09 апреля в 11:48

Посоветуйте удобные босоножки на низком ходу среднего ценового диапазона

не спортивные, но максимально удобные. Так, чтоб «взула і забула» і под джинсы и под платье. Может, кто-то носил что-то удобное в прошлом году и посоветует… нужна удобная обувь на лето…,
So_so 09 апреля в 11:50
У меня такие Тамарис
Пишу каліграфічно 09 апреля в 11:51
Ecco
Ондатрова шуба 09 апреля в 11:53
Ответ дляSo_so
У меня такие Тамарис
Такі мʼяко кажучі жіночі в них моделі, передпенсійного віку
1 5 5
Гостра на язик 09 апреля в 11:53
Якщо ви в Україні то можливо у вашому місті є магазин Сезон із взуттям, я вже декілька років підряд там купую взуття. В тому році купувала шкіяні босоніжки, дуже зручні і легенькі, но такої моделі вже нема на сайті, але там всі шкіряні моделі взуття зручні і не дорогі.
So_so 09 апреля в 11:55
Ответ дляОндатрова шуба
Такі мʼяко кажучі жіночі в них моделі, передпенсійного віку
Значит, это моё
Сижуревувшоке 09 апреля в 11:55
Экко, Джеокс, Тимберленд
Сиджу тихенько 09 апреля в 11:57
Cole Haan посмотрите
Чудовий каламбур 09 апреля в 12:00
автор, тут молодящиеся бабенки любую удобную обувь называют пенсионной)) посмотрите бренды ecco, camper, caprice, merrell, el naturalista, skechers
5 4
Невгамовна 09 апреля в 12:03
Я люблю тімберленд, кларкс. До суконь альдо
Я_канеша_извиняюсь 09 апреля в 12:06
Якщо зручне та не в спортстилі, то маєте ризик засудження з боку порадниць, що це не модно та пенсіонер-стайл.
Я минулого літа такі носила, реально зручні
https://intertop.ua/uk-ua/product/peep-toes-geox-5...
Колгоспниця 09 апреля в 12:18
Ответ дляОндатрова шуба
Такі мʼяко кажучі жіночі в них моделі, передпенсійного віку
Нормальные у них модели. Да и не всем нужна суперженственная обувь
Хочу в БАНю 09 апреля в 12:35
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Якщо зручне та не в спортстилі, то маєте ризик засудження з боку порадниць, що це не модно та пенсіонер-стайл.
Я минулого літа такі носила, реально зручні
https://intertop.ua/uk-ua/product/peep-toes-geox-5...
А вы в Украине? Черный замш у вас не пылится?
Я_канеша_извиняюсь 09 апреля в 13:22
Ответ дляХочу в БАНю
А вы в Украине? Черный замш у вас не пылится?
В Україні, звісно брудниться, але це ж не важко протерти взуття.
Хочу в БАНю 09 апреля в 13:25
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В Україні, звісно брудниться, але це ж не важко протерти взуття.
У нас сейчас чуть прошёлся по улице, обувь очень пыльная. А черный замш очень сложный в уходе летом.
Я_канеша_извиняюсь 09 апреля в 13:30
Ответ дляХочу в БАНю
У нас сейчас чуть прошёлся по улице, обувь очень пыльная. А черный замш очень сложный в уходе летом.
Не знаю де сами ви живете і ходите, але не можу сказати щоб так все погано було. А доглядати для мене взагалі неважко 🤷‍♀️ щіткою пил струсила чи ганчіркою і все. Це з зимовим взуттям складніше, бо іноді бруд змивати треба, сіль проступити може. А влітку не бачу складнощів, не треба постійно просушувати та бризкати різними спреями
автор Та_все_ок_будет 09 апреля в 13:39
Ответ дляSo_so
У меня такие Тамарис
Спасибо, посмотрю и я
автор Та_все_ок_будет 09 апреля в 13:40
Ответ дляСиджу тихенько
Cole Haan посмотрите
Спасибо. Никогда даже не слышала
автор Та_все_ок_будет 09 апреля в 13:40
Ответ дляЧудовий каламбур
автор, тут молодящиеся бабенки любую удобную обувь называют пенсионной)) посмотрите бренды ecco, camper, caprice, merrell, el naturalista, skechers
Благодарю
автор Та_все_ок_будет 09 апреля в 13:41
Ответ дляНевгамовна
Я люблю тімберленд, кларкс. До суконь альдо
Класс!!!
автор Та_все_ок_будет 09 апреля в 13:42
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Якщо зручне та не в спортстилі, то маєте ризик засудження з боку порадниць, що це не модно та пенсіонер-стайл.
Я минулого літа такі носила, реально зручні
https://intertop.ua/uk-ua/product/peep-toes-geox-5...
Мне очень нравятся. Спасибо