06 апреля в 23:59

Умивальник над пральною машиною

Маю маленький с/в в хрущовці. Стіна 180 см. Туди сильно хочу вмістити ванну / пралку із умивальником зверху / унітаз

Розкажіть, будь ласка, в кого так? Чи це зручно? Які є мінуси?
Вакцениро Вона 07 апреля в 00:01
Миємось, як качки.
Раз в 2 дні мию ззовні пралку.
Eva030330 07 апреля в 00:02
Мне наша риэлтор советовала так делать.
Это экономит конечно пространство.
Но иногда некрасиво получается визуально.
Prervana 07 апреля в 00:04
Это не очень удобно, потому что высота умывальника получается больше, чем должна. По локтям вода течет, при умывании...
автор А я с Рио-де-Житомира! 07 апреля в 00:06
Ответ дляВакцениро Вона
Миємось, як качки.
Раз в 2 дні мию ззовні пралку.
Ну там якщо не пралку ставити, то тумба буде) все одно мити)))
Снегурочко 07 апреля в 00:06
а мне неудобно стоять, ноги впереди некуда деть, сейчас на съеме не машинка, а такой шкаф в пол, стоишь и ступни косишь....
2 3
Мейк-ап форева 07 апреля в 00:06
Я бы вообще от умывальника отказалась, он в этом случае будет не очень глубокий и к нему сложно подойти
3 7 1
Звожу з розуму 07 апреля в 00:08
А на кухню стиралка не влезет?
1 1
Сливочная пенка 07 апреля в 00:15
Слив может забиваться, если он идет прямо вниз
ЯяяКакаджамбо 07 апреля в 00:17
у нас так, все удобно, но стиралка на 3 кг) поэтому и умывальник на нормальной высоте получился.
автор А я с Рио-де-Житомира! 07 апреля в 00:18
Ответ дляЗвожу з розуму
А на кухню стиралка не влезет?
Та є куди в кухні))
Але чогось мене не лишає думка про ванну)
Ну шо не так? 07 апреля в 00:25
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Та є куди в кухні))
Але чогось мене не лишає думка про ванну)
на кухні зручно пралка, якщо кухня не має спільної стіни зі спальнею.
Мой_ужин 07 апреля в 00:32
Ответ дляНу шо не так?
на кухні зручно пралка, якщо кухня не має спільної стіни зі спальнею.
У нас на предыдущем месте жительства стиралка стояла на кухне. Кухня имела общую стену с гостиной. В гостиной стоял диван, на котором спала я, и кресло-кровать, на котором спала моя дочка. Но стиралка, стоявшая на кухне, находилась не у той стены, которая была общая с гостиной. Диван и кресло-кровать, стоявшие в гостиной, тоже находились не у той стены, которая была общая с кухней
Вимагаю спілкування 07 апреля в 00:33
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну там якщо не пралку ставити, то тумба буде) все одно мити)))
Тумба або підвісна, або на ніжках. В любому випадку ноги є куди дівать. Ще є варіант коли раковина заходить над ванною. Равак пропонує такі рішення. Але ж не обов´язково равак купляти, можна просто ідею використати. Но це без тумби.
Вимагаю спілкування 07 апреля в 00:43
Отакий варіант маю на увазі. І можливо поряд пралка встане. Ще є варіант вузьких пралок з вертикальною загрузкою, вони мало місця займають.
Чупокабра 07 апреля в 00:48
Щоб більш менш було естетично і машинка при віджимі не розбила рукомийник, треба робити так. А це +30-35см.
Для мене і звичайний рукомийник високий.
З моїми 160см при вмиванні завжди руки мокрі до ліктів. А цей рукомийник для людей під 200см зростом. Ви така?
ВундерКИНГ 07 апреля в 00:58
Ответ дляЧупокабра
Щоб більш менш було естетично і машинка при віджимі не розбила рукомийник, треба робити так. А це +30-35см.
Для мене і звичайний рукомийник високий.
З моїми 160см при вмиванні завжди руки мокрі до ліктів. А цей рукомийник для людей під 200см зростом. Ви така?
А есть стиральные машины по ниже
andrey_spec 07 апреля в 03:26
Тема робоча, але не зручно, дуже.
І порекомендую накрити машинку якоюсь там клейонкою. Хоча пралки нібито і хорошо зверху складені, але якщо розібрати пралку, то стає страшно при думці, що вода туди зверху потрапить.
автор А я с Рио-де-Житомира! 07 апреля в 07:49
Ответ дляЧупокабра
Щоб більш менш було естетично і машинка при віджимі не розбила рукомийник, треба робити так. А це +30-35см.
Для мене і звичайний рукомийник високий.
З моїми 160см при вмиванні завжди руки мокрі до ліктів. А цей рукомийник для людей під 200см зростом. Ви така?
😁 ні
Я от навіть не думала про розбитий умивальник 🙈
З царем в голові 07 апреля в 09:08
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
😁 ні
Я от навіть не думала про розбитий умивальник 🙈
Є умивальники на пральну машину
Чупокабра 07 апреля в 18:43
Ответ дляЗ царем в голові
Є умивальники на пральну машину
Є. Але вони теж не металеві, і труси їх не можна. А машина при віджимі труситься. Це перше. А друге, вони не набагато нижчі