Двері в квартиру, як обрати?

Будь ласка порадьте зі свого досвіду. Бюджетні. На що треба звертати увагу.
Фіфачка 08 апреля в 12:55
Якщо бронедвері потрібні, то це десь від 1000 доларів(
So_so 08 апреля в 12:56
Три контура уплотнителей и засов. Это мои основные условия были. Ещё важны толщина металла, какой наполнитель внутри (от этого зависит шумопоглошение, теплоизоляция). И замки, естественно.
Но если выделить главное - три контура и засов.
Фіфачка 08 апреля в 12:57
все, що в супермаркетах будівельних, лайно, що замки жахливі, що дверне полотно яке як фольга..зверху накладки клеють і здається, що двері товсті міцні, а на справді фігня(
Не служанка 08 апреля в 12:58
Ответ дляФіфачка
Якщо бронедвері потрібні, то це десь від 1000 доларів(
Це якраз порада для умови автора бюджетні
2 1
автор ПуГоФФка 08 апреля в 12:59
Бюджет 13 000 і все
Дома стоять ще двері радянські. Хочу трохи сучасніші
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:00
Ответ дляНе служанка
Це якраз порада для умови автора бюджетні
Або оставлять двері старі зверху дермантин. Не знаю з чого вони
Простецкая 08 апреля в 13:02
Я выбирала визуально чтоб нравилась, толщина полотна и толщина стали, антисрез, ездила смотрела в реале, их открываешь и прям чувствуешь эту тяжесть
Еще замки, внутр.замок чтоб был
Мудрецыха мира 08 апреля в 13:02
Двері вхідні Tarimus - купувала 5 років тому в Епіку. Мені ок. Нарікань на якість немає
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:03
Ответ дляМудрецыха мира
Двері вхідні Tarimus - купувала 5 років тому в Епіку. Мені ок. Нарікань на якість немає
Дякую
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:03
Ответ дляПростецкая
Я выбирала визуально чтоб нравилась, толщина полотна и толщина стали, антисрез, ездила смотрела в реале, их открываешь и прям чувствуешь эту тяжесть
Еще замки, внутр.замок чтоб был
Дякую
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:04
Чесно кажучи красти не має чого зовсім. Але хочу сучасні двері
Простецкая 08 апреля в 13:04
Ответ дляПуГоФФка
Бюджет 13 000 і все
Дома стоять ще двері радянські. Хочу трохи сучасніші
За 13 я ставила міжкімнатні
Даже не знаю чи є такі ціни на вхідні
Але ж думаю є на любий бюджет
Мудрецыха мира 08 апреля в 13:05
Ответ дляПуГоФФка
Дякую
Зараз таких немає на сайті . в мене по дизайну під міжкімнатні. типу білі зі вставками скла. може б на сьогодні вони на ваш бюджет і коштували. не самі дешеві були тоді. біля 10 тис . грн
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:05
Ответ дляПростецкая
За 13 я ставила міжкімнатні
Даже не знаю чи є такі ціни на вхідні
Але ж думаю є на любий бюджет
Багато є, і 15 і 13 і 10
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:06
Ответ дляМудрецыха мира
Зараз таких немає на сайті . в мене по дизайну під міжкімнатні. типу білі зі вставками скла. може б на сьогодні вони на ваш бюджет і коштували. не самі дешеві були тоді. біля 10 тис . грн
Дякую подивлюся
Фіфачка 08 апреля в 13:06
точно не в епіку брати китай(( фольга фольгою, навіть руками можна вигнути і вибити(
Простецкая 08 апреля в 13:06
Ответ дляПуГоФФка
Чесно кажучи красти не має чого зовсім. Але хочу сучасні двері
Можете дешево купити двері від забудовника
Багато хто ставлять нові, а від забудовника продають
Я свою за 5 тис продала.
Нормальна хороша дверь
Але я не хотіла щоб як у всіх
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:06
Ответ дляПростецкая
За 13 я ставила міжкімнатні
Даже не знаю чи є такі ціни на вхідні
Але ж думаю є на любий бюджет
Різне життя і бюджет
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:07
Ответ дляФіфачка
точно не в епіку брати китай(( фольга фольгою, навіть руками можна вигнути і вибити(
В епіку дніпровські не дешеві
Фіфачка 08 апреля в 13:07
Ответ дляПуГоФФка
Дякую подивлюся
Єдине якщо не важливо що красти немає що і що хтось ломитись буде в двері, то можна тоді любі брати по красоті)
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:08
Ответ дляПростецкая
Можете дешево купити двері від забудовника
Багато хто ставлять нові, а від забудовника продають
Я свою за 5 тис продала.
