09 апреля в 10:48

Чому так образливо таке чути?

Невістка після тієї ситуації коли вона віддала суміш та памперси, (це було 4 місяці тому) просила більше, щоб я нічого не відсилала. Але я вирішила вчора, що потрібно щось надіслати для онука з харчування. Вона сказала синові, що я і він її не поважаємо та не чуємо, і що я роблю все тільки так, як захочу і плювати мені на думку інших. Вони посварилися вчора з сином через мене і невістка сказала синові, « Що я займаюся не тим, чим потрібно."І сказала синові у грубій формі, щоб я від@бал@ся від неї та дитини. Ось вам і виховання. Син мені розповів на емоціях. І сказав, що постійно через мене у них сварки. Щоб я не лізла більше зі своїми передачками.
Перловая Кашка 09 апреля в 10:48
О, мы вас уже заждались
Дивне створіння 09 апреля в 10:50
Будьте добры и нас оставить в покое
Тріль! 09 апреля в 10:50
правильно
они взрослые, сами справятся
оксюморон 09 апреля в 10:50
Так шо, прямого включення с Хрестин не будет?
93 1
Гопница-Советчица 09 апреля в 10:50
Мамо, відсилайте гроші, вони підходять під любий розмір та вид памперсів, та будь яке харчування😁
91 2
Опля Картопля 09 апреля в 10:50
если вам так необходимо кому-то выслать передачку, выйсылайте мне.
2 33
Електрохарчування 09 апреля в 10:51
Мы уже хором всем форумом просим чтоб ты від@бал@ся від неї та дитини!
112 16
Банка з медом 09 апреля в 10:51
Ответ дляГопница-Советчица
Мамо, відсилайте гроші, вони підходять під любий розмір та вид памперсів, та будь яке харчування😁
вы меня опередили.Писала так само
Перловая Кашка 09 апреля в 10:51
Що вам не зрозуміло в слові від...балась?
4 45
НаБалКоніХодять 09 апреля в 10:51
Ну так реально… Если невестка просила больше ничего не отправлять из детского питания, то зачем вы опять это делаете? На зло невестке? Показать, что вы её мнение на одном месте вертели? Правильно она сказала. Вы достанете эту девушку просто когда-то. Что она пошлет вас всех окончательно. Действительно, отвалите уже от невестки и внука. Кушайте сами свои детские пюрешки!
Copy-Paste 09 апреля в 10:52
ЁПРСТ, а ведь так хорошо день начинался😭
Впораюсь зі всим 09 апреля в 10:52
Ответ дляПерловая Кашка
О, мы вас уже заждались
так вчора темка була) і знову ізнову мамо не може заспокоїтись)
Tammy21 09 апреля в 10:52
Авторка, а за скільки ви готові організувати зустріч форумчанок з вами та вашою невісткою?)))
Мій не такий 09 апреля в 10:52
Ответ дляCopy-Paste
ЁПРСТ, а ведь так хорошо день начинался😭
та це ж як серіал, драма
Пишу з калідору 09 апреля в 10:52
Я вам більше скажу, ви і нас не чуєте, зовсім
5 16
ПП-шница 09 апреля в 10:52
Купите себе вина и клубники, не тратьте деньги на те памперсы. Все равно не оценят.
Поражаюсь тем, кто вот так пытается сделать добро, а в ответ одни упреки
Перловая Кашка 09 апреля в 10:53
Ответ дляВпораюсь зі всим
так вчора темка була) і знову ізнову мамо не може заспокоїтись)
Уявіть, як вона дістала ту бідну невістку, я вже готова дівчині скинутись на кілера.
1 25 3
Поміркована думка 09 апреля в 10:53
Где можно почитать начало этой эпопеи?
НЛОша 09 апреля в 10:53
Такие люди не создают подобные темы, не верю
Впораюсь зі всим 09 апреля в 10:53
Ответ дляПерловая Кашка
Уявіть, як вона дістала ту бідну невістку, я вже готова дівчині скинутись на кілера.
я з вами в долі!
1 1 10
Голубая фишка 09 апреля в 10:53
Пригласите сюда невестку , мы ей памятник при жизни поставим (сколько она вам терпит )
Copy-Paste 09 апреля в 10:53
Ответ дляПоміркована думка
Где можно почитать начало этой эпопеи?
Поберегите себя.
Пишу з калідору 09 апреля в 10:53
Ответ дляоксюморон
Так шо, прямого включення с Хрестин не будет?
Буде, хрестини 20 квітня. Може ми теж суміш передамо?
Мій не такий 09 апреля в 10:53
Ответ дляПоміркована думка
Где можно почитать начало этой эпопеи?
у меня только про Таню в сохраненных(((
автор Позитивна 09 апреля в 10:54
Ответ дляОпля Картопля
если вам так необходимо кому-то выслать передачку, выйсылайте мне.
Думаю, дитяче харчування ви не будете їсти.😂
5 3
Голубая фишка 09 апреля в 10:54
Ответ дляПоміркована думка
Где можно почитать начало этой эпопеи?
Я два дня читала этот шедевр на 600 с чем то комментариев
Банка з медом 09 апреля в 10:54
Ответ дляПП-шница
Купите себе вина и клубники, не тратьте деньги на те памперсы. Все равно не оценят.
Поражаюсь тем, кто вот так пытается сделать добро, а в ответ одни упреки
а кто сказал,что это добро?? Мать сама знает,что ее ребенку надо.Очень многое изменилось в системе питания и воспитания с тех пор,как мамо сыначку воспитывала.
1 21
Мій не такий 09 апреля в 10:54
Ответ дляПозитивна
Думаю, дитяче харчування ви не будете їсти.😂
в кофе можно добавлять, вкусно!
Пишу з калідору 09 апреля в 10:54
Ответ дляВпораюсь зі всим
так вчора темка була) і знову ізнову мамо не може заспокоїтись)
Просто акція на пюрешки, нагребла два возикп
8 1
Опля Картопля 09 апреля в 10:54
Ответ дляПозитивна
Думаю, дитяче харчування ви не будете їсти.😂
дитяче не буду, а колбасу с удовольствием.
1 4