Ух яка ж Я• 07 апреля 2024
Повістка батьку дитини з інвалідністю
Можуть лі мобілізувати батька дитини з інвалідністю до 18 років. Підгрупи нема. , у справці МСЕК є тільки діагноз у інших документах показані внутрішні ураження 3-4ст. Чого очікувати?
Дякую
Стриптизерка• 07 апреля 2024
Ні, він підпадає під відстрочку від мобілізації за статтею 23. Наявність або відсутність підгрупи не грає ролі
БезникаЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Повестку дадут, потом ходи доказывай
Клептоманка• 07 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Повестку дадут, потом ходи доказывай
Так может не ждать повестки, а заранее все привести в порядок?
Рубаю олівлє• 07 апреля 2024
Нет, конечно, не могут. А почему он отсрочку не оформил? Пусть сейчас берет свидетельство о рождении, пенсионное ребёнка и идёт оформляет
Ух яка ж Я
• 07 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
Если документы в порядке, то нет
Уточните пожалуйста если ориентируетесь. Справа МСеК есть, ребенку ещё нет 18.
Есть мед карта с регулярными обследованиями, но её разве смотрят?
Рубаю олівлє• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Не справка МСЕК, а удостоверение должно быть, карта с обследованиями не нужна
БезникаЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
Ага. Сходи в тцк и сразу на влк
Добра всем!• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так є у дитини інвалідність чи ні?
Мишка-шалунишка• 07 апреля 2024
Если только мать от дитя откажется и отец будет единственным опекуном
Стриптизерка• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Вам треба довідка про інвалідність або посвідчення та свідоцтво про народження
Ух яка ж Я
• 07 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Отсрочка , это до 18 лет?
LIANA171185• 07 апреля 2024
Вибачте,автор,що просто вставлю свої 5 копійок.
Ніколи не розуміла,чому чоловіка,у якого дитина з інвалідністю,не беруть,а от якщо у чоловіка інвалідність(3 група)-то він годний.
Стриптизерка• 07 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Читайте закон, а не фігню ляпайте
Рубаю олівлє• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Отсрочка , это до 18 лет?
До исполнения 18 ребёнку с инвалидностью
Ух яка ж Я
• 07 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Удостоверение есть на жену
Стриптизерка• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Отсрочка , это до 18 лет?
Ні, можуть дати на 3 місяці, півроку рік і тд, а потім продовжувати
Рубаю олівлє• 07 апреля 2024
Ответ дляLIANA171185
Чоловіка з інвалідністю 3 групи також не можуть призвати без його згоди, він має право на відстрочку
Мишка-шалунишка• 07 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Читайте закон, а не фігню ляпайте
А что не так? Ужк были случаи выезда
Добра всем!• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Удостоверение есть на жену
Яке посвілчення ви маєте на увазі?
Стриптизерка• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Удостоверение есть на жену
Це ролі не грає. Там написано, що інвалідом є дитина і є свідоцтво про народження
Ух яка ж Я
• 07 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
Так є у дитини інвалідність чи ні?
В посвідчення указано ’дитина з інвалідністю’ . Группы нет
Мішечок щастя• 07 апреля 2024
Ответ дляLIANA171185
Тому що у дитини є матір, а 3 Гр зазвичай легка і люди живуть звичайним життям. Така логіка
Рубаю олівлє• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Удостоверение есть на жену
Не имеет значения, на кого. Удостоверение +свидетельство о рождении = отсрочка.
Госпожа Белладонна• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
2 года войны, и Вы не могли сразу проверить документы и все оформить корректно , ждали пока петух в попу клюнет .
Добра всем!• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Буде відстрочка.
Рубаю олівлє• 07 апреля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
У детей нет групп