07 апреля в 13:30

Укр мова - в чому фейк? Допоможіть, завдання без відповіді…

Повелитель бітка 07 апреля в 13:32
Ну вот, как обычно, на этапе планирования мероприятия все такие воодушевленные, а в итоге хорошо, если половина придёт. И тут из 102 21
Безпринципова 07 апреля в 13:32
А де текст нижче?
Гага Газу 07 апреля в 13:35
Автор, комментатор 2 прав. Вы сфотографировали текст, который нужно списать с условием. Прочтите задание ещё раз.
Дюймовочка 07 апреля в 13:35
2 ниже что? читайте ниже этого упражнения.
Мост_Устал 07 апреля в 13:36
Текст до завдання 2 має бути нижче
бювет_в_обед 07 апреля в 13:37
Первые в истории автогонки прошли по маршруту Париж-Бордо-Париж (дистанция в 1200 км) в 1895 году.
Король дивана 07 апреля в 13:39
И эти люди имеют право голосовать...
У человечества нет шансов
7 3 5
Вообще не факт 07 апреля в 13:40
фейк - це завдання I (цифрами замiнити щооооо?)
НаливайКа 07 апреля в 13:40
Это пестец, товарищи🤦‍♀️
Люди читают и не умеют осмыслить то, что они прочитали.
Клин_Кляйн 07 апреля в 13:41
Причому вчора вже була ця тема з обговоренням.
Я б такое не носила, но продаю 07 апреля в 13:42
Так вчора була ця тема.
Ло Шарик 07 апреля в 13:42
Фейк в тексте, который вы не показали
Простецкая 07 апреля в 13:42
Ответ длябювет_в_обед
Первые в истории автогонки прошли по маршруту Париж-Бордо-Париж (дистанция в 1200 км) в 1895 году.
Вікіпедії пише ’Перші перегони були організовані 22 липня 1894 за маршрутом довжиною 126 км від Парижа до Руана (із заявлених 102 автомобілів після відбіркових змагань до перегонів допустили 25, з них стартувало 21 а до фінішу добралось 17 автомобілів)[2][3][4]. 18 травня 1895 відбулися перші автомобільні перегони в Італії. Дистанція у 93 км була прокладена за маршрутом Турин-Асті-Турин (було п´ять учасників і лише троє з них фінішували)’
автор Сон і дрімота 07 апреля в 13:45
Ответ дляДюймовочка
2 ниже что? читайте ниже этого упражнения.
Немає нижче нічого
Там інша тема
Дюймовочка 07 апреля в 13:47
Ответ дляСон і дрімота
Немає нижче нічого
Там інша тема
Так а при чем тут фейк тогда? Там написано напиши и замени цифры, всё.
автор Сон і дрімота 07 апреля в 13:48
Ответ дляДюймовочка
Так а при чем тут фейк тогда? Там написано напиши и замени цифры, всё.
Ой ось друга частина

Усі учасники перших автомобільних перегонів у Франції намагалися дійти до фіні-
шу. Переможцю це вдалося зробити майже за чотири години.
автор Сон і дрімота 07 апреля в 13:48
Ответ дляБезпринципова
А де текст нижче?
Ось текст

Усі учасники перших автомобільних перегонів у Франції намагалися дійти до фіні-
шу. Переможцю це вдалося зробити майже за чотири години.
автор Сон і дрімота 07 апреля в 13:48
Ответ дляГага Газу
Автор, комментатор 2 прав. Вы сфотографировали текст, который нужно списать с условием. Прочтите задание ещё раз.
Ось текст

Усі учасники перших автомобільних перегонів у Франції намагалися дійти до фіні-
шу. Переможцю це вдалося зробити майже за чотири години.
автор Сон і дрімота 07 апреля в 13:49
Ответ дляЛо Шарик
Фейк в тексте, который вы не показали
Ось

Усі учасники перших автомобільних перегонів у Франції намагалися дійти до фіні-
шу. Переможцю це вдалося зробити майже за чотири години.
Дюймовочка 07 апреля в 13:49
Ответ дляСон і дрімота
Ой ось друга частина

Усі учасники перших автомобільних перегонів у Франції намагалися дійти до фіні-
шу. Переможцю це вдалося зробити майже за чотири години.
У вас 1 задание?
Ло Шарик 07 апреля в 13:51
Ответ дляСон і дрімота
Ось

Усі учасники перших автомобільних перегонів у Франції намагалися дійти до фіні-
шу. Переможцю це вдалося зробити майже за чотири години.
И что? Вы не видите, где фейк?
Безпринципова 07 апреля в 13:51
Ответ дляСон і дрімота
Немає нижче нічого
Там інша тема
Значить текст вище, помилка в 2 завданні.
Знайшла відповідь. 18 км за год. В цьому, мабуть, фейк
Дюймовочка 07 апреля в 13:52
Ответ дляБезпринципова
Значить текст вище, помилка в 2 завданні.
Знайшла відповідь. 18 км за год. В цьому, мабуть, фейк
У вас 1 задание задано?
Безпринципова 07 апреля в 13:54
Ответ дляДюймовочка
У вас 1 задание задано?
Це я про помилку завдання ІІ.
Там написано ’ нижче текст’. А мається на увазі текс вище, який автор і сфотографувала. Там знайти фейкову інформацію
Герцогиня 07 апреля в 13:56
Автор, і ви не бачите фейку? Відстань 126 км, швидкість 22 км/год, переможець подолав її за 4 години... Що, ніякого протиріччя не бачите?
1 3
Ні грама 07 апреля в 13:57
4 часа по 22км- 88км. А они про 126 пишут. В полтора раза просчет. Может в этом?
Дюймовочка 07 апреля в 13:57
Ответ дляБезпринципова
Це я про помилку завдання ІІ.
Там написано ’ нижче текст’. А мається на увазі текс вище, який автор і сфотографувала. Там знайти фейкову інформацію
Просто если задано задание 1, то зачем лезть к заданию 2, или автору скучно или она не может толком ответить что задано. тупость какая то.
Байрактарна 07 апреля в 13:58
Ответ дляКороль дивана
И эти люди имеют право голосовать...
У человечества нет шансов
Может выпивали много вчера) хотя.. все равно так тупить..
Байрактарна 07 апреля в 14:01
Автор, вы за кого голосовали на выборах?
1 1
Тантрический кекс 07 апреля в 14:01
Ответ дляБезпринципова
Значить текст вище, помилка в 2 завданні.
Знайшла відповідь. 18 км за год. В цьому, мабуть, фейк
Так это укр мова или математика, задание странное как минимум... По идее, если нет перед заданием текста с правильной историей гонок без интернета это нереально выполнить?