Маурита• 06 апреля 2024
Помер дядя.. зорієнтуйте будь ласка чим допомогти його брату, скстрі і мамі
Похорон в понеділок... все зненацька трапилось.. серце.
Напевно потрібно купити страви на поминки.
Труну замовили.
Взагалі не можу зорієнтуватись 😓
Труну замовили.
Взагалі не можу зорієнтуватись 😓
Маурита
• 06 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну вам треба разом поговорити,що хто купує.
Або ж дайте гроші
Вони такі прибиті горем, що мушу взяти то на себе
Потребую апгрейду• 06 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Ну все. Тоді -
Обід робити будете? Кафе?
Кількість людей і замовляйте
Обід робити будете? Кафе?
Кількість людей і замовляйте
Маурита
• 06 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну все. Тоді -
Обід робити будете? Кафе?
Кількість людей і замовляйте
Обід робити будете? Кафе?
Кількість людей і замовляйте
В нас принято вдома, не в кафе.. то я в сільпо напевно куплю в кулінарії
Маурита
• 06 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Краще живі + вінки
Живі точно, а які конкретно пасують?
Love_Love_Love_• 06 апреля 2024
Ответ дляМаурита
А квіти любі підходять?
Купіть вінок, страви я б не купувала, організувати поминки в кафе
Потребую апгрейду• 06 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Можна й так.
Фима Собак• 06 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Живі точно, а які конкретно пасують?
Це не принципово
ТрамвайGirl• 06 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Краще все таки в кафе
Love_Love_Love_• 06 апреля 2024
Краще дізнатись чи є місце для поховання, які потрібні документи, хто викопає яму, транспорт для перевезення
Потребую апгрейду• 06 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Живі точно, а які конкретно пасують?
Хризантеми, гвоздики. А взагалі - які подобаються.
Love_Love_Love_• 06 апреля 2024
Звідки будуть ховати? З дому чи каплички, відповідно все замовити, купити одяг, взуття, гріб, хрест
Телепузик• 06 апреля 2024
Автор, співчуваю, потрібні гроші. Все дуже дорого. Особисто для мене похоронні квіти то гвоздики, ніколи їх не купую з іншої причини, крім похорон.
Мені дуже подобається ініціатива зараз відходити від поминальних обідів. Ніколи не розуміла для кого вони, рідним шматок в горло не лізе, інші чекають доки то закінчиться... Ніхто не любить ходити на ці обіди, ходять просто з поваги. Тобто фактично воно нахрін нікому не треба.
На поминальному обіді по моєму батьку було 130 чоловік, я знала, що буде багато, але до такого була не готова.
Тому раджу не витрачати кошти на всілякі дрібниці, краще допоможіть оплатити поховання і не переймається забобонами. Як зробите так і зробите.
Потребую апгрейду• 06 апреля 2024
Фото роздрукуйте, свічки, носові хустинки та хустки на вінки .
Батюшка буде? На кладовищі? Йому ж зібрати торбинку
Потребую апгрейду• 06 апреля 2024
Ответ дляONatalii
Яку торбинку?
Хліб, вино, олія, цукор,цукерки,печиво і тому подібне. Це він має панахиду забрати у церкву
Телепузик• 06 апреля 2024
Ответ дляONatalii
Яку торбинку?
Треба питати безпосередньо у священника, ми дійсно збирали торбинку, там хлібина була, чомусь обов´язково кругла, а що ще не пам´ятаю, цукерки мабуть.
Love_Love_Love_• 06 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Це взагалі не обов’язково, дуже багато де достатньо, лише, хліб. Отець все скаже
Поддакиваю иногДА• 06 апреля 2024
Потрібно підготувати речі, в яких поховають померлого - білизна, костюм, взуття і т.п. Це занести в морг, там одягнуть. Якщо носив окуляри чи щось таке, якісь суто особисті речі, їх можна в труну покласти. По оформленню документів не підкажу, бо ми через агентство все робили. Носовички купіть, в них загортають свічки на відспівуванні. Зі священником домовтеся. З транспортом, щоб відвезли тих, хто прийде попрощатись. В нас на поминальний обід обов´язково борщ, пиріжки, цукерки. Дехто ще коливо робить, але в нас його ніхто не їсть. Інші страви на ваш розсуд. Ще з собою дають пиріжки та цукерки пом´янути
Поддакиваю иногДА• 06 апреля 2024
Ответ дляONatalii
Яку торбинку?
ми для батюшки торбинку не збирали, гроші дали та й все