07 апреля в 09:10

Скачок зросту і зір.

У ваших дітей,в кого був суттєвий стрибок зросту,падав зір.Чи він нормалізувався ,чи прийшлося вдягати окуляри?
З вишневого садка 07 апреля в 09:12
Падав, але вроджена схильність до міопії. Зір нормалізувати модна тільки корекцією або операцією
сою не люблю 07 апреля в 09:12
Впав з -1 до - 3. Не нормалізувався. + можна корегувати вправами, - ні.
Десь так, але... 07 апреля в 09:13
У сына упало зрение до - 5, пока без изменений, ходит в очках
Відповів всім 07 апреля в 09:13
Зір не падає просто так. Від конкретного діагнозу залежать варіанти корекції
Не зви чайна 07 апреля в 09:17
Автор, який діагноз? Все від діагноза залежить. У моєї після того, як вже перестала рости погіршився зір, поставили діагноз ’міопія’, тобто око ще продовжує рости. Корекція тільки лазером після того, як перестане рости.
Мадам Тю-лю-лю 07 апреля в 09:17
Падало зрение до скачка роста, плюс астигматизм проявился. И постепенно ухудшается.
автор Хитрушка-чекушка 07 апреля в 09:21
Ответ дляЗ вишневого садка
Падав, але вроджена схильність до міопії. Зір нормалізувати модна тільки корекцією або операцією
От і в нас така штука,міопія і астигматизм.Тоді вдягаємо окуляри.
автор Хитрушка-чекушка 07 апреля в 09:22
Ответ дляДесь так, але...
У сына упало зрение до - 5, пока без изменений, ходит в очках
В моєї доньки теж дуже просів зір,будемо вдягати окуляри.
автор Хитрушка-чекушка 07 апреля в 09:22
Ответ дляНе зви чайна
Автор, який діагноз? Все від діагноза залежить. У моєї після того, як вже перестала рости погіршився зір, поставили діагноз ’міопія’, тобто око ще продовжує рости. Корекція тільки лазером після того, як перестане рости.
Міопія,астигматизм
Не зви чайна 07 апреля в 09:24
Ответ дляХитрушка-чекушка
Міопія,астигматизм
Тоді, краще зір не стане, тільки буде падати. Потім, як перестане рости око після 20років, зробите лазерну корекцію
Дадосвидания 07 апреля в 09:24
У сына миопия, ставим ночные линзы, чтобы не было ухудшения, потому что растет очень быстро. Было 0,75, на фоне ношения линз - единица на обоих глазах
Відповів всім 07 апреля в 09:25
Ответ дляХитрушка-чекушка
Міопія,астигматизм
Це не виліковується і взагалі ніяк не пов´язано з ростом
автор Хитрушка-чекушка 07 апреля в 09:27
Ответ дляДадосвидания
У сына миопия, ставим ночные линзы, чтобы не было ухудшения, потому что растет очень быстро. Было 0,75, на фоне ношения линз - единица на обоих глазах
А загрузка від цих лінз велика на очі?
Кажуть вони дуже відчуваються.
Теж розглянула б такий варіант
Вишнёвая Леди 07 апреля в 09:29
Ответ дляДадосвидания
У сына миопия, ставим ночные линзы, чтобы не было ухудшения, потому что растет очень быстро. Было 0,75, на фоне ношения линз - единица на обоих глазах
Ночные линзы просто искривляют роговицу. Это не лечение. Это просто временный эффект. Не будет линз, зрение вернётся к прежним показателям.
Дадосвидания 07 апреля в 09:32
Ответ дляХитрушка-чекушка
А загрузка від цих лінз велика на очі?
Кажуть вони дуже відчуваються.
Теж розглянула б такий варіант
Я ощущения не знаю, но сын привык. Если правильно поставить, то они не мешают, но смотреть с ними нельзя, конечно. Глаза закрыты при ношении. Утром снимает и в течение дня зрение 100%
За ким я буду? 07 апреля в 09:35
Використовуємо нічні лінзи, для того щоб зір не падав, і він не падає це контролюється офтальмологом регулярно. Мінуси це дорого, лінзи розраховані на рік потім потрібно міняти бо дитина росте, але в мене особисто міопія і зір - 5, я не хочу щоб в сина також настільки падав зір, бо я знаю як це бачити все розмитим. Одягання на ніч на даний час займає секунди, дискомфорту не відчуває, головне правильно підібрати.
автор Хитрушка-чекушка 07 апреля в 09:36
Ответ дляЗа ким я буду?
Використовуємо нічні лінзи, для того щоб зір не падав, і він не падає це контролюється офтальмологом регулярно. Мінуси це дорого, лінзи розраховані на рік потім потрібно міняти бо дитина росте, але в мене особисто міопія і зір - 5, я не хочу щоб в сина також настільки падав зір, бо я знаю як це бачити все розмитим. Одягання на ніч на даний час займає секунди, дискомфорту не відчуває, головне правильно підібрати.
Дякую ❤️
автор Хитрушка-чекушка 07 апреля в 09:36
Ответ дляДадосвидания
Я ощущения не знаю, но сын привык. Если правильно поставить, то они не мешают, но смотреть с ними нельзя, конечно. Глаза закрыты при ношении. Утром снимает и в течение дня зрение 100%
Дякую ❤️
Дадосвидания 07 апреля в 09:36
Ответ дляВишнёвая Леди
Ночные линзы просто искривляют роговицу. Это не лечение. Это просто временный эффект. Не будет линз, зрение вернётся к прежним показателям.
Да, так и есть. Но можно не допустить ухудшения. Я не сильна в терминах офтальмологических, но как я поняла, у него очень быстро увеличивалось расстояние от глазного дна до зрачка. И в 9 лет было уже больше, чем у взрослого человека, а он рос. И если б мы тогда не поставили, то 0,75 дело бы не ограничилось, оно бы падало дальше. В нашем случае или линзы на ночь, или очки днем, и то и то это не лечение. Врач сказала, носить до 18, потом лазер
Вишнёвая Леди 07 апреля в 09:39
Ответ дляДадосвидания
Да, так и есть. Но можно не допустить ухудшения. Я не сильна в терминах офтальмологических, но как я поняла, у него очень быстро увеличивалось расстояние от глазного дна до зрачка. И в 9 лет было уже больше, чем у взрослого человека, а он рос. И если б мы тогда не поставили, то 0,75 дело бы не ограничилось, оно бы падало дальше. В нашем случае или линзы на ночь, или очки днем, и то и то это не лечение. Врач сказала, носить до 18, потом лазер
Никто не знает, как было бы. У меня зрение как стало -2 в 12 лет, так до моих 45ти и осталось -2. Поэтому предсказать, что будет нельзя. И с ночными линзами зрение может ухудшаться. И роговица истончается из-за линз. Это минус.
Дадосвидания 07 апреля в 09:46
Ответ дляВишнёвая Леди
Никто не знает, как было бы. У меня зрение как стало -2 в 12 лет, так до моих 45ти и осталось -2. Поэтому предсказать, что будет нельзя. И с ночными линзами зрение может ухудшаться. И роговица истончается из-за линз. Это минус.
Я не специалист, и доверилась хорошему офтальмологу. На данный момент я не вижу ухудшения зрения, линзы работают. Он на постоянном контроле. Проверять, что было бы, пока он рос с 1,60 до 1,90 я не рискнула. Может, в вашем случае показатели остались теми же, а в нашем было бы гораздо хуже. Вы офтальмолог?