Гравіцапа• 08 апреля 2024

Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)

Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Птица Говоруша• 09 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
В на днях поискала группы ,,фиктивный брак,,- полно.
Вот вам легальный способ, за деньги
Таких прекрасно вычисляют на границе.

Дай подивлюся• 09 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Таких прекрасно вычисляют на границе.
Если разница двадцать лет и браку три дня, да. В остальном схема рабочая, иначе не было б такого ажиотажа вокруг этого
Тримаю свічку• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Хто сидить на попі рівно, того і не візьмуть)
Так вас и не взяли
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Так вас и не взяли
Мене брали у фірму з англійською, а зараз я відклала пошук до закінчення навчання. Як то не було, але роботу я знайду так чи інакше. Питання зовсім не у цьому стоїть
nahaka• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Кожен бачить ситуацію через призму своїх бажань 😂 я пишу що не хочу їхать, бо попереду робота і дохід, але біль за чоловіка, тому вважаю що треба поставити сімʼю на перше місце. А ви кажете, що я халяви шукаю))
Якби я була розведена, в мене б і мова не йшла за повернення. Варіант розбігтися не пропонуйте
У вас немає роботи. Спочатку треба її знайти, щоб говорити ’в мене робота та дохід’
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляnahaka
І що з того? Це не означає, що я шукаю халяви. Я написала «у мене попереду робота і дохід» . Якби я слухала всі страшилки що мені в спину казали…) мені казали, що житло не знайти, що б2 не здаси, що с1 не дадуть навіть не заїкайся, тільки медикам. Тепер кажуть що с1 не здам і роботу не знайду🤣🤣 а в темі я запитую, чи варте все це розриву сімʼї взагалі
Чарочка діда• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, я вирішила, але є страх зробити помилку і втратити те, що вже напрацьоване. Хочу послухати тих, то повернувся, як їм зараз морально знаходитись в країні
Що конкретно напрацьовано?
КокошинЭль• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Тільки якщо виграє дитина. Інше може і не має значення
Весёлая морковка• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Офіційно ніяк, неофіційно він не хоче, та і виходів не знаємо)))
А от чего вы делали, если в вашем городе нет прилетов?

Вчителька з мікрорайону• 09 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Я бы постаралась купить выезд мужу. Как-то ж народ выезжает.
Я пыталась, сделали кучу документов вполне законно можно выехать, но оставаться конечно нет, но муж отказался, сказал только после войны... Не хочет жить нигде полузаконно. Он очень не любит рисковать и такой вообще человек тяжёлый на подъем. Но я решила для себя что буду заграницей пока, тут работа неплохая, у ребенка школа, город недалеко от Украины, можем ездить раза 4 в год по паре недель, муж может иногда в командировки, так и живём два года. Ломала голову, что делать и вот сейчас успокоилась, что будет то будет. Приняла что мне важнее чтобы ребенок жил без тревог, спокойно учился и гулял, отдыхал. Да и я не хочу постоянно ночами не спать и пить успокоительное пачками.
Ms. Похвала• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ви знаєте я через півроку повернулась, бо почала відчувати, що ми віддаляємось з чоловіком незважаючи на сильні почуття і щовечірні годині розмови. Як ви витримуєте 2 роки і ще думаєте при цьому, я не розумію.
Засомневаю• 09 апреля 2024
Якщо чоловік гарний,я би поїхала до нього
Засомневаю• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Я вернулась и опять уехала.
Но я не в Германию на пособие, а в Польшу и работаю, как обычный гражданин)
Дома пока, к сожалению, мне делать нечего.
Что так презрительно о пособиях?
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Я виїжджала на початку війни просто перечекати, бо коли орки заходили, ніхто не знав де вони зупиняться. Ну і якщо вам важливо знати внутрішні причини, дитину моїх друзів убило на початку війни. Це був шок і страх за свого сина
Та_все_ок_будет• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ви 2 роки там сиділи, то чого вже питати
Ще і з центральної частини так вам той чоловік потрібен
Весёлая морковка• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
В вашем городе? Тогда лучше не везти туда ребенка, раз в вашем городе гибнут люди. Я в Харькове, мне комфортно здесь, но детей я бы не везла в наш город, допустим.
Весёлая морковка• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Если вернётесь, то в опасный город не едьте. Берите мужа и все вместе едьте туда, где не прилетает. В центр или на запад Украины. Черкассы, Тернополь, Ивано-Франковск, Кропивницкий, Винница...
Там снять квартиру
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну вам звичайно ж видніше🤭
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ні, в іншому, але це мене тоді зовсім вибило, за день зібралася і сюди, до сестри, ну а далі вже саме закрутилося

Неправдиша• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Якби його «вирішив» щось рішало… ми пробували перевірити групу інвалідності батьків, батько має 3 групу і йому була рекомендована друга, але комісія відклонила. Тому наразі офіційно ніяк
Так вначале войны можно было и с 3, чего не ехал?
Банан-барабан• 09 апреля 2024
Сказочница.
Ниф_ниф• 09 апреля 2024
Я думаю вы с мужем уже чужие люди. Не возвращаться, начинать жизнь заново. Ребенку только 9, хороший возраст для интеграции
З бісиками• 09 апреля 2024
Вы так просто написали, что закончили курсы и можно идти по специальности работать. Это реально смешно. Я тоже В2 недавно закончила. И многие другие. По специальности без реального знания С1, именно реального, а не на бумажке, найти практически нереально. вы так спокойно рассуждаете, что спокойно по специальности можно выйти. Вы попробуйте для начала не по специальности найти. я 2 месяца ищц, юыло 3 собеседования
Дівчина заглядєніє• 09 апреля 2024
Півініч України. Навіть і не думала виїжджати.
З бісиками• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Маркетолог
ага, сейчас, вы такая волшебная
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я закінчую зараз с1, цього буде достатньо для старту. також пошук залежить від міста де ви живете і кількості компаній, ну і власне вашого резюме і досвіду.
З бісиками• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
я желаю вам успеха, но поверьте, это мега слоно, особенно с вашей специальностью.И сертификаты это одно а в реалиях все намного сложнее и нет у людей знаний те что на бумаге
автор Гравіцапа • 09 апреля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ніхто не каже, що буде легко, але це не заважає пробувати)) вам також успіху, нехай робота пошвидше знайдеться
Та_все_ок_будет• 09 апреля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Там снять квартиру
Автор и так с центральной. И сидит 2 года, думает возвращаться к мужу или нет
Natal_ka91• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Пройшовши такий шлях, навіщо вам все кидати? Вибачте, зараз буде дуууже цинічно, але де гарантія що чоловік завжди буде з вами? До мене це дійшло коли я особисто повернулася. Для себе вирішила - почне прилітати вже й до нас, буду виїжджати знову. Та й дитина у вас, так чи інакше це також шанс для неї отримати якісь кращі перспективи.