Гравіцапа• 08 апреля 2024
Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)
Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Невидимка Майя• 09 апреля 2024
Ответ длябЭйбА
А как перетянули,поделитесь,чего бояться,если вывезли уже
Да, поделитесь, чтоб все лазейки позакрывали)))
Тримбулька• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, місто не велике, але розвинуте, все є і народ не бідує, жити там можна
То що за місто в Україні?
Невидимка Майя• 09 апреля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Когда ваш муж подписывал контракт он же понимал что нацгвардия не детей няньчит в садиках?
Верил, небось, что оружие дадут...
Працівниця року• 09 апреля 2024
Автор, Ви релаьно молодець. що до С1 досить швидко. Але розумію Ваші сумніви. Ми повернулися з Берліна через 3 міс. Мені щойно підтвердили курси безкоштовно, хоча я вже працювала, теж мали житло окреме і діти в школі. Але вивозити чоловіка обманами і підкупом ми не готові, жити нарізно теж.. + діти старші. тому стояло запитання таки отримання атестату за 9 клас. Ми повернулися. не жалію. Теж невеличке містеяко, де ще і був приліт, поруч окупація, над нами літає регулярно, але збивають не над житловою зоню, нам норм. Донька вчить таки ще другу іноземну (звісно, в Украхні німецька вчиться гірше. 2,5 міс. німецькох школи дали більше, ніж рік німецько в укрю школі), повернетьс ядо цього влітку. Дитина таки думає нал навчанням за корлоном згодом, зрозуміла, що їй ок. Ми з чоловіком упевнилися, що ні. ми таки не покинемо Україну. Ну. цінно мати розуміння хоч для себе.
Власне виїздили, бо вивезли доньку-підліка від росіян за менш як 10 км від дому, то була просто безвихідь. Але це наша ситуація, свою зважте, знаю, що багато хто лишився. З Дніпра, Одеси, Києва і навіть Чернівців досі там ті, з ким познайомилися, віддавши дітей у школу
Працівниця року• 09 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Ну дистанционная работа в немецкой компании после интеграционных курсов это вы конечно оптимист)
Вообще идите работать хоть куда, зарабатывайте, вывозите мужа
Чому ви так думаєте? У мене взагалі знань німецької було нуль, мене взяли на роботу в офіс. так. це був початок повномасштабної, німці прагнули допомогти біженцм, тому їх влаштовувало, що я знаю англійську. Білше того, при відʼїзді пропонували таки лишитися на часткову зайнятість дистанційно у них же.
Знаю, що в тому бюро працювали на той момент дистанційно іноземці також на різних посадах.
Працівниця року• 09 апреля 2024
Ответ дляКастрюлька
Автор, не сделайте глупость. Конечно оставайтесь в Германии. Ради Вас самой, ребенка и будущего. А муж сидит на прпе ровно? Почему за 2 года не выехал? У меня все знакомые кто действительно хотели - выехали. Правдами и неправдами, с 2/3/10 попытки. Вот это я понимаю - семья в приоритете
Не всі жінки готові продовжувтаи стосунки з тими, хто готовий тікати неправдами. Уявіть, так буває, принципи в людей різні
Аноним_• 09 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Немцы и знающие язык да, но не человек без немецкого/со слабым немецким. Какая дистанционная работа без языка?))
Працівниця року• 09 апреля 2024
Ответ дляАноним_
яя не німкеня, німецької не знаю. пишу ж - мені пропонували. Більше того, я працювала. Офіційно - перекладачем, реально - переклад на українську навчальних курсів + допомога зі зйомками навчальних відео.
Іноземці, що працюють в бюро дистанційно - це і дизи, і перекладачі (там і на польську, і на іспанську ті курси перекладають), й ІТвці, що код пишуть...
ЧАстково ті іноземці знають німецьку, але не так, щоб вау, частина проджектів непогано знають англійську, тому взаємодія з ними
Хвігура мічти• 09 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
К чему это? Мой муж полноценно служит. А вот то, что по окончанию контракта никто никого не отпускает - факт. Или это тоже нужно было заранее предугадать?
Ваш пост 10.. Знал бы где упадёшь, соломку бы постелил. Слышали? Це до чого??
Взагалі я не розумію чому ви возмущаєтесь що ваш чоловік, який підписав контракт на службу охороняє кордони? Дякуйте Богу що це не Часів Яр
Аноним_• 09 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ну это ситуативная работа была у вас с беженцами, понятно. Вы же не в Сименсе и не в Ауди работали
Барабасиха• 09 апреля 2024
Ответ дляАйпишница
Особенно улыбнуло: дистанционно. Из Украины. На немецкую компанию.
Еще не привьікли к гениальности советчиц?
Працівниця року• 09 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Робота не з біженцями, це бюро, що працює понад 10 років. У мене навіть безстроковий контракт був. Просто від дистанційної я відмовилася. В офісі працюють переважно німці. Лише одна дівчинка була арабка, один емігрант з раші ще 90-з єврей і один ’російський німець’, але він емігрував до Німеччини ще дитиною, тобто навіть не стає російською. 30+ співробітників місцеві. Парочка німців й іноземців - дистанційно
Аноним_• 09 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Чтобы работать переводчиком нужен вообще диплом филолога)) а не курсы telc))
Губной рояль• 09 апреля 2024
Ответ дляХвігура мічти
У мене також знайомий в СБУ, і говорить гірше і важче ніж в 2022 не буде.. другий момент розкажіть, а що давало вашим знайомим свідоцтво про народження дітей в Германії?
