Изменено 07 апреля в 15:09

Це означає, що я нормально виконую?

Я займаюсь написанням курсових та дипломних. Є клієнти, що після захисту пишуть, що задоволені, розповідають яку оцінку отримали. А є такі, що нічого не пишуть, але на наступний рік знову замовляють, або після реферати презентації замовляють тощо, на рахунок правок теж нічого не пишуть. Це означає, що я нормально пишу? Я завжди багато увпши приділяю кожній роботі та пишу її так, ніби для себе.
3 5
Фіфачка 07 апреля в 15:10
думаю это значит, что студентам пофиг на оценку, зачет и ладно) о качестве работы сказать сложно, оно может быть в данном случае любым
Королева спама 07 апреля в 15:15
Раз возвращаются, значит остались довольны.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:16
Багато залежить від того, як студент захиститься і який бал він хоче. Головне, що пропускають на захист з такими роботами. Але це не означає, що вона зразкова.
Теж пишу. Останній захист студентки мене дуже розчарував. Керівник не дав їй точні завдання по практичній частині. Сказав взяти з іннету. Ми так і зробили. А треба було по іншому. І шанси довести роботу до зразкової у нас були. Але тут затупив керівник.
Я сказала, щоб ця студентка підняла кіпіш, чого так. В результаті керівник там щось порішав і їй поставили 95 балів. Але я роботою особисто не задоволена.
1 1
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:17
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Багато залежить від того, як студент захиститься і який бал він хоче. Головне, що пропускають на захист з такими роботами. Але це не означає, що вона зразкова.
Теж пишу. Останній захист студентки мене дуже розчарував. Керівник не дав їй точні завдання по практичній частині. Сказав взяти з іннету. Ми так і зробили. А треба було по іншому. І шанси довести роботу до зразкової у нас були. Але тут затупив керівник.
Я сказала, щоб ця студентка підняла кіпіш, чого так. В результаті керівник там щось порішав і їй поставили 95 балів. Але я роботою особисто не задоволена.
На яку тему робота?)
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:19
Ответ дляЗаела_пластинка
На яку тему робота?)
Екологія. Природні осередки України під час війни, їх стан в окупації і після деокупації
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:19
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Багато залежить від того, як студент захиститься і який бал він хоче. Головне, що пропускають на захист з такими роботами. Але це не означає, що вона зразкова.
Теж пишу. Останній захист студентки мене дуже розчарував. Керівник не дав їй точні завдання по практичній частині. Сказав взяти з іннету. Ми так і зробили. А треба було по іншому. І шанси довести роботу до зразкової у нас були. Але тут затупив керівник.
Я сказала, щоб ця студентка підняла кіпіш, чого так. В результаті керівник там щось порішав і їй поставили 95 балів. Але я роботою особисто не задоволена.
Переважній більшості моїх клієнтів на практичну частину не дають взагалі ніяких завдань, хіба лише методичка(
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:20
Ответ дляЗаела_пластинка
Переважній більшості моїх клієнтів на практичну частину не дають взагалі ніяких завдань, хіба лише методичка(
А от до неї саме більше уваги при захисті
Мої клієнти і таке просять. Хоча там чорт голову зломає
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:22
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А от до неї саме більше уваги при захисті
Мої клієнти і таке просять. Хоча там чорт голову зломає
Таке буває. Часто клієнти взагалі не знають, що їм потрібно. Навіть не в курсі, що таке план чи та ж сама методичка.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:23
Ответ дляЗаела_пластинка
Таке буває. Часто клієнти взагалі не знають, що їм потрібно. Навіть не в курсі, що таке план чи та ж сама методичка.
В мене був диплом. Студент з нульовими знаннями взагалі. Чотири роки як ніби проспав.
Дуже довго вибивала з нього інфу
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:26
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В мене був диплом. Студент з нульовими знаннями взагалі. Чотири роки як ніби проспав.
Дуже довго вибивала з нього інфу
Розумію Вас, з такими клієнтами важко працювати) в мене була дівчинка, якій викладач дав методичку з планом, а мені вона сказала, що плану та методички немає. Я запропонувала зробити план на перевірку, вона відмовила. В результаті викладач сказав, що робота написана не за його планом, але сказав, що написана гарно, тому зарахував.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:28
Ответ дляЗаела_пластинка
Розумію Вас, з такими клієнтами важко працювати) в мене була дівчинка, якій викладач дав методичку з планом, а мені вона сказала, що плану та методички немає. Я запропонувала зробити план на перевірку, вона відмовила. В результаті викладач сказав, що робота написана не за його планом, але сказав, що написана гарно, тому зарахував.
