Бджолина королева• 06 апреля 2024
Порадьте аромат на весну літо, щось свіже і квіткове
Але не приторне. Може щось з нотками абрикосу, персику чи груші
Їжак в панчохах• 06 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
Мені подобається ейвон парфуми зелений чай
А мені Персів дей
Парасюха• 06 апреля 2024
Ответ дляЗамурмишка
Джо малон Английская груша и фрезия
Они не стойкие, совершенно
котопёс• 06 апреля 2024
Мені подобаються Алегорії, і цитрус, і квітковий, і фруктово-квітковий аромати.
Безпринципова• 06 апреля 2024
Однозначная• 06 апреля 2024
В мене зараз такий:
Дуже гарно пішов у весняну погоду. Дзвінкий, квітковий та стійкий.
Тішуся неперетішуся• 06 апреля 2024
Roja Dove Elixir Pour Femme - здесь персик и цветы, не приторный, нежный и обволаковающий
Пишу каліграфічно• 06 апреля 2024
Груші
1. Suu Masaki Matsushima - неприторна, стигла груша із свіжістю квітів і зелені лотосу. В базі залишаються освіжаючі прохолодні цитрусово-мускусні ноти. Аромат ранкового саду в японському стилі.
2. Wild Pears Montale - груша дюшес, напочатку з грушевою шкіркою, в базі трішки кремиться, але насичений, його треба в мінімальних порціях наносити.
3. La Vierge De Fer Serge Lutens - тонке, дзвінке і водночас ніжно-благородне звучання лілії з ароматом груші. Напрочуд приємне, прохолодне звучання
4. Acqua Fiorentina Creed - освіжаюче-солодкуватий, грайливий і дуже приємненький. Суміш цитрусових, м´який-солодкуватий акорд грушки з легким квітковим флером
5. Lalique Lalique - напочатку гостренькі ноти, потім аромат зимової груші з квітковими нотами, до базі злегка припудрюється, елегантного звучання.
6. Marc Jacobs Pear Splash 2016 Marc Jacobs - файна грушка із грушевим лимонадом
Ms. Dolly• 07 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Прада парадокс
Він дуже зимовий. Солодкий і важкий. Це класична ’зима’