Мужья выехали при ’ наличии’ третьего ребёнка, рожденного якобы уже в Германии
Мюллерная• 09 апреля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Це було до фрази як я могла відпустити його. Я що, знала, що війна почнеться? Чи він знав? Щодо кордону, я писала це на коментар про те, що він в тилу сидить. Ні, не в тилу. Не на передку, так, але і не в тилу.
А возмущаюсь я через те, що після трьох років, по завершенню контракту, його ніхто нікуди не відпустить.
А ще мені неприємно виправдовуватися тут перед вами, бо багато на себе берете засуджуючи мене. Ідіть повз вже, ви ніхто для мене і звати вас ніяк. Я і так занадто багато уваги вам приділила.
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
Я бы на вашем месте пыталась вытащить мужа..в Украине будет не спокойно
(муж моей подруги работает в СБУ) инфа оттуда,поэтому вывозит семью подальше от Киева
Мои выехавшие подруги делали свидетельство о рождении детей в Германии,и так мужья и выехали
Це як, народили дітей від німців і написали чоловіка батьком?)
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Якщо б боялись втратити, то вже давно були б вдома.
Я не боюся, що він когось знайде, якщо ви це маєте на увазі. Я розумію що нам обом це дуже важко проживати порознь. Потерпіти ми були готові, але ситуація затягується.
Чеширская кошечка• 09 апреля 2024
Дві знайомі повернулися, через півроку бігли назад в Німеччину. Тільки тепер умови дуже погані - в гуртожитку, школа погана.
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляТака бойова Я
Автор, при чем здесь ярмарки? Вам хоть на одну вакансию пришел положительный ответ? Люди сотнями заявки отправляют, вы реально в розовых очках. Вы сначала устройтесь хоть куда-то, а потом рассказывайте. Какой офис с вашим немецким?😵💫
Так, знаходила, дійшла до стадії підписання контракту навіть без курсів на початку, суто англійська, бо тут в офісах половина іноземців. Але тоді прийшло запрошення на курси, я обрала мову. У вас уявлення ніби в Німеччині одні німці працюють)))) повно таких хто ще гірше ніж я говорить. Навіть якщо с1 у мене буде лише на бумажці, це все одно впевнений б2, цього достатньо. Ніхто там не штовхає філологічні розмови під час роботи.
Покорительная• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Мені теж пропонували роботу в офісі. Але мій англійський був низький тому не взяли. Німецький не давався..
Та_все_ок_будет• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, я про інше. Не можливо підтримувати повноцінні відносини 2роки на відстані. Ви як пройде ейфорія по приїзду почнете знову притиратися, як і не жили разом, бо у вас окремий бит вже 2 роки. Ох повірте, скільки сімей потім розійшлася, саме після возз´єднання. І так, я не уявляю, що то за відносини такі важливі для вас, якщо ви 2 роки окремо. Я теж виїхала, але з Харкова. І не з початку, а через півроку, коли сусіда вбило ракетою. І то, через півроку сказала мужу, що або я вертаюся, або він до мене шукає спосіб виїхати. Бо якщо любиш, то просто неможливо жити так так довго.
Та_все_ок_будет• 09 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Потому что на волне альтруизма вас взяли, сейчас совсем другая ситуация. Он автор тоже добавит имиджа украинцам. Выучили ее за счёт государства до С1, платили квартиру , страховку 2 года, а как теперь на работу идти, так она свалить собралась.
Гравіцапа
• 09 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
І? Я повинна тепер 10 років відпрацювати у них?))) Я вирішувала проблеми поступово, була можливість зачепитися тут всією сімʼєю, я скористалася нею. Не виходить - шукаю далі вихід. Ті гроші, які я тут отримувала, тут я і використовувала, з них знову пішли податки у державу і зп працівникам, економіка не постраждала не переживайте😅
Пез Году Неделя• 09 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Тогда да. В городке, где мы были, я пошла в местный ЦЗ - сказала, у меня ребенок маленький, мне бы работу на 8 часов - посмотрели как на сумасшедшую, 12 часов и больше пожалуйста, так и не предложили ничего за 4 месяца.
У нас за счастье 10, это когда работы много, а так 8, суббота пожеланию 6
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 апреля 2024
Ответ дляMs. Искренность
А що тут стидного? Відколи стало нормальним повернутися до рабства?
То есть наши защитники рабы по вашему?
Ms. Искренность• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
То есть наши защитники рабы по вашему?
Той, кого насильно утримують в країні - раб
Тоска в носках• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В какой момент стало не стыдно вывозить мужей? Что не так с нашим обществом?
А в какой момент стало стыдно быть живым?
И когда нормой стало отсутствие мужа рядом?
Як міряти?• 09 апреля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Енурези-неврози чомусь у тих, хто виїхав з Івано-Франківвська 24лютого, саме вони люблять це писати, фортеця Франківськ
Я кажу про дітей, які живуть вже 3-й рік в Києві, це раз. А два: у всіх різна психіка. Хтось витримує постійні обстріли у Харкові, а в когось неврози у Івано-Франківську від сирен. І третє: всі мами і діти в Україні мають право виїхати закордон і там отримати гуманітарну допомогу та якісь виплати.
Тримаю свічку• 09 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
я честно говоря не понимаю чего вы там два года сидели
Ну как чего,нахаляву почему не пожить?А сейчас дилемма,на работу всех просят,вот у автора и встал вопрос,как сделать так,чтоб не работать и дальше.