09 апреля в 14:35

Покажіть свої двори, сади, клумби

Весна, хочу надихнутися ідеями оформлення дворів
5 3
Маруська Му 09 апреля в 14:39
У мене нібуя і не хочу. Газончик стриже дитина і добре
Летала_НаМетле 09 апреля в 14:44
Могу скинуть два полисадника заросших травой
Бентливуман 09 апреля в 14:46
Старые фотки
4 1
Anjavoloschykk 09 апреля в 14:48
У мене досі так))І хочу максимально таке і залишити.Зараз іде дискус з чоловіком про такі клумби,як на двох останніх фото.Бо йому хочеться,як у інших.А я хочу так і максимум залишити природньо.
parele 09 апреля в 14:50
На эту тему я могу писать и показывать бесконечно))
Фотографии прошлогодние, сейчас только тюльпаны начинают зацветать и флоксы.
4 17
parele 09 апреля в 14:51
Еще то, что нашла быстро.
Роз очень много. Форум пропускает не больше пяти фото, поэтому фатит пока)
2 13
автор Бабка-байкерша 09 апреля в 14:58
Ответ дляБентливуман
Старые фотки
Тюльпан розкішний
автор Бабка-байкерша 09 апреля в 14:58
Ответ дляAnjavoloschykk
У мене досі так))І хочу максимально таке і залишити.Зараз іде дискус з чоловіком про такі клумби,як на двох останніх фото.Бо йому хочеться,як у інших.А я хочу так і максимум залишити природньо.
З піддонами класна ідея
автор Бабка-байкерша 09 апреля в 14:58
Ответ дляparele
На эту тему я могу писать и показывать бесконечно))
Фотографии прошлогодние, сейчас только тюльпаны начинают зацветать и флоксы.
На фото 4 жовтий кущик - що це?
автор Бабка-байкерша 09 апреля в 15:00
Була на вихідних в садовому центрі розкіш і шок
Красивенні рослини. але ціни , особливо на хвойні і розміром трохи більше від мізинця , просто, космос
Молчавочка 09 апреля в 15:05
Ответ дляБабка-байкерша
Була на вихідних в садовому центрі розкіш і шок
Красивенні рослини. але ціни , особливо на хвойні і розміром трохи більше від мізинця , просто, космос
Не там дивитесь.на фейсбуці зовсім інші ціни
parele 09 апреля в 15:07
Ответ дляБабка-байкерша
На фото 4 жовтий кущик - що це?
Спирея японская.
Летчица 09 апреля в 15:09
Ответ дляparele
Еще то, что нашла быстро.
Роз очень много. Форум пропускает не больше пяти фото, поэтому фатит пока)
Как красиво 😍
автор Бабка-байкерша 09 апреля в 15:10
Ответ дляМолчавочка
Не там дивитесь.на фейсбуці зовсім інші ціни
Де подивитися, але що б перевірені продавці, бо ,думаю, у всіх є історії, коли виростає не те, що купляли
parele 09 апреля в 15:11
Ответ дляЛетчица
Как красиво 😍
Спасибо) Но эта красота порой требует супер-усилий)) Все прошлые выходные, как папа Карло, с лопатой сажала-пересаживала. Все время хочется что-то поменять, что-то досадить, что-то убрать.
Вот Она Я 09 апреля в 15:11
Ще цього року нема що показувати...
Печальки.нет 09 апреля в 15:13
Смотрю на фотки и как же хочу себе дачу, клумбы, эх
Вот Она Я 09 апреля в 15:14
Ответ дляБабка-байкерша
Де подивитися, але що б перевірені продавці, бо ,думаю, у всіх є історії, коли виростає не те, що купляли
А ви де живете? Мама минулого року продавала гортензії квітнучі, щоб було видно колір. Але більше самовивозом, бо НП дуже геморно...
Вот Она Я 09 апреля в 15:14
Ответ дляПечальки.нет
Смотрю на фотки и как же хочу себе дачу, клумбы, эх
А скільки біля них напахатись треба...
Prervana 09 апреля в 15:17
В процессе
Аноним_1859 09 апреля в 15:17
Мы арендуем дом, у нас без клумб
Ламборджини 09 апреля в 15:34
Ответ дляАноним_1859
Мы арендуем дом, у нас без клумб
Как мне нравится ваш участочек. Лаконично и стильно. Супер.
Пушкининиана 09 апреля в 15:56
Ответ дляparele
На эту тему я могу писать и показывать бесконечно))
Фотографии прошлогодние, сейчас только тюльпаны начинают зацветать и флоксы.
О, ваші фото люблю дивитись. Плитка на порозі не слизька в дощ?
parele 09 апреля в 16:05
Ответ дляПушкининиана
О, ваші фото люблю дивитись. Плитка на порозі не слизька в дощ?
Нет, не скользкая)
Аноним_1859 09 апреля в 16:13
Ответ дляЛамборджини
Как мне нравится ваш участочек. Лаконично и стильно. Супер.
У нас еще две ели растут, в них совы прячутся
Иногда вылетают и мы их может сфотографировать
Молчавочка 09 апреля в 16:13
Ответ дляБабка-байкерша
Де подивитися, але що б перевірені продавці, бо ,думаю, у всіх є історії, коли виростає не те, що купляли
В любій квітковий групі задайте питання і Вам накидають.
Я,особисто,брала у Новікова малишню на дорощення
Крайня невістка 09 апреля в 16:20
Ответ дляВот Она Я
А ви де живете? Мама минулого року продавала гортензії квітнучі, щоб було видно колір. Але більше самовивозом, бо НП дуже геморно...
А шо ж там геморного? Все купую на олх у людей від розсади до кущів і гортензій - жодного разу ще не обманули, приходить все швидко і надійно, не чахне
автор Бабка-байкерша 09 апреля в 16:27
Ответ дляВот Она Я
Ще цього року нема що показувати...
Сад у Вас має років 10, не меньше судячі з розміру дерев. Гарно
Коплю на груди 09 апреля в 21:37
Ответ дляparele
На эту тему я могу писать и показывать бесконечно))
Фотографии прошлогодние, сейчас только тюльпаны начинают зацветать и флоксы.
Чем подбиты пионы?
parele 09 апреля в 21:45
Ответ дляКоплю на груди
Чем подбиты пионы?
Ясколка.