Заюшка_хозяюшка• 07 апреля 2024
Это как?
Ищу отель во Львове и понимаю что у меня показывает цену в рублях 🤢
Открыла карту и увидела что мое местоположение вообще далеко не в Одессе 🫣
И это у второй раз замечаю,раньше такого не было,что за прикол?
заварний look• 07 апреля 2024
Такое бывает при тревоге, в Харькове так точно часто бред по локации показывает
Тишком_нишком• 07 апреля 2024
А я пам´ятаю перед повномасштабним вторгенням рекламу тут земельних ділянок в Україні і ціни теж в рублях
Заюшка_хозяюшка
• 07 апреля 2024
Заюшка_хозяюшка
• 07 апреля 2024
Ответ длязаварний look
не знала об этом
Забобонний фрукт• 07 апреля 2024
Ответ длязаварний look
Так, але ніколи не в росії, все одно на території Харківської області ...
Заюшка_хозяюшка
• 07 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Автор, а в налаштуваннях телефона якаткраїна обрана?
Германия
Бідося• 08 апреля 2024
В Харкові з подругої влітку зустрічалася, то також глючило локацію, показувала що ми річкою якоюсь пливемо біля Харкова.
Заюшка_хозяюшка
• 08 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Німеччина
Руда ліса• 08 апреля 2024
Ви в Одесі? Можливо це робота реб? Але знаю що на кількасот метрів працює, але щоб на Москву поміняло, хз