ГоловнаЯ• 08 апреля 2024
Невістка сказала синові, що я дуже дивна. А яка вона?
Я в попередній темі писала, що хочу передати онукові суміш, пюре дитячі, каші. Сказала синові, щоб він запитав у невістки, чим вона годує дитину, а я куплю та відправлю НП по Києву. Нащо невістка синові сказала, що це дуже дивно. Навіщо це самій купувати та пересилати по місту? Що супермаркети у нас на районах однакові. Сказала синові, що б я просто йому гроші скинула. А вони куплять те що потрібно дитині. Що є безліч різних іграшок, які можна було б купити дитині на подарунок від бабусі. А купувати суміш та пюре для неї це дивно. Мовляв нащо? Якщо вона й сама це постійно купує. Вона не розуміє, чому я просто не можу дати гроші і все. А щоб я сама купувала не хоче. Бо вона думає, що знов буде винна у всіх смертних гріхах. Що знов, я щось не те куплю. Або ще був від невістки варіант, щоб я дала гроші, а вони куплять онукові розвиваючій термокилимок, щоб він там грався. Ще й командує, що мені краще купити онукові. Це не дивно?
І дякую тим, хто підтримав мене у попередній темі.
Братья Капли• 09 апреля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я їм свіже мʼясо колись відсилала по НП, а невістка не захотіла нічого готувати з того мʼяса. Бо для неї воно було спорчене, бо я відсилала його влітку у спеку.
А зачем Вы в жару выслали свежее мясо?
Вы же знали, что
оно испортится
Вы же знали, что
оно испортится
Братья Капли• 09 апреля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
И виновата невестка,да?
ГоловнаЯ
• 09 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
А зачем Вы в жару выслали свежее мясо?
Вы же знали, что
оно испортится
Вы же знали, что
оно испортится
Я думала, що все буде з ним нормально. Але невістка чула запах не свіжого мʼяса.
Хата на мати• 09 апреля 2024
Та не шліть нічого невістці. Хочте - то скиньте сину пару сотень на карту в подарунок або йому одяг якийсь. Вас та невістка не хоче бачити як і приймати Ваші подарунки. Витрачайте на себе, сходіть кудись, дітям купіть щось меншим, влаштуйте день релаксу як раніше писали - полуницю з вином та відпочиньте. Невістка сама мама, розбереться що їй робити
Цирк на дроті• 30 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вы уже вернулись с крестин????
Луше колупайте мозг невестке, что она смесью кормит. Почему не грудью?
Так они быстрее перестанут общаться с вами
Можете дать сылку на тему про крестины?
Братья Капли• 01 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Можете дать сылку на тему про крестины?