Житомирщина, що у вас? Чи є загроза сусіднім областям?

1 6 24
ОленаЯ 08 апреля в 09:12
Що сталося?
6 4
bondarenko_2 08 апреля в 09:13
Ответ дляОленаЯ
Що сталося?
Ви не читаєте новини?
3 6
piratkas 08 апреля в 09:16
Ответ дляbondarenko_2
Ви не читаєте новини?
Затруднене повітря, діти на дистанційному навчанні і прохання закривати вікна. І конкретно ні хто ні чого не пояснює. Чим забруднене? Наскільки це небезпечно? Як це для сусідніх областей? Написали би все популярно, то не було би паніки в людей.
2 20 6
Falcon82 08 апреля в 09:19
Ответ дляpiratkas
Затруднене повітря, діти на дистанційному навчанні і прохання закривати вікна. І конкретно ні хто ні чого не пояснює. Чим забруднене? Наскільки це небезпечно? Як це для сусідніх областей? Написали би все популярно, то не було би паніки в людей.
Торф´яні пожежі?
2 1
чаревна 08 апреля в 09:22
Автор, ну не поленились бы описание темы сделать, не все имеют стеклянный шар.
4 34
ОленаЯ 08 апреля в 09:22
Ответ дляbondarenko_2
Ви не читаєте новини?
Ні, якщо їх читати, то з кукухою давно попрощалася б. І так сюди все тягнуть.
8 7
Светлана Борисполь 08 апреля в 09:24
Пожежа на нафтобазі Новоград-Волинський через влучення(((
1 36
piratkas 08 апреля в 09:27
Ответ дляFalcon82
Торф´яні пожежі?
А фіг його знає? От звідки я можу знати що там в тому Звягілі? Після влучання по інфраструктурному об‘єкту...Я полізла в Інтернет дивитись,чи немає там якоїсь АЕС чи типу того(((
12 1
Кайдашева дочка 08 апреля в 09:27
Ответ дляСветлана Борисполь
Пожежа на нафтобазі Новоград-Волинський через влучення(((
В новинах тиша
5 4
Горда пташка 08 апреля в 09:28
Ответ дляpiratkas
А фіг його знає? От звідки я можу знати що там в тому Звягілі? Після влучання по інфраструктурному об‘єкту...Я полізла в Інтернет дивитись,чи немає там якоїсь АЕС чи типу того(((
АЕС немає. Прилетіло. Горіло. Працюють.
piratkas 08 апреля в 09:29
Ответ дляСветлана Борисполь
Пожежа на нафтобазі Новоград-Волинський через влучення(((
Зрозуміло. Дякую. 🤬🤬🤬Щоб тих кацапів порозривало на шматки!
ОленаЯ 08 апреля в 09:32
Гриб в Звягілі стоїть і димить.
2 17
Светлана Борисполь 08 апреля в 09:39
Вітер зараз звідти північний - північно-східний, так що відслідковуйте де ви є.
Аня_я 08 апреля в 09:39
Ответ дляСветлана Борисполь
Пожежа на нафтобазі Новоград-Волинський через влучення(((
Це точно? Бо кіпіш наче щось серйозніше
4 2
piratkas 08 апреля в 09:40
Ответ дляОленаЯ
Гриб в Звягілі стоїть і димить.
А гриб від чого?
sunholder 08 апреля в 09:41
Ответ дляАня_я
Це точно? Бо кіпіш наче щось серйозніше
кіпіш, бо мало інфи
але дійсно нафтобаза(
yanus6ka 08 апреля в 09:44
Вітер північний поки, до лукаша дме
12 1 1
Falcon82 08 апреля в 09:47
Ответ дляyanus6ka
Вітер північний поки, до лукаша дме
Хоч щось приємне....Дав Бог сусідів...
Одне уже приперлись із своїми ржачними смайлами. Мабуть з Орська с@ка пише
ОленаЯ 08 апреля в 09:48
Ответ дляpiratkas
А гриб від чого?
Паливо горить.
Аня_я 08 апреля в 09:49
Ответ дляyanus6ka
Вітер північний поки, до лукаша дме
Якщо він північний, то як раз дме від Лукаша і до нас)
yanus6ka 08 апреля в 09:51
Ответ дляАня_я
Якщо він північний, то як раз дме від Лукаша і до нас)
Ні, то я ще не прокинулась))
До лукаша, туди))
https://www.saveecobot.com/fire-maps#15%2F50.5758%...
nnnnika 08 апреля в 09:54
Дим іде на північ наразі
Bransoletka 08 апреля в 09:56
Ответ дляyanus6ka
Ні, то я ще не прокинулась))
До лукаша, туди))
https://www.saveecobot.com/fire-maps#15%2F50.5758%...
Тільки перед цим пройде північну частину Житомирщини....
yanus6ka 08 апреля в 09:57
Ответ дляBransoletka
Тільки перед цим пройде північну частину Житомирщини....
На жаль((
Горда пташка 08 апреля в 09:59
Офіційно ось так.

https://t.me/insiderUKR/72765
Мила 26 08 апреля в 10:07
Ответ дляyanus6ka
Вітер північний поки, до лукаша дме
Якщо дме до лукаша, то це південний), тобто з півдня на північ, і це добре
Мила 26 08 апреля в 10:07
Ответ дляАня_я
Якщо він північний, то як раз дме від Лукаша і до нас)
Повезло, вітер південний
Mashulenka 08 апреля в 10:34
Блин автор, я не из Житомирской области, но на месте ее жителей я б на вас накинулась
Формулировка вопроса очень стремная, почему они должны думать о других областях, когда у них такая беда
Или главное чтоб вас не зацепило
автор Alisa_M_22 08 апреля в 10:44
Ответ дляMashulenka
Блин автор, я не из Житомирской области, но на месте ее жителей я б на вас накинулась
Формулировка вопроса очень стремная, почему они должны думать о других областях, когда у них такая беда
Или главное чтоб вас не зацепило
Запитала, тому що не було інфи, крім того, щоб сидіти вдома, закрити вікна, дітей не пускати в школу, не виходити на вулицю.
Зараз такий час, що всі кіпішують коли не треба, а мовчать коли реально є загроза.
Тут знайшла для себе більше відповідей, ніж з новин.
piratkas 08 апреля в 11:05
Ответ дляMashulenka
Блин автор, я не из Житомирской области, но на месте ее жителей я б на вас накинулась
Формулировка вопроса очень стремная, почему они должны думать о других областях, когда у них такая беда
Или главное чтоб вас не зацепило
Накиньтесь лучше на тех,кто инфу в массы подаёт так,что не знаешь что думать. Дебилы. Где не надо,то все расскажут и фото выставят.а где можно все объяснить нормально, сознательно создают простор для фантазии и паники у населения.