Дитина упала на підлогу, на кафель

Дитина поки набирала воду впала з машинки на кафель. Там був резиновий килим, тому скотилась на нього. Дуже плакала, мене трясло разом з нею. Але намагалася бути спокійною щоб її заспокоїти.
Над вушком синеньке і трохи вище була шишка але але нічого немає. Хвилююсь бо вона поїла і заснула, швидку не викликала. Не можу спати, реву, і боюсь за неї.
2 10
Байрактарна 08 апреля в 22:16
Який вік?
Борщик 08 апреля в 22:16
Чим ви думали цікаво
БезПаспортаНеПродаю 08 апреля в 22:17
Телефонуйте педіатру або у швидку
Байрактарна 08 апреля в 22:17
І з якої машинки впала, ви іграшку маєте наувазі? Яка висота?
Борщик 08 апреля в 22:18
Ответ дляБайрактарна
І з якої машинки впала, ви іграшку маєте наувазі? Яка висота?
Думаю пральна
8 1
Роздратована шкіра 08 апреля в 22:18
С какой машинки?
Высота какая?
Милота 08 апреля в 22:18
Ответ дляБорщик
Думаю пральна
Ого, это высоко очень(
Байрактарна 08 апреля в 22:20
Ответ дляБорщик
Думаю пральна
Ну автор створила тему і зникла, а ви тут гадайте.
Наивная Хо 08 апреля в 22:21
Дитина впала з пралки? Що вона робила там? І хто набирав воду? Ви з комами як, зовсім не товаришуєте?
Я тут Живу 08 апреля в 22:21
Ответ дляБайрактарна
Ну автор створила тему і зникла, а ви тут гадайте.
Потому что тролль
1 4
автор Аноним_Русалка 08 апреля в 22:23
Пральна машина. Вік 6 місяців. Поїла посміхалась, зараз спить,синяка нема, припухлість над вушком
автор Аноним_Русалка 08 апреля в 22:23
Ответ дляБайрактарна
Який вік?
6 місяців
БезПаспортаНеПродаю 08 апреля в 22:25
Ответ дляАноним_Русалка
Пральна машина. Вік 6 місяців. Поїла посміхалась, зараз спить,синяка нема, припухлість над вушком
Завтра покажіть лікарю! Сподіваюсь нема блювоти?
Україна понад усе! 08 апреля в 22:25
Ого, це дуже високо і маленька дитина. Я б у лікарню зараз повезла, або хочаб у швидку зателефонувати і запитати , що робити
автор Аноним_Русалка 08 апреля в 22:25
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Завтра покажіть лікарю! Сподіваюсь нема блювоти?
Немає
автор Аноним_Русалка 08 апреля в 22:26
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ого, це дуже високо і маленька дитина. Я б у лікарню зараз повезла, або хочаб у швидку зателефонувати і запитати , що робити
Вона дуже хотіла спати. Раз посміхалась. Думаю значит нічого не турбує, і до ранку хочу почекати
БезПаспортаНеПродаю 08 апреля в 22:26
Мамочко, не кладіть ніколи маля на висоту! Краще хоч на дитячий коврик на підлозі
Там все розмивчато 08 апреля в 22:26
Я б дзвонила в швидку і поїхала до лікарні, яку там порадять, про всяк випадок. Занадто високо, дуже мала дитина
Україна понад усе! 08 апреля в 22:26
Ответ дляАноним_Русалка
Вона дуже хотіла спати. Раз посміхалась. Думаю значит нічого не турбує, і до ранку хочу почекати
То чого питаєте тоді, добраніч
6 1
Байрактарна 08 апреля в 22:26
Ответ дляАноним_Русалка
Пральна машина. Вік 6 місяців. Поїла посміхалась, зараз спить,синяка нема, припухлість над вушком
Ну ви даєте, дитину на пралку.
Звоніть в швидку, в такому віці ще не сформовані всі кістки черепа досить міцно, щоб не було закритої чмт. Хоть тут не тупість. Звоніть прямо зараз.
Вишневий цвіт 08 апреля в 22:26
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мамочко, не кладіть ніколи маля на висоту! Краще хоч на дитячий коврик на підлозі
+100, просто на пол .
БезПаспортаНеПродаю 08 апреля в 22:27
При струсі мозку дуже велика сонливість теж
Угги в горошек 08 апреля в 22:27
А как ребенок там оказался?
Там все розмивчато 08 апреля в 22:27
Ответ дляАноним_Русалка
Вона дуже хотіла спати. Раз посміхалась. Думаю значит нічого не турбує, і до ранку хочу почекати
Ні, ви не правильно думаєте. Дитина мала ще дуже.
БезПаспортаНеПродаю 08 апреля в 22:28
Ответ дляБайрактарна
Ну ви даєте, дитину на пралку.
Звоніть в швидку, в такому віці ще не сформовані всі кістки черепа досить міцно, щоб не було закритої чмт. Хоть тут не тупість. Звоніть прямо зараз.
Блін, страшно. Краще у швидку, дійсно
Байрактарна 08 апреля в 22:28
Ответ дляАноним_Русалка
Вона дуже хотіла спати. Раз посміхалась. Думаю значит нічого не турбує, і до ранку хочу почекати
Звоніть зараз!
Ви розумієте що поки ви тут теми виписуєте, там набряк може утворюватися (тьфу-тьфу).
Прокачую сідниці 08 апреля в 22:28
Ответ дляАноним_Русалка
Пральна машина. Вік 6 місяців. Поїла посміхалась, зараз спить,синяка нема, припухлість над вушком
6 месяцев со стиралки.....
Эээээм
И вы решили не обращать внимания
автор Аноним_Русалка 08 апреля в 22:29
Ответ дляПрокачую сідниці
6 месяцев со стиралки.....
Эээээм
И вы решили не обращать внимания
Звідки ви знаєте що я зараз переживаю я у вас дітей нема?
1 4
БезПаспортаНеПродаю 08 апреля в 22:29
Це не жарти, не лякаємо! Дитина може й не прокинутись, не дай боже
НетЕщеНаверное 08 апреля в 22:29
Автор, швидко дзвоніть у швидку, робіть рентген, бо гематома може прям зараз збільшуватись!