Бяки-козяки• 09 апреля 2024

Парень и отказ в сексе

Даже не знаю как реагировать. С парнем вместе уже 3й год. Мне 20 ему 24. До какого-то момента секс был каждый день, то по его инициативе то по моей. Сейчас же он сказал, что секс будет раз в пару дней. Говорит что устает. Сам же в эти дни " без секса" часто может сильно дразнить меня, когда же я в ответ начинаю с ним заигрывать, или первой проявлять инициативу- он отмахивается. Мне обидно когда так происходит. То есть он дразнит меня, проявляет инициативу а на ответную реакцию отказ идёт. Я ему в сексе не отказываю, люблю секс с ним.
Он у меня первый , я не понимаю почему он так себя начал вести? Чувства такие же, часто обнимает, целует, вижу что любит, заботится. Но эта тема с близостью не даёт покоя. Я просто не понимаю, почему так. Выводила на разговор, говорит,что вредно каждый день.
Что делать? Может сумбурно написано конечно, но спасибо за ответы
Кітті_• 09 апреля 2024
Ответ дляСтрахованная
Сон должен быть 8 часов. Временные рамки не важны никому
Важливі. Можно і 7 годин, але найбільш корисний для організму і всіх його систем, починаючи з мозку - сон від 22 вечора до 5-6 ранку.

Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Що значить ’ото все’? Начебто ми про комп´ютерні ігри говоримо, а не про базові потреби кожної людини після робочого дня. І це я кажу про звичайну роботу, коли люди повертаються з роботи у 19-20 годині, адже якщо бізнес, тим більше крупний, то робочий день взагалі може легко до 22-23 розтягнутися. Отже ви обидва при поверненні додому одразу пригали в ліжко, і так було кожний день? А як же час на приготування вечері, на саму вечерю, на миття посуду? Ще зазвичай після робочого дня хочеться просто полежати і нічого не робити якийсь час, тіло повинно повністю розслабитися і голова розгрузитися, для підтримки тонусу в організмі і здоров´я це до речі обов´язково - не менше ніж півгодини такого повного відпочинку для тіла і голови. І ви що не купалися обидва перед сексом? І це я перелічила базові потреби кожної людини після роботи. Отже при мінімальних затратах часу на базові потреби до 23 залишається в кращому випадку 2 чи 1,5 вільних години, ну якщо без прелюдій, то для дуже запальних людей цього часу вистачить на 2-3 рази. Але ж не всі швидко запалюються, у кожного різний темперамент. Я думаю у більшості працюючих пар секс все рівно відкладається на ніч, і звісно не на кожну ніч, тому що повноцінний сон також потрібен. Ось тому і виходить, що в середньому у таких пар секс відбувається 3-4 рази на тиждень, в середньому через одну ніч. І це нормально, я не вважаю імпотентами чоловіків в таких парах. Ну в світі рожевих поні певно все можливо - і працювати на роботі по 5-6 днів, і після роботи ...атися, як кролям по 10 разів на добу.
Вас как то заклинило. Этим молодым людям 20 и 24 года. Не ведут ещё в таком возрасте тот быт, который Вы описываете. Не хотите, не занимайтесь, как будто Вас заставляют.
Я не готовлю каждый день, готовлю на 2-3 дня. У меня график намного свободнее, не с ранку до ночи, а во сколько хочу, во столько и работаю, но выходной 1, муж вообще работает из дома. Для дома есть вся техника, посуду не такая проблема мыть пмм. У Вас прям отвращение через весь текст. Ахатись як кролям, до ранку, 2-3 раза успеть( зачем?), 10 раз на добу?
Кітті_• 09 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
Тільки не треба мені власні домисли приписувати, відразу чи ще що-небудь.
От і треба було одразу починати з того, що у ВАС вільний щоденний графік, і муж у ВАС взагалі з дому працює, тобто по суті без графіка. При таких умовах дійсно можно легко вести інтенсивне сексуальне життя. А ще легше майже не працюючи чи працюючи з дому записувати всіх інших чоловіків в імпотенти, якщо у них інші роботи з звичайним фіксованим графіком роботи на підприємстві. Більшість середньостатистичних родин працює по жорсткому графіку, скоріш за все хлопець автора також. От послухає вас автор і почне накручувати себе, що у неї у стосунках щось все дуже погано, вона набридла, її розлюбили, чи що у неї хлопець якийсь слабосильний у сексі, якщо не ...ахає її по 5 разів на день і в нього ’з вух не капає’... І почне потім автор і собі, і своєму хлопцю виносити мізки на пустому місці. А причина може бути всього лише в тому, що хлопець банально стомлюється на роботі, як і всі, і взагалі у кожного також різний темперамент, і навіть серед молодих чоловіків не кожен настільки помішаний на сексі, щоб тільки про нього весь день думати і не мати більше ніяких інтересів у житті.