Бяки-козяки• 09 апреля 2024
Парень и отказ в сексе
Даже не знаю как реагировать. С парнем вместе уже 3й год. Мне 20 ему 24. До какого-то момента секс был каждый день, то по его инициативе то по моей. Сейчас же он сказал, что секс будет раз в пару дней. Говорит что устает. Сам же в эти дни " без секса" часто может сильно дразнить меня, когда же я в ответ начинаю с ним заигрывать, или первой проявлять инициативу- он отмахивается. Мне обидно когда так происходит. То есть он дразнит меня, проявляет инициативу а на ответную реакцию отказ идёт. Я ему в сексе не отказываю, люблю секс с ним.
Он у меня первый , я не понимаю почему он так себя начал вести? Чувства такие же, часто обнимает, целует, вижу что любит, заботится. Но эта тема с близостью не даёт покоя. Я просто не понимаю, почему так. Выводила на разговор, говорит,что вредно каждый день.
Что делать? Может сумбурно написано конечно, но спасибо за ответы
Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Вы приелись
Что вы такое пишете двадцатилетней девочке, в 24 там у него из ушей должно капать, и не то что раз в день , а и больше бы не упускал возможности здоровый парень.
Фісташкова кава• 09 апреля 2024
Со временем действительно секса становится меньше, раньше или позже, но это происходит. Но странно, что он об этом прям так заявил, что теперь секс будет раз в несколько дней. В вашем возврате для секса по графику еще рановато 🤷🏻♀️
Цирк на дроті• 09 апреля 2024
З чоловіком приблизно з такого ж віку.
Я вам з певністю можу сказати, що дійсно набридає одне і теж. Змініть формат флірту.
Пройшла через це.
Уже з чоловіком 18 років.
Тільки до 40 років дійшло як і що.
Сексу хоче практично кожного дня.
Пройшла через це.
Уже з чоловіком 18 років.
Тільки до 40 років дійшло як і що.
Сексу хоче практично кожного дня.
Ответ дляБяки-козяки
Так
Ну тоді скоріш за все його почав втомлювати секс кожного дня з прелюдіями. Довгі ласки щодня втомлюють, особливо коли працюєш. Навчіться задоволенню без прелюдій, це те, що треба, якщо хочеться обов´язково сексу кожний день. А якщо не хочете без прелюдій, тоді скоротіть кількість сексу до 3-4 разів на тиждень. Ваш хлопець певно працює, втомлюється на роботі, як всі люди, він не може бути постійно налаштований на секс з довгими ласками 24/7.
Ируся-пуся• 09 апреля 2024
С одной стороны это нормально, что чуть меньше секса. Это закономерность. Он может любить вас так же, но секс-марафон просто приелся. Это нормально, так у всех. Меня больше напрягало бы вот это его раздразнить вас и в кусты. Поговорите с ним прямо, что это вас обижает, что так не делается.
Ответ дляИруся-пуся
Дійсно, дивна поведінка. Не хочеш сексу, навіщо дражнити партнера, займись з ним іншими справами.
КоКоКоКоКоКо...• 09 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
Даже двадцатилетняя девушка может приесться парню
Бесбардак• 09 апреля 2024
Пару раз в неделю - вполне достаточно. Поговорите с ним, что вам непонятны и неприятные его действия без секса.
В первую очередь - нужно обговорить ситуацию. Семья она такая- строится по кирпичикам как дом.
Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Господь с Вами, мужчины по другому устроены, у них есть потребность, они хотят все время, если молоды и здоровы. Это не женщина, у которой гормоны, быт , то пмс, то устала, то ферритин низкий, то ещё что то.
КоКоКоКоКоКо...• 09 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
Мужчина тоже может быть задолбан работой или бытом
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Необов´язково. Ще мало часу пройшло, вони ж не 10 років разом. І бувають пари, котрі живуть і більше разом, але секс у них регулярний і не приїдається. Приїдається секс (саме секс, а не людина, людину продовжуєш любити), якщо він занадто частий і довгий. Треба вчитися займатися сексом і отримувати задоволення у різних варіантах - як з довгими ласками, так і з мінімальними. Не кожний працюючий чоловік чи жінка можуть влаштовувати секс-марафони кожної ночі. Відпочивати також всім треба.
Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Постарше да.
КоКоКоКоКоКо...• 09 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
Постарше да.
24-летний молодой человек тоже может быть задолбан работой или бытом
Ответ дляСвекруховна
Я не знаю, де ви таких статевих суперменів берете, щоб при роботі, наприклад, до 19-20 вечора 5-6 днів на тиждень, він кожної ночі влаштовував забіги до ранку. Коли тоді він відпочиває мені незрозуміло, йому не треба спати, може він не з цієї планети взагалі?
Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Почему сразу до утра?
Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Якщо навіть і не до ранку, все рівно кожній людині потрібен повноцінний сон з 22-23 вечора до 6-7 ранку, хоча б через день.
Они молодые, без детей, до 22-23 вполне можно все успеть. Не знаю, когда я была молода, ребята были такими. И одного раза некоторым было мало.
Ответ дляСвекруховна
Ви всіх хлопців у шлюбному житті перепробували чи свічку поряд з кожним держали? Якщо ні, то на словах звісно кожний статевий гігант, або ж дружина також може прибріхувати. От якщо секс без прелюдій, то, так, можно встигнути до 22-23 пару-трійку раз. Це якщо інших справ немає, всі накормлені, все вже зроблено по господарству, всі викупані, і т. д. Проте здається мені, що такі вільні вечори випадають точно не кожного дня, принаймні в тих родинах, де обидва працюють, а не тільки чоловік. А якщо є діти, то за тиждень і одного такого вечора може не знайтися.
Затишне кубло• 09 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Возможно и так (
Мені здається, що це такий спосіб маніпуляції та дресировки. Тобто секс є лише тоді, коли хоче він...
Свекруховна• 09 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Просто есть женщины, для которых ото все на первом месте, а секс на последнем. А есть как автор. У Вас крайности, то пару тройку , то до утра, 20-40 мин это такая проблема, если живут одни?
Ответ дляСвекруховна
Що значить ’ото все’? Начебто ми про комп´ютерні ігри говоримо, а не про базові потреби кожної людини після робочого дня. І це я кажу про звичайну роботу, коли люди повертаються з роботи у 19-20 годині, адже якщо бізнес, тим більше крупний, то робочий день взагалі може легко до 22-23 розтягнутися. Отже ви обидва при поверненні додому одразу пригали в ліжко, і так було кожний день? А як же час на приготування вечері, на саму вечерю, на миття посуду? Ще зазвичай після робочого дня хочеться просто полежати і нічого не робити якийсь час, тіло повинно повністю розслабитися і голова розгрузитися, для підтримки тонусу в організмі і здоров´я це до речі обов´язково - не менше ніж півгодини такого повного відпочинку для тіла і голови. І ви що не купалися обидва перед сексом? І це я перелічила базові потреби кожної людини після роботи. Отже при мінімальних затратах часу на базові потреби до 23 залишається в кращому випадку 2 чи 1,5 вільних години, ну якщо без прелюдій, то для дуже запальних людей цього часу вистачить на 2-3 рази. Але ж не всі швидко запалюються, у кожного різний темперамент. Я думаю у більшості працюючих пар секс все рівно відкладається на ніч, і звісно не на кожну ніч, тому що повноцінний сон також потрібен. Ось тому і виходить, що в середньому у таких пар секс відбувається 3-4 рази на тиждень, в середньому через одну ніч. І це нормально, я не вважаю імпотентами чоловіків в таких парах. Ну в світі рожевих поні певно все можливо - і працювати на роботі по 5-6 днів, і після роботи ...атися, як кролям по 10 разів на добу.
Страхованная• 09 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Секс должны хотеть оба.
Мы с мужем любим секс с утра, настолько что просыпаемся до будильника.
Иногда просыпается кто-то один, будем друг-друга
Страхованная• 09 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Сон должен быть 8 часов. Временные рамки не важны никому