Невістка сказала синові, що я дуже дивна. А яка вона?

Я в попередній темі писала, що хочу передати онукові суміш, пюре дитячі, каші. Сказала синові, щоб він запитав у невістки, чим вона годує дитину, а я куплю та відправлю НП по Києву. Нащо невістка синові сказала, що це дуже дивно. Навіщо це самій купувати та пересилати по місту? Що супермаркети у нас на районах однакові. Сказала синові, що б я просто йому гроші скинула. А вони куплять те що потрібно дитині. Що є безліч різних іграшок, які можна було б купити дитині на подарунок від бабусі. А купувати суміш та пюре для неї це дивно. Мовляв нащо? Якщо вона й сама це постійно купує. Вона не розуміє, чому я просто не можу дати гроші і все. А щоб я сама купувала не хоче. Бо вона думає, що знов буде винна у всіх смертних гріхах. Що знов, я щось не те куплю. Або ще був від невістки варіант, щоб я дала гроші, а вони куплять онукові розвиваючій термокилимок, щоб він там грався. Ще й командує, що мені краще купити онукові. Це не дивно?
І дякую тим, хто підтримав мене у попередній темі.
показать весь текст
58 8 1
ША! я прийшла! 08 апреля в 22:36
Ответ дляГоловнаЯ
Не було ще хрестин. Хрестини заплановані на 20 квітня.
Довго так.
А ви уже сорочечку малюку на хрещення прикупили?
Сама вумна тутички 08 апреля в 22:38
Ответ дляПліснявілий сир
Бабуся щось буде надсилати для чого, виходячи із вашого поста щоб зробити приємно собі, яка я, гарна бабуся, ні то для бабусі добре себе потішити яким боком до цього самолюбування інші люди? Подарунки мають приносити задоволення тому косу дарують, в цьому і задумка, в чому проблема подарувати те що просять? це дійсна дивна позиція.
А що поганого, що бабуся собі також приємне хоче зробити і прислати те що треба? Аби якійсь непотріб слала чи сама від себе вибрала, що не підходить дитині я би з вами погодилась. А так і бабуся долю позитивна отримала і те що треба прислала. Що тут не так?
Пес Патрон 08 апреля в 22:38
Ответ дляЗамулена ріка
Ви нам напишете як все пройшло?
А Вы сомневаетесь?
Я вообще уверенна, шо будет пряме включення и наживо
Братья Капли 08 апреля в 23:02
Ответ дляСкумбріяП8
Добрий вечір..ми хвилювалися...давно не писали🤣🤣🤣🤣🤣
Давно это сколько, несколько часов?
Братья Капли 08 апреля в 23:03
Ответ дляЗамулена ріка
А давайте ще посилання на попередні теми
Братья Капли 08 апреля в 23:05
Ответ дляГоловнаЯ
Ну це ж інше. Ви бачили скільки коштує суміш та пюре дитячу, чому б і не купити та передати?
Почему Вы не хотите купить коврик или переслать деньги?
Братья Капли 08 апреля в 23:05
Ответ дляa.ostroverh
Вы затрахали уже со своими темами всех нас
Представляю какого бедной невестке и сыну
Тааак,пока Тани нет,дайте отвлечься
Братья Капли 08 апреля в 23:06
Ответ дляГоловнаЯ
Я знову вирішила відправити. Бо її батьки висилають іграшки онуку. Я також хочу, щось відправити.
Деньги отправьте
Братья Капли 08 апреля в 23:07
Ответ дляОбласті пітьми
Что сегодня она писала?
Братья Капли 08 апреля в 23:07
Ответ дляТелепузик
’І дякую тим, хто підтримав мене у попередній темі’ 😮 та лааадно, що, ще й такі є?
Представьте себе, есть
Братья Капли 08 апреля в 23:09
Ответ дляTttt-16e4
блин, есть ссылка на прошлые темы, интересно капец, особенно по вашим реакциям
спальное место 08 апреля в 23:09
Ответ дляГоловнаЯ
Невістка і піде. Бо син на роботі.
Вы реально не понимаете разницы между едой и игрушкой для ребенка по возрасту? Фермо-коврик - прекрасный вариант. Но вы лучше будете ждать пока его купят родители жены))

Вообще - это нормы приличия узнавать у мамы что нужно купить для ребенка
Баба Йога 08 апреля в 23:12
Если сильно хотите, то посылайте, ну посчитала она вас странной и что? Вы тут пожаловались и вас обосрали вдобавок, вам надо это? Не воспринимайте близко к сердцу
И по меньше слушайте советов, а то насоветуют...
Братья Капли 08 апреля в 23:12
Ответ дляБабулька
Тетяна цікавіша. А тут одне й те саме...
Свекровь и внук больная тема Автора
А у Тани одно МРТ в голове
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 23:12
Ответ дляБаба Йога
Если сильно хотите, то посылайте, ну посчитала она вас странной и что? Вы тут пожаловались и вас обосрали вдобавок, вам надо это? Не воспринимайте близко к сердцу
И по меньше слушайте советов, а то насоветуют...
Так невістка не сказала, чим харчується дитина. Що саме потрібно купувати.
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 23:13
Ответ дляБратья Капли
Деньги отправьте
Гроші можуть піти не туди куди потрібно.
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 23:14
Ответ дляспальное место
Вы реально не понимаете разницы между едой и игрушкой для ребенка по возрасту? Фермо-коврик - прекрасный вариант. Но вы лучше будете ждать пока его купят родители жены))

