область. Русня в парі кілометрів. І місця в фільтраційних ямах в окупації ваші.
nabludatel• 06 апреля 2024
Ответ дляKira2022
Ваш родич готовий за вами в Авдіївку приїхати чи на околиці Роботиного? Чи де ви думаєте у нас є лінія пропуску на фронті?
МаргариткаW• 06 апреля 2024
Ответ дляMilanaher
Судя по по всему да. По легенде сидит в Киеве, а не выпускают в Мариуполь. Но вот родственников ее пустили.
к чему этот ваш стёб?
много людей семьями с мужьями выехали в 2022 через Васильевку-Крым-Ростов-Европа.
Ответ дляKira2022
Родственники выехали раньше, они местные, нам не успели там сделать регистрацию и мы не успели тут закрыть вопросы, никто не думал, что закроют и этот выезд так быстро
Так получается вы и не знаете пускает ли раша или нет? А толдычите , что ДА. Ваши родственники судя по всему уехали еще пару лет назад?
nabludatel• 06 апреля 2024
Ответ дляKira2022
русня закрила виїзд через Запоріжжя після розстрілу людей на пропускному пункті в Запоріжжі 30.09.2022. Відразу після ’виборів’. путіна жалобу вашу напишіть
Ответ дляnabludatel
Ну так хай чоловік піде умовить ’добрих’ рашиків. Вони ж з її слів дуже добренькі. Всіх і куди завгодно пропускають.
Тільки хто розстрілював евакуаційні колони, які їхали з окупації в бік Запоріжжя? 30.09.2022 після розстрілу такої колони рашиками у Запоріжжі померло більше 100 людей
тут треба вмовляти не рашиків, а наших ’добрих’ прикордонників.
а то ще ніяких наказів ще не опублікували, а вони вже не пускали людей через кордон.
так і сама ідея тримати людей супротив їх волі протиречить Конституції та правам людини.