Вегето Судинна Дистонія, підлітки...

Кому ставили такий діагноз?
Як виявили,які були симптоми,яке лікування(маю на увазі це стаціонар,/чи домашнє)Чи це переростає?На що звернути увагу під час обстеження і лікування.
Дякую.
Цукрові вишні 07 апреля в 09:09
сину в 6 років ставили такий діагноз. ніякого лікування не виписували. як почали обстеження: втратив свідомість на пару секунд, коли його в руку вдарив тренажер, тренажер вдарив не сильно, дитина більше злякалася і мені лікар казала, що цей переляк міг спричинити спазм судин і як наслідок втрату свідомості.
парИла я парИла 07 апреля в 09:12
Не існує такого діагнозу, шукайте реальний, якщо є скарги
6 4
Ку-кусик 07 апреля в 09:14
Это только в совке этот диагноз используют.
Сосуды?
Спорт, закаливание.
5 2
Я б такое не носила, но продаю 07 апреля в 09:15
Ответ дляпарИла я парИла
Не існує такого діагнозу, шукайте реальний, якщо є скарги
Но есть соматоформная дисфункция вегетативной нервной системы
Это одно и тоже.
парИла я парИла 07 апреля в 09:17
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Но есть соматоформная дисфункция вегетативной нервной системы
Это одно и тоже.
Ні, це вигаданий діагноз . Означає, що щось не так, але реальну причину не шукають
4 3
Люблю пиво 07 апреля в 09:19
Сильні головні болі, низький тиск. Причина - в шиї різні по діаметру судини на вхід і вихід. Лікували на стаціонарі, медикаменти і крапельниці, рік дитина була на інд.навчанні в 6му класі, пройшов рік, все ок, з 7го вчиться з усіма, головні болі пройшли. Чи переросла чи лікування допомогло - не знаю. Зараз в 10й ходить

Зараз дами, далекі від теми, будуть писати, що такого діагнозу не існує, не звертайте уваги.
2 1
Чаклунка-ведунка 07 апреля в 09:20
Ничего особенного по лечению, только режим соблюдать и найти свой вид спорта (любого движа, у меня айкидо, у дочки хип хоп) и раза три в неделю это. Легче намного, вообще почти ничего, хотя все равно пару симптомов остались, но и они легче.
Я б такое не носила, но продаю 07 апреля в 09:20
Это можно сказать не диагноз, официально такого нет. А набор симптомов, которые некоторые врачи так объединяют.
Этот набор симптомов можно получить по ряду причин.
Первое - это постоянные стрессы. Где вы живёте? В условиях войны, увы, у многих полезли болезни((
Чтобы это лечить, надо понять причину. Физиология: может нехватка каких-то микроэлементов и витаминов, сейчас весна. Тот же витамин Д
Может проблемы по эндокринологии.
Если везде все нормально, то гда уже говорить за нервы. А это поддержкой и защитой родителей, повышением самооценки, спортом скорее лечится. Меньше напряжения, больше спокойствия по возможности
Якось так і живу 07 апреля в 09:22
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Но есть соматоформная дисфункция вегетативной нервной системы
Это одно и тоже.
Я впевнена, що якби воно так і було, то саме такий діагноз і поставили. ВСД ставлять або лікарі, які не прагнуть отримувати сучасну освіту(і з таким лікарем треба якомога скоріше прощатися), або щоб заспокоїти маму і вона відв´язалася, понавиписувавши якісь вітамінки.
Люблю пиво 07 апреля в 09:22
Якщо ви в Києві, то найкраща лікарня з цього діла - навпроти парку Шевченка. Що добре, там дали направлення і обстежили по максимуму - мрт голови, узд судин, всі ревмопроби. От єдине що, не пам´ятаю, чи робили енцефалограму, дитина гуляти пішла, не можу спитати.
Я б такое не носила, но продаю 07 апреля в 09:23
Ответ дляЯкось так і живу
Я впевнена, що якби воно так і було, то саме такий діагноз і поставили. ВСД ставлять або лікарі, які не прагнуть отримувати сучасну освіту(і з таким лікарем треба якомога скоріше прощатися), або щоб заспокоїти маму і вона відв´язалася, понавиписувавши якісь вітамінки.
У меня язык каждый раз сворачивается, чтобы произнести эту фразу)) всд проще
Калинові вуста 07 апреля в 09:23
Ответ дляЛюблю пиво
Сильні головні болі, низький тиск. Причина - в шиї різні по діаметру судини на вхід і вихід. Лікували на стаціонарі, медикаменти і крапельниці, рік дитина була на інд.навчанні в 6му класі, пройшов рік, все ок, з 7го вчиться з усіма, головні болі пройшли. Чи переросла чи лікування допомогло - не знаю. Зараз в 10й ходить

Зараз дами, далекі від теми, будуть писати, що такого діагнозу не існує, не звертайте уваги.
Такая же ситуация, но я взрослая. Это не лечится и это не редкость. У меня головные боли с одной стороны, искала причину, нашла, но сосуды разные это врождённое и вы из никак не сделаете шире.
Люблю пиво 07 апреля в 09:28
Ответ дляКалинові вуста
Такая же ситуация, но я взрослая. Это не лечится и это не редкость. У меня головные боли с одной стороны, искала причину, нашла, но сосуды разные это врождённое и вы из никак не сделаете шире.
У мене, до речі, були мігрені сильні, з 20 до 30 років періодично. На тиждень-два нападами аж до блювоти. І мене вилікувала звичайний терапевт таблетками. Поставила вона загальний діагноз всд, але лікувала грубо кажучи симптоми. І вже 13 років як ці мігрені пройшли взагалі. А тиск знижений у мене по життю, мені при ньому комфортно.
автор Начальник Анонимов 07 апреля в 09:29
Ответ дляЛюблю пиво
Сильні головні болі, низький тиск. Причина - в шиї різні по діаметру судини на вхід і вихід. Лікували на стаціонарі, медикаменти і крапельниці, рік дитина була на інд.навчанні в 6му класі, пройшов рік, все ок, з 7го вчиться з усіма, головні болі пройшли. Чи переросла чи лікування допомогло - не знаю. Зараз в 10й ходить

