Позитивна• 09 апреля 2024
Чому так образливо таке чути?
Невістка після тієї ситуації коли вона віддала суміш та памперси, (це було 4 місяці тому) просила більше, щоб я нічого не відсилала. Але я вирішила вчора, що потрібно щось надіслати для онука з харчування. Вона сказала синові, що я і він її не поважаємо та не чуємо, і що я роблю все тільки так, як захочу і плювати мені на думку інших. Вони посварилися вчора з сином через мене і невістка сказала синові, « Що я займаюся не тим, чим потрібно."І сказала синові у грубій формі, щоб я від@бал@ся від неї та дитини. Ось вам і виховання. Син мені розповів на емоціях. І сказав, що постійно через мене у них сварки. Щоб я не лізла більше зі своїми передачками.
культУра• 09 апреля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну припустимо це тріль. Ну блін, скільки ентузіазму це все писати, викладати, а потім ще коментувати.
та автор лиш підтримує тему, час від часу дровець підкидає, а порадниці ковбасяться і олімпійські ігри влаштували, хто смачніше зригне на автора. Автор точно вгадала рівень аудиторії))) по ’мощам’ - і теми трольні
Путающаяся• 09 апреля 2024
Блін, я б вас вже звільнила нафіг.
За 2 дні три теми, вічно сидите на Порадниці замість того, щоб за дитиною дивитись. Хрінова ви не тільки свекруха і бабуся, а і нянька.
Ответ дляМеломанка Маланка
Я згадала про Вас. Ви вчора в одній з тем писали. Такі я з Вами погоджуюсь. Тирить вона ту суміш, пюрешки і памперси. Бо чого б її так на цьому клинило б?
Да, очевидно это
Иначе было б жаль выкинутых денег которых у нее и так не много , покупала б уже хотяб уродскую одежду или китайские игрушки, короче экспериментировали бы
но заклинило на еде , явно не просто так
культУра• 09 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
Чому ви так погано про мене думаєте?
автор, то по собі судять
Ответ дляПозитивна
Гумор, то не ваше.
Я б на месте невестке написала б работодателям вашим еще -здравствуйте , покупайте пожалуйста смесь кобита потому что от той что спиз-ла моя свекровь у вас для моего ребенка у малыша высыпания на попе, и памперсы желательно японские
Вам повезло что не я ваша невестка 🤣 цените ее
Томатико• 09 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
Гумор, то не ваше.
Так а що на так. Вам же наче доступною мовою попросили не робити, а ви знов і знов. В чому причина вашої маніакальної поведінки? Ну вишліть сину якісь речі, які йому потрібні. Або на края гроші передайте. Ну от грошей ще ніхто не відмовиться.
іронічна антитеза• 09 апреля 2024
Цікаво , скільки цій свекрусі років і невістці? Наскільки я не люблю таких тем, але ця щоденна писанина молодички дістала, як реп’ях вчепилася.
Позитивна
• 09 апреля 2024
Ответ дляПутающаяся
Блін, я б вас вже звільнила нафіг.
У мене три дня вихідного. Тому хочу і сиджу тут на форумі. Свекруха то зрозуміло. Свекрухи завжди погані. А бабуся чому я погана?
Ушла и Пришла• 09 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Свекрови 45 .
Путающаяся• 09 апреля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Где можно почитать начало этой эпопеи?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3517651-2
3 та 4 сторінки, там посилання на попередні теми автора, не всі, але багато.
Позитивна
• 09 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Мені 45, невісткі 21.
культУра• 09 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
вона ще й від імені невістки трольні теми строчить, працює людина
Поміркована думка• 09 апреля 2024
Ответ дляПутающаяся
дякую!
Заліковий троль• 09 апреля 2024
Мені свекруха також всяку херню передає. Людина яка не хоче портити стосунки, просто подякує. І все. Я ці непотрібні речі віддаю в притулки чи нужденним. Ой, дякую, я спробувала, але не підійшло і віддала
іронічна антитеза• 09 апреля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Свекрови 45 .