Нормальна хороша дверь
Але я не хотіла щоб як у всіх
Я жінка сама, не знаю як його шукати, привезти, заміряти
Не служанка 08 апреля в 13:08
Ми купували виставковий варіант в магазині, дали знижку 20%, обійшлися десь в еквіваленті 500$. Прекрасні двері, свою функцію виконують. Три контури щільної резинки точно є. Все інше вже не пам´ятаю, дивилася щоб дизайн підходив. Я не дуже заморочувалась з дверми, бо будь які двері то лише для своїх. Колись спілкувалась з директором підприємства, яке виготовляло крутяцькі двері. Він мені розповідав як на якомусь з´їзді таких виробників демонстрували як взламується якийсь дуже наворочений експонат дверей. Після цього дійства взлому за лічені секунди, далі вже можна не заморочуватись. У нас квартира на сигналізації. Все інше сугубо дизайн і лірика під ваші особисті запроси. Ну звісно що не треба брати китайську жестянку.
Простецкая 08 апреля в 13:09
Ответ дляПуГоФФка
Я жінка сама, не знаю як його шукати, привезти, заміряти
Я теж жінка, сама все робила і ремонт і все все все.
Було б бажання;)
Я тільки пишу де можно знайти дешево
Бажаю успіху
Не служанка 08 апреля в 13:09
Ответ дляПуГоФФка
Або оставлять двері старі зверху дермантин. Не знаю з чого вони
Можете замовити мдф накладку і осучаснити ті, що є. За умови що вони Вас влаштовують.
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:09
Ответ дляНе служанка
Ми купували виставковий варіант в магазині, дали знижку 20%, обійшлися десь в еквіваленті 500$. Прекрасні двері, свою функцію виконують. Три контури щільної резинки точно є. Все інше вже не пам´ятаю, дивилася щоб дизайн підходив. Я не дуже заморочувалась з дверми, бо будь які двері то лише для своїх. Колись спілкувалась з директором підприємства, яке виготовляло крутяцькі двері. Він мені розповідав як на якомусь з´їзді таких виробників демонстрували як взламується якийсь дуже наворочений експонат дверей. Після цього дійства взлому за лічені секунди, далі вже можна не заморочуватись. У нас квартира на сигналізації. Все інше сугубо дизайн і лірика під ваші особисті запроси. Ну звісно що не треба брати китайську жестянку.
Спасибі
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:09
Ответ дляНе служанка
Можете замовити мдф накладку і осучаснити ті, що є. За умови що вони Вас влаштовують.
Радянські?
Фіфачка 08 апреля в 13:10
Є варіант на ол х глянути б у може по розміру, буває хтось в новостройках знімає і продає, а собі ставить дорогі. Хоча що б саме полотно дверне було з заліза 1.5-2 мм товщиною, замки зараз дорогі, нормальний комплект замків більше 10 тисяч коштує( то хоча б полотно норм що б було.
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:10
Ответ дляНе служанка
Можете замовити мдф накладку і осучаснити ті, що є. За умови що вони Вас влаштовують.
А вони якісні, їх ставили коли будинок здавали в експлуатацію, 50 років назад
Мудрецыха мира 08 апреля в 13:11
Ответ дляПуГоФФка
Я жінка сама, не знаю як його шукати, привезти, заміряти
Якщо у вас більш-менш стандартні двері ( не 2 створки і не дуже широкі). То купують стандартні двері і ставлять.
Знайдіть майстрів, що встановленням дверей займаються у вашому місті. Можно з ними домовитися, щоб вони вам заміряли, порекомендували з магазину модель і встановили.
автор ПуГоФФка 08 апреля в 13:11
Ответ дляМудрецыха мира
Якщо у вас більш-менш стандартні двері ( не 2 створки і не дуже широкі). То купують стандартні двері і ставлять.
Знайдіть майстрів, що встановленням дверей займаються у вашому місті. Можно з ними домовитися, щоб вони вам заміряли, порекомендували з магазину модель і встановили.
Дякую