Зараз дами, далекі від теми, будуть писати, що такого діагнозу не існує, не звертайте уваги.
Дякую
Люблю пиво 07 апреля в 09:30
Ответ дляКалинові вуста
Такая же ситуация, но я взрослая. Это не лечится и это не редкость. У меня головные боли с одной стороны, искала причину, нашла, но сосуды разные это врождённое и вы из никак не сделаете шире.
Ну, вже 4 роки у дитини голова не болить, а судини навряд чи розширилися. Можливо, кровоносна система компенсує це тиском, не знаю.
автор Начальник Анонимов 07 апреля в 09:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ничего особенного по лечению, только режим соблюдать и найти свой вид спорта (любого движа, у меня айкидо, у дочки хип хоп) и раза три в неделю это. Легче намного, вообще почти ничего, хотя все равно пару симптомов остались, но и они легче.
Дякую,хочу доньку на спорт чи плавання відвести.
автор Начальник Анонимов 07 апреля в 09:32
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Это можно сказать не диагноз, официально такого нет. А набор симптомов, которые некоторые врачи так объединяют.
Этот набор симптомов можно получить по ряду причин.
Первое - это постоянные стрессы. Где вы живёте? В условиях войны, увы, у многих полезли болезни((
Чтобы это лечить, надо понять причину. Физиология: может нехватка каких-то микроэлементов и витаминов, сейчас весна. Тот же витамин Д
Может проблемы по эндокринологии.
Если везде все нормально, то гда уже говорить за нервы. А это поддержкой и защитой родителей, повышением самооценки, спортом скорее лечится. Меньше напряжения, больше спокойствия по возможности
Були в ендокринолога,виписала вітаміни ,селен +Д.
автор Начальник Анонимов 07 апреля в 09:35
Ответ дляЛюблю пиво
Якщо ви в Києві, то найкраща лікарня з цього діла - навпроти парку Шевченка. Що добре, там дали направлення і обстежили по максимуму - мрт голови, узд судин, всі ревмопроби. От єдине що, не пам´ятаю, чи робили енцефалограму, дитина гуляти пішла, не можу спитати.
В дитини пульс збільшений,стрибає тиск,голова поболює періодично.
Дякую за пораду, обов´язково звернусь.
Самоучка 07 апреля в 09:44
Ответ дляЛюблю пиво
Сильні головні болі, низький тиск. Причина - в шиї різні по діаметру судини на вхід і вихід. Лікували на стаціонарі, медикаменти і крапельниці, рік дитина була на інд.навчанні в 6му класі, пройшов рік, все ок, з 7го вчиться з усіма, головні болі пройшли. Чи переросла чи лікування допомогло - не знаю. Зараз в 10й ходить

Зараз дами, далекі від теми, будуть писати, що такого діагнозу не існує, не звертайте уваги.
Ви розширили судини, звісно, що ні. Якщо кожну людину обстежити, то щось є, всд не існує.
Самоучка 07 апреля в 09:44
Ответ дляНачальник Анонимов
В дитини пульс збільшений,стрибає тиск,голова поболює періодично.
Дякую за пораду, обов´язково звернусь.
Ви впевнені, що це не нервове?
автор Начальник Анонимов 07 апреля в 09:46
Ответ дляСамоучка
Ви впевнені, що це не нервове?
Можливо,в неї зараз ще перші КД почалися.
Люблю пиво 07 апреля в 09:46
Ответ дляСамоучка
Ви розширили судини, звісно, що ні. Якщо кожну людину обстежити, то щось є, всд не існує.
Не збираюся вам щось доводити.
Чаклунка-ведунка 07 апреля в 10:05
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую,хочу доньку на спорт чи плавання відвести.
Прежде всего желательно обследования пройти, мало ли какие патологии бывают с сосудами.

В нашем случае (и с возрастом понимаю что это большинство подавляющее, хотя люди отрицают) дело было в нервозности моей мамы, меня и дочки, в тревожности, в отношении к себе, людям, к миру. У мамы окр конкретнейший. Я с собой проработала, только это сложно было и не до конца и от симптомов всд мне не особо помогло, но хотя дочке полегчало, наверное возрасты влияют тоже. А со спортом вообще лучше всего было. Сейчас с войной я бросила и часть вернулось. Ну например встаю с корточек в два приема, сперва попу подниму и подожду пока звон и затемнение пройдут, потом верхнюю часть тушки поднимаю.
Викачую яйцями 07 апреля в 10:17
Ответ дляЛюблю пиво
Ну, вже 4 роки у дитини голова не болить, а судини навряд чи розширилися. Можливо, кровоносна система компенсує це тиском, не знаю.
Ох, всі цікомпенсації - теж таке ..
У мене з роками от серце почало компенсувати тиск, і це 🍑. Хитає, бо тиск низький, а каву не вип´єш, бо пульс і так 120
Самоучка 07 апреля в 10:53
Ответ дляЛюблю пиво
Не збираюся вам щось доводити.
А що ви можете довести...
Наездница 07 апреля в 12:38
Мені в дитинстві ставили такий діагноз. Лікували, лежала в лікарні але все до Ж. Виросла, дійшла до психіатра зараз веду звичайне життя. Але в дитинстві це був жах, постійні панічні атаки, головні болі.