КонФФетОшка• Изменено 08 апреля 2024

Встигну в аеропорт?

Дівчата, підкажіть, якщо поїзд у Пшемисль прибуває(за графіком) о 05:53, далі мені потрібно в аєропорту Кракова бути об 11(?) літак в 13:25.
Встигну?
І яким краще їхати, звичайним купе чи інтерсіті?
Луноходик_Ик• 08 апреля 2024
А кто его знает, сколько ваш поезд может простоять на границе?
На циголках• 08 апреля 2024
Я бы не рисковала и в Кракове заночевала
Нагайна• 08 апреля 2024
Не ризикуйте. Ми їхали тим поїздом. Інторсіті. Спізнився майже на 2 години. Потім ще контроль проходити в Перемишлі. Чим плануєте їхати до Кракова? Ми на 7 год не встигли.
Луноходик_Ик• 08 апреля 2024
Ответ дляНа циголках
я бы тоже
Щось не спиться• 08 апреля 2024
Це як вийде.Я на митниці ось простояла 4 год,в перемишль значно пізніше приіхали.
Ivan.Ka• 08 апреля 2024
Ви знаєте в мене взагалі виліт був з Катовіце, а польский потяг з Перемишля зламався і ми 3,5 години чекали поки відремонтують... знаю що до Кракова людей пересадили десь.. але завжди я приїжаю за день до вильоту...щоб ось так не попасти
Нагайна• 08 апреля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ого. Це ви яким їхали поїздом?
автор КонФФетОшка • 08 апреля 2024
Ответ дляНагайна
на 7 вечора???
автор КонФФетОшка • 08 апреля 2024
а є може хто з Кракова? скільки часу їхати до аеропорту і приблизна ціна на таксі з центру?
Нагайна• 08 апреля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
на 7 вечора???
Та ні. Зранку з Перемишля до Кракова планували на поїзд в 7 год. Може приблизний час. Не встигли на нього. Але ми мали день в запасі. То не дуже переймалися.
Неваляшкина• 08 апреля 2024
Їхали цим потягом і приїхали не в 5 -53 а в десь в 7:30 плюс контроль то в можна і в 8 і 8:30 вийти
Все і одразу• 08 апреля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
я бы тоже
Ми тоже решили в идентичном случае заночевать и нервы были на месте
СамавиховуюКота• 08 апреля 2024
Автор, из поезда в Перемышле можно выйти сразу, а можно через час. И электричку очень сложно поэтому подгадать по времени. По идее, вы успеваете. И, кроме электричек из Перемышля на Краков еще ходят автобусы. Но тогда старайтесь взять билеты в 1,2 вагон, потому что в Перемышле выпускают по вагонам.
Эта_Шикарна)• 08 апреля 2024
Я прибувала в 4-40, їхала в восьмому вагоні, таможню пройшла в 6-30, сіла на потяг в 7-17 (хвилини точно не пам´ятаю) і за дві години були в Кракові. Але ми їхали до Катовіце, тому по Кракову не підкажу
Оч@ров@Шк@• 08 апреля 2024
Я бы не рисковала. Едьте с ночовкой
Оля_с_киркою• 09 апреля 2024
Я їхала один раз в Перемишль, потяг мав прибути о 4.00, прибув - о 9.30...
У всіх абсолютно згоріли квитки і на 6.30, і на 7, і на 8.30... на 12 (найближчий потяг) були розкуплені, то найближчи були на 16.30. У аеропорт Катовіц прибули біля 21.00... Краків наче ближче? Чи я плутаю... але орієнтуйтесь що може бути і так по часу...
Полтавська галушка• 09 апреля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Десь 1200грн (з автовокзалу до аеропорту)
автор КонФФетОшка • 09 апреля 2024
дякую дуже всім!!
Эта_Шикарна)• 11 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
То розкуплені сидячі, можно без місця купити квиток
Оля_с_киркою• 11 апреля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
То стоячі як раз на 16.30 і були найближчи. На 12 і стоячі усі розмели. В принципі, я лише своїм досвідом поділилась, що буває ось так. Не скажу що прям завжди такі затримки, може виключення... але то був останній раз коли я їздила в Польшу, далі виключно через Румунії
Эта_Шикарна)• 11 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Дивно, не думала, що без місця є обмежено в кількості. Але враховуючи звісно пасажирів усього вашого потяга, то напевно так розділили часі