Вообще - это нормы приличия узнавать у мамы что нужно купить для ребенка
Я розумію різницю. Але як на мене. То каші та пюре вони постійно потрібні.
Братья Капли 08 апреля в 23:15
Ответ дляСама вумна тутички
Ну як автору хочеться так? Що в цьому поганого? От хочется, щось фізичне піти купити в надіслати? Як якійсь непотріб чи на свій смак я розумію негатив. А як спитали, що ви їсте і що саме використовуєте і саме те прислали. Вам прислали умовно пакет їжи, ви подякували і за гроші які самі хотіли ту їжу купити, то щось вне купити чи відклали. Я просто реально не бачу проблеми.
Умовно(це як приклад)я п´ю лише один вид чаю, мені саме цей чай прислали, ну дякую, за гроші, що я планувала той чай купити, я куплю щось інше
Автор живёт в этом же городе, что и внук
А пересылать еду из одного района в другой-это бред
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 23:17
Ответ дляБратья Капли
Автор живёт в этом же городе, что и внук
А пересылать еду из одного района в другой-это бред
Чому це бред? Якщо я приїхати туди не можу. То що мені робити? Тим паче це ж, не такі райони, як у маленькому місті.
Братья Капли 08 апреля в 23:16
Ответ дляНуКаНаКа
Взагалі, адміни могли б напружитись і зробити збірки: про Таню, серіал про невістку зі спіноффами від невістки та доньки автора, хіти (Валєра, морожена курка, кіт у церкві)
Кіт у церкві вмер 😢
Братья Капли 08 апреля в 23:17
Ответ дляГоловнаЯ
Невістка і піде. Бо син на роботі.
А невестке это Зачем?????
спальное место 08 апреля в 23:17
Ответ дляГоловнаЯ
Я розумію різницю. Але як на мене. То каші та пюре вони постійно потрібні.
Вообще не понимаю зачем ребенка кормить этим сладким непойми чем из магазина. Ладно смесь, все остальное лучше уж самим готовить - и полезней, и дешевое. А по теме - еда - это то что обеспечивают родители, остальные дарят эмоции и воспоминания в основном.
Когда ребенок был маленький, приличной статьей затрат были батарейки, мечтала чтоб кто-то подарил штук 100)))))
Василина Семеніч 08 апреля в 23:19
Так. Што мы знаем об авторе.
45 лет, переселенка из Гуляйполя.
Живет в центре Киева, в однушке с двумя детьми, сын спит на кухне, она с дочерью в одной кровати.
Дочь Ангелина, 12 лет, имен сыновей не знаем, только возраст среднего - 18 лет.
Работает няней, сидит на гидазепаме, за который невестку назвала наркоманкой.
Есть детективы? Может, вычислить ее и прийти в глаза посмотреть всей советчицей?
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 23:19
Ответ дляБратья Капли
А невестке это Зачем?????
Ну з економить гроші сина. Не будуть купувати в цьому місяці суміш, каші, підгузки. На щось інше потратяться.
Пліснявілий сир 08 апреля в 23:19
Ответ дляСама вумна тутички
А що поганого, що бабуся собі також приємне хоче зробити і прислати те що треба? Аби якійсь непотріб слала чи сама від себе вибрала, що не підходить дитині я би з вами погодилась. А так і бабуся долю позитивна отримала і те що треба прислала. Що тут не так?
))) не собі також, в тільки собі, різницю розумієте? Робити приємне тільки собі, даруючи подарунок, так не дуже добре, це називається,поставити галочку я гарна бабуся. Так можна, звичайно, але інша сторона має права не радіти такому подарунку, якщо прямо говорили Не потрібно, тут взагалі не повага повна, коли прямо кажуть Не треба, а бабусі конче потрібно радість тільки від цього конкретного подарунка отримати, то так щось не так із бабусею яка не чує це, ,,на власній шкірі знаю що це таке, коли твоє НЕ Потрібно цього, це не принесе радість, чуєш а чому ні, я хочу так, а потім образи ось я подарувала, а ви не користуєтесь, це називається маніпуляція, надіюсь ви цим займатися не продовжити ігноруючи те що іншій стороні це радість не принесе, не будете ставити слово також? Не також, а тільки, різниця колосальна)))
Братья Капли 08 апреля в 23:20
Ответ дляГоловнаЯ
Гроші можуть піти не туди куди потрібно.
Они на них купят коврик
Братья Капли 08 апреля в 23:20
Ответ дляГоловнаЯ
Так невістка не сказала, чим харчується дитина. Що саме потрібно купувати.
И что Вы тогда будете покупать?
Таро Клеопатра 08 апреля в 23:20
Бедная невестка,из за такой свекрухи
Братья Капли 08 апреля в 23:21
Ответ дляГоловнаЯ
Чому це бред? Якщо я приїхати туди не можу. То що мені робити? Тим паче це ж, не такі райони, як у маленькому місті.
Я имею ввиду, что пересылать именно еду-это бред