младокошкина• 07 апреля 2024

Як думаєте, на скільки вистачить взуття?

Думаю, купити на роботу нешкіряні туфлі вайкікі чи не варто? Як швидко вони потріскаються чи занепадуть остаточно? Ціна 1000 грн. Їх плюс - досить зручні. Я не можу вибрати взуття через особливості стопи (є невеличка кісточка, плоскостопість та досить широка стопа). Італійське взуття зручне, але ціна в рази вища
Гравіцапа• 07 апреля 2024
Ну на сезон хватит думаю. И не жалко
Пишу вірші, дорого• 07 апреля 2024
Якщо вам важко підібрати взуття, а ці зручні, то брати, звісно.
Розвідка Маші• 07 апреля 2024
Принципиально не ношу закрытую обувь из заменителя, запах ббб
Блиск думки• 07 апреля 2024
Если ваши ноги нормально переносят контакт с искусственным материалом, то берите.
У меня такой номер не продходит, ноги запариваются, мокрые, запах неприятный, мозоли..
Точная копия плова• 07 апреля 2024
Ой, нет. В Вайкики вообще на обувь, а каторжные колодки ужасного качества. Ещё гривен за 200 можно. За 1000 - нет. Тем более, для проблемнвх ног.
С такими же проблемами, как у вас, я ношу Скечерс, но там, в основном, спортивное все. Даже наша Браска будет лучше того Вайкики.
Пишу вірші, дорого• 07 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Були кросівки пума із шкірозамінника, ніколи ніякого запаху не було.
Рання пташка• 07 апреля 2024
Я два сезона обычно ношу такие

Оправдывает себя
Розвідка Маші• 07 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Значит, это у меня так, а у Вас по-другому
автор младокошкина • 07 апреля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Я також ношу скечерс або екко (якщо на широку ногу підходять). Mida міряла вітчизняну, колодки жах як на мене
Пишу вірші, дорого• 07 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Це чоловік носив. Виявились напрочуд довговічними і якісними, хоча і замінник. І запаху дійсно не було.
НичеНипанимаю• 07 апреля 2024
У вас ноги пріти будуть
Точная копия плова• 07 апреля 2024
Ответ длямладокошкина
Мида- согласна, капец неудобные. Но там хоть кожа по косточке растянется. Я вам серьезно говорю - Вайкики не проживет долго и ноги добьете.
Ясамаякрасивая)• 07 апреля 2024
А ноги свої не шкода - весь день в дермантині пріти? На знижках можна шкіряне ненабагато дорожче, або текстиль вже
Неправдиша• 07 апреля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
У вас ноги пріти будуть
Не факт. Купила вайкікі по знижці зимою кеди чорні з білими шнурками за 289 грн. Носила цього тижня з котоновими носками, не парять. Напевно якщо їх взути при + 28-35 то будуть парити, але по погоді, коли на вулиці дощ і +18 то до них питань нема.
Пешеходик• 07 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
все таки замінник також різної якості буває
Свезло так свезло• 07 апреля 2024
Если удобные - берите.
Сезон должны выдержать
Из Виа-гры• 07 апреля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Скечерс за 1000, это где???
Вы не поняли вопроса автора. Может человек может купить только за 1000. А вы раздаете советы по обуви от 2000.
А Браска вообще тоже хлам дубовый за немалые деньги.
Астановитесь• 07 апреля 2024
Обувь одноразовая. Сезон выходите если аккуратно носите и не часто, на каждый день они развалятся очень быстро.
Точная копия плова• 07 апреля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Скечерс за 1000, это где???
Скечерс до 1500 полно в Интертоп. Я за 1296 купила себе (была два акция -20 в корзине) такие. Это не того типа, что нужно автору, но цены в интертопе со скидками можно выловить очень приятные.