Редисочка• Изменено 11 декабря 2025

Готували сані з літа? Набридли скиглення

Я готувалась. Бо з усіх рупорів кричали, що зима буде важка.
Тож:
генератор типу екофло.
павери всім членам родини
роутер змінила щоб заряджався від павербанка
ліхтарі/прожектори акумуляторні
в квартирі є газ, але туристичний балон також взяла, про всяк випадок. корисна річ.

Їжа
морозилка - ненадійне джерело. тим паче ніхто не знає як часто і надовго вимикатимуть світло.
тож колись давно купила сушку для продуктів. цьогоріч її дістала. насушила овочів - морква, цибуля, буряк і навіть картопля (це марудно з картоплею, бо треба варити). але правильно висушене гарно і довго зберігається. також куряче філе варила і сушила.
все змішати - окріп додати, сіль перець спеції і виходить гаряча страва.
крупи - гречка і кус кус. варити не треба, можна окропом залити, то кус кус взагалі за 10-15 хвилин готується. так само я макарони твердих сортів павутинка - теж можна запарити . Перевірено.
є в запасі олія, борошно, смалець, крупи різні.

Стала господинею малесенького будиночку в передмісті. так, не про такі ’хороми’ я мріяла і відкладала на це з десяток років. але в мене є пічка і дрова заготувала влітку. також купила великий червоний газовий балон і його мені підмикнули до газової плитки. є дизельний генератор і пару каністр.
грубка гарно опалює дві малесенькі кімнатки. колодязь у дворі.
в погребі крупи і овочі по пару мішків.
Так, нема ремонту, але сухо і тепло. якщо буде зовсім ’Ж’ то ми не змерзнено і не будемо голодні
Само_достаточная• 11 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
перепрошую, ви бачили сублімовану їжу ??? такі супи та борщі захисники в окопах заварюють . це смачно
це від неможливості приготувати нормальну їжу
Одні думки• 11 декабря 2025
Ответ длявентиляторная
Маладес!
Вот придут буряты и всё отберут🤣🤣🤣
Думаю, що до бурят свої можуть відібрати
Само_достаточная• 11 декабря 2025
Ответ дляАнонимус Я
автор, у вас каменный век? зачем это все?
ну шо Ви, як маленька? Автор готувалась то Вам не шо небудь як
Само_достаточная• 11 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Если у вас нет денег - заработайте 🤣 у автора еще много заготовлено добрых советов хозяйке на заметку
ага, із серії ’нема грошей на хліб - купуйте ковбасу’
Фізик-ядерщик заочно• 11 декабря 2025
Непродуманно. За 3 года уже давно можно было выехать к жениху в ЕС, а не стеречь Мыколу, сушку и морозилку
Заюшка_хозяюшка• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дом на электрике, удаленная работа и учеба у детей. Если вам достаточно фонарика для жизни, еще и на отдыхе, это ж не значит, что у всех так.
ну вот и будут люди страдать в кукурузе 2 дня, потому как подготовить решение своих вопросов у них не получилось. страдать прощще кнш
Чтооооооооооо?• 11 декабря 2025
Ми за вас щиро раді, реально. Та не всі готов стати господарями маленьких будинків, які зазвичай потребують нормальних коштів для свого функціонування, це не квартира. А маючи електрофіковану квартиру, окрім туристичної плитки, питання приготування їжі залишається в межах ’ловити графіки’. Справляємося, не скиглимо, працюємо тепер в свіженькому, бо з відключенням тепла- відключається опалення, живемо, готуємо в графіках, але іноді нападє хандра, хочеться сонечка, яке прибавляє позитивних емоцій. Автор, не існує універсальних порад для всіх і поскиглити іноді корисно, щоб скинути песимізм.
Само_достаточная• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мыши - это мясо, которое не требует специального хранения.
живий холодильник)))
parele• 11 декабря 2025
Я, звісно, вибачаюся, але нафіга оці всі танці з овочами?
Вони чудово зберігаються у погребі.
Яичница с беконом• 11 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
напуркуа її сублімувати якщо можна піти навіть в сільмаг і купити морквину і картоплину свіжими. ви сплутали блекаути з голодовкою
