Переуступка майнових прав на квартиру, які можуть бути проблеми якщо

Продавець хоче вказати вартість та по якій купував цю квартиру в забудовника 15000 грн за м кв
А фактично я купую за 20000 грн за м кв (ринкова вартість)
Але в договір він хоче написати саме вартість 15000 грн за м кв
автор МаксХмара 07 апреля в 18:50
Там 80 м кв

Договір звучить як переуступка майнових прав по договору купівлі продажу

Я купую майнові права, будинок вже ввели в експлуатацію, після купівлі тих майнових прав я відразу йду до нотаріуса реєструвати права власності
СКИБИДЫШь 07 апреля в 18:54
Не знаю какие, но я бы не рисковала. Вроде и разница не большая, но к чему эти его мутки?
2 3
Бавовнятко 07 апреля в 18:55
Теоретично, якщо на наступний день вони (продавець) звернеться з тим, щоб признати цей правочин по відступленню прав не дійсним з якихось причин, то вам повернуть кошти по 15 к за метр
Якщо, ви зареєструєте право власності на себе на объект, то в принципі - все. Хата ваша
Ну, і відступлення прав третій особі теж відбувається по різному (різні форми договору), тому там в принципі складно змінити варість майнових прав, бо вони вже продані, зараз він вам педерає право вимоги (пред*явлення) по цих правах фактично.
тянитолкайка 07 апреля в 18:55
Ответ дляМаксХмара
Там 80 м кв

Договір звучить як переуступка майнових прав по договору купівлі продажу

Я купую майнові права, будинок вже ввели в експлуатацію, після купівлі тих майнових прав я відразу йду до нотаріуса реєструвати права власності
ми так квартиру купували, то в договорі була ціна за квартиру, яку ми фактично віддали продавцеві. Ніяких за квадрат, а загальна сума.
Як міряти? 07 апреля в 18:56
На цю квартиру можуть бути права третіх осіб (спільне проживання по 74 ст СК, наприклад), тоді вам по 15 повернуть
Бавовнятко 07 апреля в 18:57
Ответ длятянитолкайка
ми так квартиру купували, то в договорі була ціна за квартиру, яку ми фактично віддали продавцеві. Ніяких за квадрат, а загальна сума.
в договорі має бути прописана вартість квадрату, бо якщо квартира (приміщення) ще не побудовано, забудовник буде вносити якусь константу, щоб було потім від чого відштовхуватись при перерахунку вартості (доплата за метри) у разі збільшення фактичної площі.
Бавовнятко 07 апреля в 18:57
Ответ дляЯк міряти?
На цю квартиру можуть бути права третіх осіб (спільне проживання по 74 ст СК, наприклад), тоді вам по 15 повернуть
яке може бути спільне проживання на недобудові?
Як міряти? 07 апреля в 18:58
Ответ дляБавовнятко
яке може бути спільне проживання на недобудові?
Ви не розумієте
Можуть бути спільно вкладні гроші
тянитолкайка 07 апреля в 18:59
Ответ дляБавовнятко
в договорі має бути прописана вартість квадрату, бо якщо квартира (приміщення) ще не побудовано, забудовник буде вносити якусь константу, щоб було потім від чого відштовхуватись при перерахунку вартості (доплата за метри) у разі збільшення фактичної площі.
так вище написала автор, що введено в експлуатацію.
Бавовнятко 07 апреля в 19:00
Ответ дляЯк міряти?
Ви не розумієте
Можуть бути спільно вкладні гроші
я, як раз, розумію
до чого спільно вкладені грошу до спільного проживання?
якщо ’спільно вкладені’ гроші, то зазвичай це оформлюється в договорі на двох співвласників

а у вас ’спільно вкладені гроші’ почались зі спільного проживання та статті 74
Дівка в намисті 07 апреля в 19:00
А юристы тут есть по этому вопросу?
Автор , вам конса нужна.
Что прод говорит? Нафуэт ему это?
Бавовнятко 07 апреля в 19:02
Ответ длятянитолкайка
так вище написала автор, що введено в експлуатацію.
і шо?
якщо ще людина, яка купила майнові права не оформила на себе право власності на об*єкт, то до чого спільне проживання, спільні гроші до введення в єксплуатацію будинку?
он, будинки войцеховського стоять ’введені’ на паперах роками, і шо?
власників щось немає юридично саме квартир в тих будинках
Бавовнятко 07 апреля в 19:03
Ответ дляДівка в намисті
А юристы тут есть по этому вопросу?
Автор , вам конса нужна.
Что прод говорит? Нафуэт ему это?
не хочет платить налог гос-ву, человек на перепродаже зарабатывает
если продает часто - платит налог
а так по переуступке оформил - бабло отмыл, и гуляй дальше
1 2
Дівка в намисті 07 апреля в 19:04
Ответ дляБавовнятко
не хочет платить налог гос-ву, человек на перепродаже зарабатывает
если продает часто - платит налог
а так по переуступке оформил - бабло отмыл, и гуляй дальше
А автору это нафиг надо
Гола з конопель 07 апреля в 19:05
Автор, зверніться краще до юриста, ато Вам тут зараз порадять якусь дурню
Бавовнятко 07 апреля в 19:05
Ответ дляДівка в намисті
А автору это нафиг надо
наверное, потому, что дешевле, чем готовое жилье покупать от застройщика
автор МаксХмара 07 апреля в 19:09
Ответ дляБавовнятко
наверное, потому, что дешевле, чем готовое жилье покупать от застройщика
В застройщика вже залишились погані варіанти
Там всі класні краєвиди розкупили
І тепер є варіант тільки переуступка
В шоколаде 07 апреля в 23:33
переуступають тільки по ціні придбання