Аноним_Русалка• 08 апреля 2024
Дитина упала на підлогу, на кафель
Дитина поки набирала воду впала з машинки на кафель. Там був резиновий килим, тому скотилась на нього. Дуже плакала, мене трясло разом з нею. Але намагалася бути спокійною щоб її заспокоїти.
Над вушком синеньке і трохи вище була шишка але але нічого немає. Хвилююсь бо вона поїла і заснула, швидку не викликала. Не можу спати, реву, і боюсь за неї.
Борщик• 08 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
І з якої машинки впала, ви іграшку маєте наувазі? Яка висота?
Думаю пральна
Байрактарна• 08 апреля 2024
Ответ дляБорщик
Думаю пральна
Ну автор створила тему і зникла, а ви тут гадайте.
Наивная Хо• 08 апреля 2024
Дитина впала з пралки? Що вона робила там? І хто набирав воду? Ви з комами як, зовсім не товаришуєте?
Я тут Живу• 08 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
Потому что тролль
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Пральна машина. Вік 6 місяців. Поїла посміхалась, зараз спить,синяка нема, припухлість над вушком
БезПаспортаНеПродаю• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Завтра покажіть лікарю! Сподіваюсь нема блювоти?
Україна понад усе!• 08 апреля 2024
Ого, це дуже високо і маленька дитина. Я б у лікарню зараз повезла, або хочаб у швидку зателефонувати і запитати , що робити
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Немає
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Вона дуже хотіла спати. Раз посміхалась. Думаю значит нічого не турбує, і до ранку хочу почекати
БезПаспортаНеПродаю• 08 апреля 2024
Мамочко, не кладіть ніколи маля на висоту! Краще хоч на дитячий коврик на підлозі
Там все розмивчато• 08 апреля 2024
Я б дзвонила в швидку і поїхала до лікарні, яку там порадять, про всяк випадок. Занадто високо, дуже мала дитина
Україна понад усе!• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
То чого питаєте тоді, добраніч
Байрактарна• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ну ви даєте, дитину на пралку.
Звоніть в швидку, в такому віці ще не сформовані всі кістки черепа досить міцно, щоб не було закритої чмт. Хоть тут не тупість. Звоніть прямо зараз.
Вишневий цвіт• 08 апреля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
+100, просто на пол .
Там все розмивчато• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ні, ви не правильно думаєте. Дитина мала ще дуже.
БезПаспортаНеПродаю• 08 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
Ну ви даєте, дитину на пралку.
Блін, страшно. Краще у швидку, дійсно
Байрактарна• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Звоніть зараз!
Ви розумієте що поки ви тут теми виписуєте, там набряк може утворюватися (тьфу-тьфу).
Прокачую сідниці• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
6 месяцев со стиралки.....
Эээээм
И вы решили не обращать внимания
Эээээм
И вы решили не обращать внимания
Аноним_Русалка
• 08 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
6 месяцев со стиралки.....
Эээээм
И вы решили не обращать внимания
Эээээм
И вы решили не обращать внимания
Звідки ви знаєте що я зараз переживаю я у вас дітей нема?
БезПаспортаНеПродаю• 08 апреля 2024
Це не жарти, не лякаємо! Дитина може й не прокинутись, не дай боже
НетЕщеНаверное• 08 апреля 2024
Автор, швидко дзвоніть у швидку, робіть рентген, бо гематома може прям зараз збільшуватись!