Жодних пошкоджень, які б несли загрозу ядерній безпеці, команда МАГАТЕ не виявила.
Ось ще iframe width=’752’ height=’423’ src=’https://www.youtube.com/embed/OsKbxQrpVPI’ title=’⚡️ПОЗАЧИНЯЙТЕ ВІКНА І НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ. Наслідки удару | Час новин 09:00 08.04.24’ frameborder=’0’ allow=’accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share’ referrerpolicy=’strict-origin-when-cross-origin’ allowfullscreen/iframe
Чашечка кофе• 08 апреля 2024
Ответ дляКава з перцем
Ось ще iframe width=’752’ height=’423’ src=’; title=’⚡️ПОЗАЧИНЯЙТЕ ВІКНА І НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ. Наслідки удару | Час новин 09:00 08.04.24’ frameborder=’0’ allow=’accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share’ referrerpolicy=’strict-origin-when-cross-origin’ allowfullscreen/iframe
В бан!
Uebersetzerin• 08 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Вибирайте куди підете: в бан або за кораблем!
Это фейк?
Everywhere• 08 апреля 2024
Ответ дляUebersetzerin
Это фейк?
Это правда, только вот в названии темы провокация.
Ответ дляPiracanta
Бути обережним це як?
5 канал пише зачинити вікна та не виходити на вулицю, але не зрозуміло для яких областей ця порада....
Чашечка кофе• 08 апреля 2024
Ответ дляmarata
А бути обережними - це шапочку з фольги вдягнути чи що?
Обматываемся!
Ответ дляКава з перцем
О боже. Та заспокойтеся.
Які наслідки. Ви розумієте що таке реактор?
Ответ дляInnag
О боже. Та заспокойтеся.
Не можу заспокоїтися..
меня якось трусить усю, вибачайте
класс123-7dcf• 08 апреля 2024
МАГАТЕ не виявило ’жодних структурних пошкоджень систем, конструкцій і компонентів, важливих для ядерної безпеки’. Однак там зазначили, що спостерігали незначне поверхневе обгорання верхньої частини даху купола реактора на енергоблоці №6 і подряпини на бетонній плиті, що підтримує резервуари для зберігання первинної води для підживлення реактора.
’Хоча пошкодження на енергоблоці №6 не поставило під загрозу ядерну безпеку, це був серйозний інцидент, який потенційно міг підірвати цілісність системи захисної оболонки реактора’, – зазначив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.
Everywhere• 08 апреля 2024
Ответ дляКава з перцем
Так за Житомирскую область вроде бы как писали, чтобы люди позакривали окна и не выходили из дома, потом успокоили.
Ответ длякласс123-7dcf
прямий ефір 5 каналу пише ЗАЧИНИТИ ВІКНА ТА НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ, а моя дитина не дома.....
Я посилання скинула. але там прямий ефір не відображається тут...самі подивіться
класс123-7dcf• 08 апреля 2024
Ответ дляКава з перцем
Ви в Запоріжжі?