Чу Ча• 09 апреля 2024

Порадьте краплі в ніс, щоб відклало

Користувалась вже чим тільки можна, була залежність від них, захворіла, тепер знову ніс не дихає. Що порадите?
vecya• 09 апреля 2024
Эвказалин Аква

Стильна штучка• 09 апреля 2024
Ответ дляvecya
Эвказалин Аква
Оо ці ядрьоні
Natalia505• 09 апреля 2024
Я багато років тільки Віброцилом користуюсь. Для мене аналогів немає.
автор Чу Ча • 09 апреля 2024
Ответ дляvecya
Эвказалин Аква
Мені не допомагають 😭😂
бибизяна• 09 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча
Мені не допомагають 😭😂
Спробуйте рінт з ромашкою, хоча евказолін термоядерний, я на ньому 5 років сиділа, ледве злізла, не чула ще, щоб він не допомагав.
12 галюцинаций• 09 апреля 2024
Лазорин дуже класно відкладає. Ріназал, Мераліс, Віброцил, Назалонг
НуКаНаКа• 09 апреля 2024
Носоль

Вакцениро Вона• 09 апреля 2024
мені допомагає тільки нафтизин
Я инженер, меряю от 1• 09 апреля 2024
Ответ для12 галюцинаций
ріназал- дешево , не сушить, допомогає...
Ліньки гуглить• 09 апреля 2024
Назонекс, фликс, Авамис.
Крижана бурулька• 09 апреля 2024
Ответ для12 галюцинаций
+ за лазорин
tirrri• 09 апреля 2024
С детства болела и часто,что только не капали..Знакомая фармацефт которой уже нет в живых тогда порекомендовала перцовый пластырь полосочку клеить на нос и не опекало и сначала чуть препечет,но потом согревает и откладывал нос,этим и спасались и многим посоветовала и благодарны.
А фармацевт эта была сестрой художника Хитрикова,моя бабушка с ней училась в школе.Долго прожила почти до 95 лет и всегда нам все советовала.
tirrri• 09 апреля 2024
Грибной_Дождик• 09 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
У мене зазвичай нема проблем з сильною закладеністю, але віброцил взагалі не допомогав. І на 5 хвилин
В рот не ложи• 09 апреля 2024
користуюсь тільки отривіном вже багато років
Едимнаморе• 10 апреля 2024
Носолин