Жодних пошкоджень, які б несли загрозу ядерній безпеці, команда МАГАТЕ не виявила.
Ответ дляЯкВаріант
Так за Житомирскую область вроде бы как писали, чтобы люди позакривали окна и не выходили из дома, потом успокоили.
Це сьогодні за Житомир було?
Ответ длякласс123-7dcf
МАГАТЕ не виявило ’жодних структурних пошкоджень систем, конструкцій і компонентів, важливих для ядерної безпеки’. Однак там зазначили, що спостерігали незначне поверхневе обгорання верхньої частини даху купола реактора на енергоблоці №6 і подряпини на бетонній плиті, що підтримує резервуари для зберігання первинної води для підживлення реактора.
’Хоча пошкодження на енергоблоці №6 не поставило під загрозу ядерну безпеку, це був серйозний інцидент, який потенційно міг підірвати цілісність системи захисної оболонки реактора’, – зазначив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.
Несерьезно, но серьезно?
Lilian-nochka• 08 апреля 2024
Автор,если оно уже вправду есть,ничерта вы не сделаете,живите обычную жизнь)))правды,что там случилось,или не случилось вам никто не скажет
sukeviciene• 08 апреля 2024
Ответ дляКава з перцем
прямий ефір 5 каналу пише ЗАЧИНИТИ ВІКНА ТА НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ, а моя дитина не дома.....
Я посилання скинула. але там прямий ефір не відображається тут...самі подивіться
Ужас
Верная смерть
Ответ дляsukeviciene
Ужас
Верная смерть
На території Запорізької АЕС зафіксовані щонайменше три влучання, повідомив гендиректор МАГАТЕ Гроссі. Постраждали перший та шостий реактори та одна людина.
«Ушкодження 6 енергоблоку не несуть загрози ядерній безпеці, але це серйозний інцидент, який може призвести до ПОРУШЕННЯ ЦІЛІСТНОСТІ системи захисної оболонки реактора», – йдеться у повідомленні.
Ржіть й далі, бо це , мабуть, дуже смішно.
Ответ дляКава з перцем
А что вы еще не в бункере и противогазе, а на форуме строчите? Шо вы от форума хотите? Чтоб сказали вам что делать? Где искать бункер?
Ответ дляКава з перцем
Гросси плохо выучил устройство защиты реактора просто)
Ответ дляКава з перцем
Так шо ви пропонуєте. Якщо щось, сидіти вдома вам не допоможе. Допоможе зона відчуження. Давайте так, наскільки ви далеко від Енергодару?
stranger-1• 08 апреля 2024
Ответ дляВсем_Рада
Прочитала и обалдела! Я в Запорожье. Так есть опасность или нет?
Нету.
О трёх поражениях подтянуто за уши. Это третИЙ, начиная с 2022 года.
Просто походу орки развлекались и мелкий дрон расхреначили о стену здания. А потом кто-то додумался выдать это за атаку на ЗАЭС