О , Боже!! така Молода , а така приставуча. 45років, потрібно жити та насолоджуватися життям, а вона павутини плете. От точно, дівчата народжуйте дітей в 40 то не буде коли ці інтриги плести і відчувати будете себе юними з малими дітьми, а не як стара Кайдашиха в 45!
Путающаяся• 09 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
Скільки зубів у онука? Коли виліз перший?
Що вже ввели в прикорм?
З якою вагою і зростом народився?
Яка улюблена іграшка?
Коли поповз?
Дасте відповідь хоча б на половину питань?
Будь яка нормальна бабуся відповість на всі.
А поганій на це все начхати, лиш би портрети дитини всюди висіли.
Що вже ввели в прикорм?
З якою вагою і зростом народився?
Яка улюблена іграшка?
Коли поповз?
А шо сталося?• 09 апреля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Ну вона і віддала. А авторова дочка, якщо не помиляюсь, знайшла в соцмережах ту об´яву і мамці доповіла
іронічна антитеза• 09 апреля 2024
Ответ длякультУра
а то це тролик?
Мой завтрак• 09 апреля 2024
Ответ дляПозитивна
Так вона може просто сказати, що потрібно купити і я б купила і передала.
Божечки, якщо ви не троляка, то шкода вашу невістку.
Таке кончене дурко у свекрухах...
КаРаКаТиЦа• 09 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вот да. Мне 46, детям 8 и 11.
Я представить себе не могу, чтоб я так занудствовала, как автор. Меня от нее прям дрожь пробирает.
Файна пані• 09 апреля 2024
’Вона сказала синові, що я і він її не поважаємо та не чуємо, і що я роблю все тільки так, як захочу і плювати мені на думку інших.’ - так і є. Усвідомте, що в дитини є батьки, вони вирішують що для неї треба, а не ви. Якщо у вас з´являються якісь ідеї, то треба питати підтвердження в батьків, чи треба воно їм. Бо вони краще знають свою дитину та її потреби. Чи думаєте, без вас дитину не нагодують?
Ушла и Пришла• 09 апреля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Мамина доця ( 12ти лет ) еще и отчитала невестку автора , жизни ее учила , а потом заблокировала . А автор теперь на гуано исходит .
Заліковий троль• 09 апреля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Свекруха моєї сестри налаштовувала свого сина проти невістки, що невістка шлюха, гроші проїдає, на таксі їздить.., хоча вся сімя сиділа без роботи а працювала лише моя сестра. Ось це реальна проблнема.
А тут невістка могла просто подякувати і забути і не роздувати. І не продавати речі а передарувати.
Ушла и Пришла• 09 апреля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Так невестка и не раздувает ничего . Она вообще никого не трогает .
Томатико• 09 апреля 2024
Ответ дляФайна пані
Та там мабуть претензії до всього, не так сіла, не так встала, не так подивилась, не так дишала.Тому її ввічливо попросили, не дзвонити та не приходити, але авторко легких шляхів не шукає
А шо сталося?• 09 апреля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Вона не продавала. Вона розмістила об´яву ’віддам даром’ в групі свого району. Чи мала на вулиці людей за руки хапати? Ви тролите? Ви автор?
Файна пані• 09 апреля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вот да. Мне 46, детям 8 и 11.
та не кажіть, у авторки є ще своє життя, інші діти, яким треба раду дати, робота, а вона лізе та й лізе до старшого сина. прийшла б раз на тиждень, наприклад, годинку-другу онука поняньчила, та й годі. і була б хороша бабуся. але ж треба всіх пересварити
Заліковий троль• 09 апреля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я просто не розумію, чому так захейтили людину за те, що вона щось віддає, а не забирає. Прмклад з життя: Мені батьки постійно передають продукти: холодець, голубці, сало... А мій чоловік фукає, не люблю холодець. Хочу його перевалити заткнися і не їж, віддай псам, люди виховали тобі хорошу жінку а ти фукаєш за холодець. Кожен бачить скалку у чужому оці