Само_достаточная• 11 декабря 2025
Ответ дляСапай вазони
Ваша тема не краща за скиглення)
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо?• 11 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
Ми ж з вами не в окопі, а у вас до того ж свій будиночок з погребом, то вже крайня міра для військових ну і хіба туристів.
parele• 11 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Нахрена в частном доме туристический балон?
У нас тоже есть. Потому что электродом, что-то быстро разогреть или сварить не сложное - проще на плитке, чем с мангалом, котлом или генератором возиться.
Само_достаточная• 11 декабря 2025
Ответ дляОдні думки
то правда.... ці і бурятів без трусів пустять по світу, ще й переконають нещасних, що так краще для них
Маурита• 11 декабря 2025
Ответ дляФокус-Покус
Ми не в окопах
Дякуйте Богові що ви не там і перестаньте скиглити .
КрестьянинДиор• 11 декабря 2025
Ответ дляparele
А почему вы нормальный баллон не поставили? Тем более в электродом
parele• 11 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Зачем? Меня туристическая плитка устраивает полностью. Надо - достали, не надо - убрали.
Фокус-Покус• 11 декабря 2025
Ответ дляМаурита
Я взагалі не скиглю. Де це Ви прочитали?
КрестьянинДиор• 11 декабря 2025
Ответ дляparele
Ну т е вас устраивает готовить не когда вам удобно, а когда есть свет? А это очень не часто на сегодняшний день.
parele• 11 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
На данном этапе - вполне. Сегодня, пока был свет до 9 утра, закинула курицу в аэрогриль и кашу в мультиварку. Ещё все теплое. Салат нарезала уже без света. Суп вчера сварила, сегодня подогреем на плитке.
МЧСница• 11 декабря 2025
Ответ дляФокус-Покус
Сушити овочі це якийсь цирк, якщо чесно
та то тролиця в білому пальто намагається гівенцем всіх облити
ну да, кілька років збирати гроші щоб втелющити їх в результат вкрадених владою ресурсів... хай їх вдавить, тварі
Попельшка• 11 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
А шо так скудно?
у вас вже перемога вчора відбулась?
Снежнакомка• 11 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
Лично я все лето отдыхала на море, то что вы написали-кража жизни своей
и не живу по рупору .ю иначе в 22 лапу сосала бы -шашлыки
Попельшка• 11 декабря 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
В Житомирской )
Под Киевом Вы правы по ценам.
Интересно, куда и кому эти дачи будут продавать когда паника сойдёт. Кому они нужны? В дачных кооперативах те курятники.
коли паніка зійде - народ поїде смажити шашлики на ті дачі
Попельшка• 11 декабря 2025
Ответ дляБелоснежко
а мне интересно Prervana поела десятки консервированных банок гречневой каши с тушонкой?в начале войны у нее был другой ник
буде їсти і радіти
чому ні?
особливо світла нема, часу нема - відкрив баночку тієї кашки і краса
Пишущаяся• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Одна проблема - экофлоу зарядиться не успевает.
Так від павербанку зарядиться, у кожного члена родини по паверу є
Дякую_аж_підскакую• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В сенсі? , в мене екофлоу рівер 2, заряджається з 0 за 40 хв. Чи у вас потужніший?
автор Редисочка • 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
от саме екофло заряджається годину з лишінім
автор Редисочка • 11 декабря 2025
Ответ дляМорская свинка
Для чого сушити овочі /картоплю, якщо всього повно в магазинах і не дорого? І все в погребі чудово зберігається.
щоб готувалось швидше. це крайняк. і поки що в маганах все є. ПОКИ ЩО, ніхто не знає як буде
Морская свинка• 11 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
То у вас погріб є для зберігання, для того сушити? Крім магазинів є базари, завжди вистачає овочів до нового сезону, тим більше в цьому році гарний врожай і все є.