Ну нашими зусиллями зараз студентам вдається випускатися))) Хоча дуже засмучуюсь, що вони не використали цей час, щоб взяти максимум з навчання. Їм чомусь і не цікаво. І так більшості, на жаль(
ЖующаЯКонфету 07 апреля в 15:30
Это означает, что коррупция в нашей стране неистребима.
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:32
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну нашими зусиллями зараз студентам вдається випускатися))) Хоча дуже засмучуюсь, що вони не використали цей час, щоб взяти максимум з навчання. Їм чомусь і не цікаво. І так більшості, на жаль(
Згідна з Вами)) навіть якщо вже самі не хочуть писати, але хоча б базові речі мали б розуміти.
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:32
Ответ дляЖующаЯКонфету
Это означает, что коррупция в нашей стране неистребима.
З боку викладачів?
ЖующаЯКонфету 07 апреля в 15:33
Ответ дляЗаела_пластинка
З боку викладачів?
А с чьего-же?
Они не требуют у студентов знаний, а требуют денег.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:35
Ответ дляЗаела_пластинка
Згідна з Вами)) навіть якщо вже самі не хочуть писати, але хоча б базові речі мали б розуміти.
То вже ж все пишеш за них. Хоч би цікавились про що вона, та робота. Я як нянька. Заставляю іти до керівників, узгоджувати плани, узгоджувати розділи, вимагати правки, якщо щось не так. Ніби то мені треба. А їм байдуже. Треш починається за кілька днів до захисту. Хоча часу та можливостей на підготовку завжди достатньо.
Сунуся в чужі справи 07 апреля в 15:37
Аферисты одни и другие (
2 1
Tammy21 07 апреля в 15:37
Медикам хоч не пишете?...
По темі -- якщо людина повернулася, значить ії влаштовує. Відгуки зазвичай залишають лише вкрай незадоволені, дуже-дуже задоволені (тому і потрібні додаткові плюшки;) та задроти.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:38
Ответ дляСунуся в чужі справи
Аферисты одни и другие (
Система освіти просівша просто. І її ніхто не хоче міняти
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:39
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
То вже ж все пишеш за них. Хоч би цікавились про що вона, та робота. Я як нянька. Заставляю іти до керівників, узгоджувати плани, узгоджувати розділи, вимагати правки, якщо щось не так. Ніби то мені треба. А їм байдуже. Треш починається за кілька днів до захисту. Хоча часу та можливостей на підготовку завжди достатньо.
Теж так само)) буває, що прошу їх затвердити план у викладача, щоб потім не було нюансів, а вони навіть це зробити лінуються.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:40
Ответ дляЗаела_пластинка
Теж так само)) буває, що прошу їх затвердити план у викладача, щоб потім не було нюансів, а вони навіть це зробити лінуються.
В мене до сварок доходить. Декілька після таких моїх вимагань просто зникли. Мабуть пішли до когось, хто просто накатає, як скажуть)))
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:41
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В мене до сварок доходить. Декілька після таких моїх вимагань просто зникли. Мабуть пішли до когось, хто просто накатає, як скажуть)))
Так, мені дуже сумно, що студенти настільки байдужі до всього))
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:43
Ответ дляЗаела_пластинка
Так, мені дуже сумно, що студенти настільки байдужі до всього))
Ну потім життя навчить. Але ж можна було вчитись вже зараз. Хоча б для загального розвитку.
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:43
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну потім життя навчить. Але ж можна було вчитись вже зараз. Хоча б для загального розвитку.
Це точно) хоча б базово орієнтуватись.
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:45
Ответ дляЗаела_пластинка
Це точно) хоча б базово орієнтуватись.
Щоб я була викладачем, в мене був би концтабір😂
автор Заела_пластинка 07 апреля в 15:47
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Щоб я була викладачем, в мене був би концтабір😂
Ще все може бути))
Блондинка в Шоколаде 07 апреля в 15:49
Ответ дляЗаела_пластинка
Ще все може бути))
Та ні) Маю інший профіль) Студентські роботи - це лише один з джерел заробітку. Треба було про це подумати років 20 тому
Olga-lyubimaya 07 апреля в 17:09
Які ціни?
автор Заела_пластинка 07 апреля в 17:26
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та ні) Маю інший профіль) Студентські роботи - це лише один з джерел заробітку. Треба було про це подумати років 20 тому
Ви молодець))
автор Заела_пластинка 07 апреля в 17:26
Ответ дляOlga-lyubimaya
Які ціни?
Різні, все від складності роботи залежить))