люблю_тортики• 08 апреля 2024
Хто повернувся через чоловіка із закордону, а потім знову виїхав?
Як себе морально почуваєте, як чоловік сприйняв і чи не був проти виїзду знову?
Кусачая Я• 08 апреля 2024
мій колишній розлучається з другою дружиною.Вона виїхала,забрала дітей і подала на розлучення
ХвостПистолетом• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не у всіх скочується.
Різниця тільки в часі.
А фінал у всіх однаковий.
Навіть, якщо сім´ю врятовано - це вже інша сім´я, інші відносини.
А фінал у всіх однаковий.
Щас ухожу• 08 апреля 2024
Якщо виїдите, то ризик розлучитись збільшується набагато, ніж якби жили разом з чоловіком. Просто це статистика і ви приймаєте це до уваги, що ваш виїзд може стати причиною розлучення. Це психологія і ви живете не як родина. Подивіться відео про заробітчанок ( мама-банкомат) що відбуввється якщо 5 років не разом і поради психолога. Єдине - ви виїждаєте і шукпаєте шляхи щоб тато теж приїхав до вас. Так моя психотерапевт зробила: виїхала з малим і чоловік через рік приїхав до неї
Иванка Бур• 08 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
На вас не повелся или откуда знаете что верно ждет?
Сыначка😂😂😂
Иванка Бур• 08 апреля 2024
Ответ дляА вот недавно
Повернулася, назад не хочу, але мій дуже хвилюється за нас з дитиною і сприйме нормально якщо ми поїдемо. Але він не утримував нас там, я працювати почала через 2 тижні як влаштувалися. І всі ці 1,5 роки що були там я працювала.
Поки він з коханками кайфував) класна жінка, зручна, поїхала ще й не просить нічого ))) сама працює
Працівниця року• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не у всіх скочується.
Абсолютно у всех. Да, не все идут искать замену далёкому партнеру. Но близость, любовь, нежность проходят на расстоянии у всех
жінка незаміжня• 08 апреля 2024
Я знову виїхала, але в межах України (західна). Не змогла морально у Харкові. Чоловік не підтримав, але прийняв моє рішення. Навіть «зрадницею» один раз назвав. Зараз його трішки відпустило, особливо в останні тижні. Навіть приїздив до нас один раз.
На душі у мене кішки шкрябали теж, що я його не підтримала «у горі і радості», що діти - безбатченки, але впевнена у тому, що зробила правильно
Пластилин_Колец• 08 апреля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
а почему он с вами не переедет? Работа держит?
Марфа Українівна• 08 апреля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
читаю і волосся дибки.Не підтримала чоловіка , не залишилась з дітьми під обстрілами, зрадниця.Він у вас любить тільки себе і свій комфорт, міг би і з вами переїхати.Вибачте, але це жах просто
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
почти .. вариант жить в безопасности с мужем проигнорировала.
я выбрала Европу. Это эгоизм мой. я оставила мужа.
жінка незаміжня• 08 апреля 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Так. + батьки мої й його. Їхати відмовились. Вони всі не виїжджали з самого початку
жінка незаміжня• 08 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Не виправдовую його, але так склалося, що 95% нашого оточення не виїжджали взагалі. Хоча у більшості є діти молодшошкольники. І складається враження, що це норма.
А вот недавно• 08 апреля 2024
Ответ дляИванка Бур
Думайте як хочете. Я не можу сидіти на утриманні в чужій країні, мені соромно дорослій жінці ходити та отримувати виплати в чергах разом з циганами, якщо можна працювати і заробляти більше. А чоловік тут відкладав, але ж вам видніше )
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ дляА вот недавно
я хорошо устроилась , работаю в банке . Страна удобная и недорогая.
Нашла постоянную работу через полгода
А вот недавно• 08 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Нашла постоянную работу через полгода
мені все було нормально, просто хотілося додому, поверталася не через чоловіка
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ дляА вот недавно
я поняла, мне тут лучше. Испанский свободно , квартиру купить могу, Я не напрягаюсь .огромный минус медицина-, у бывшего тоже все сложилось .
Всем удобно