Тріль підпільний• Изменено 08 апреля 2024
Беременность и поездка по работе
Подскажите, нужно ехать по работе в два города 300-400 км в поезде сидя (7-8 часов) в одну сторону. Срок будет 16-20 недель.
Причем туда один день, на второй день полдня по работе и вечером опять на поезд.
И таких две поездки.
Я и не беременной день отходила от каждой, а тут беременной.
Вы бы поехали?
Беременность первая, возраст уже 30.
Я переживаю и если честно мне страшно так ехать и на работе не знаю, что говорить, чтобы не ехать.
И таких две поездки.
Вы бы поехали?
Беременность первая, возраст уже 30.
Трусиковед• 08 апреля 2024
Якщо вам настільки погано, що не зможете їхати у потязі, то звільнятись і сидіти вдома. Інакше, виконувати обов´язки і їхати у відрядження
Love_Love_Love_• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Тріль підпільний
• 08 апреля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Лікарняний
Не пройде, це така поїздка що можна в любий період часу їхати.
Радикальная• 08 апреля 2024
Я бы поехала. Срок совсем не большой. Не болезнь же. Не тяните физически - отказываетесь. В чем вопрос?
Трусиковед• 08 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що не так?
Якщо стан вагітної не дозволяє їй працювати, то вона не працює. Усе просто.
Чи тому що вона вагітна її обов´язки має виконувати хтось інший?
Тріль підпільний
• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Я не готова ризикувати дитиною. Якщо вам робота важливіша, то будь ласка їдьте.
Я їздила до вагітності.
Радикальная• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Що не так?
Конечно. На то и расчёт. У неё бо-бо, а у других - нет
Трусиковед• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я їздила до вагітності.
Так не працюйте. Якщо ваш стан такий важкий, що поїздка у потязі = ризик дитиною
Love_Love_Love_• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Що не так?
Ви якась нервова, обовʼязки вона виконує, просто, важко в дорозі, щей поїздка за поїздкою
Асталависта бэйби• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я їздила до вагітності.
Так увольняйтесь .
Радикальная• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я їздила до вагітності.
Так это вы вопросы задаёте. Не готови рызыкуваты - о чем тема?
Тріль підпільний
• 08 апреля 2024
Ответ дляРадикальная
Изначально моя колега должна была ездить, но у нее ребенок 9 дет и нет с кем оставить было, поставили меня.
Так что не нужно писать бред, если не знаете.
Трусиковед• 08 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як виконує, якщо не хоче їхати у відрядження? Хто має поїхати замість неї?
фан L.O.S.T.• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Ну взагалі то по закону вагітних не відправляють у відрядження . Можливо на роботі у автора не знають про вагітність
Радикальная• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Так описывайте ситуацию так, чтоб все знали. Что такое 9 дет?
Love_Love_Love_• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Незамінимих людей немає
Трусиковед• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
На ходу придумали?
Радикальная• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
На ходу придумали?
Ща выяснится, что 30 неделя и воды уже подтикают
Рассказница• 08 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Що не так?
Не дарма у чинному законодавстві є норми щодо перевезення вагітних жінок на легшу роботу зі збереженням середньої заробітної плати та ряд інших пільг.
Трусиковед• 08 апреля 2024
Ответ дляРассказница
Це якщо вона на КЗОТі працює у сільраді
Ви замість такої колеги поїдете у відрядження і будете виконувати її роботу + свою, тому що вона вагітна?
Радикальная• 08 апреля 2024
Ответ дляРассказница
Как показала практика эти бедные женщины локтями до пустой сидушки могут растолкать 10 бабушек, 6 дедушек и 2 военных
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я їздила до вагітності.
Если у Вас есть риск выкидыша то на сохранение отправляйтесь если врачи такой необходимости не видят - то в командировку. Вы не смертельно больны, Вам можно и ездить в поездки и небольшие нагрузки даже полезны гулять ходить ездить Вам полезно. В поезде уж точно ничего не случится с Вами.
Или перестать себя накручивать и придумывать ужасы или увольняться.
Тріль підпільний
• 08 апреля 2024
Ответ дляРассказница
Перевезення?
Пишіть нормально)))))
Інших виправляєте, а самі лицем в бруд?)))
Пишіть нормально)))))
Тріль!• 08 апреля 2024
Автор, придется уволиться, родить, и вернуться на работу после декрета. Возможно, конечно, уже не на эту.
Или у вас есть другое предложение, вариант, как не поехать в командировку?
Копирайторша• 08 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Найточніший смайл на всі ваші коменти)
Реально читаєш вас і кожен раз хочеться покрутити біля скроні
НаливайКа• 08 апреля 2024
Я вагітною поїхала до батьків у поїзді 7 годин сидячі. Приїхала з тонусом і одразу поклали під крапельниці на збереження. Як сказала гінеколог, то краще їхати лежа або взагалі не їхати
Рассказница• 08 апреля 2024
Автор, все просто - принесіть на роботу медичну довідку про свою вагітність і з посиланням на норми ст. 176 КЗпП відмовтесь від поїздки.