Любителі орхідей, зайдіть)

Вам не набридає ваше хоббі?
Маю 17 орхідей. Є куплені, є подаровані, є уцінка. В мене крайності - то кайфую від догляду, то хочеться все винести на смітник. Кілька шт продала, але вже не хочу. Часто просять відправку, а це морока з пакуванням. Самовивіз - то ще гірше 🤪.
Є ще в когось такі гойдалки? 🫣
Адюла 20 апреля в 16:57
У мене одна єдина( чоловік з синами подарували), квітла гарно, а коріння згнило,мабуть, ще в магазині. Я пів року чекала поки корінці випустить здорові, вже майже три роки сидить і не квітне, не знаю, що з нею робити
автор Метелики на душі 20 апреля в 17:13
Ответ дляАдюла
У мене одна єдина( чоловік з синами подарували), квітла гарно, а коріння згнило,мабуть, ще в магазині. Я пів року чекала поки корінці випустить здорові, вже майже три роки сидить і не квітне, не знаю, що з нею робити
Пересадити, як мінімум.
Я ’виходила’ вже таких, що і коріння не було. Деякі вже цвіли :)
Адюла 20 апреля в 17:15
Ответ дляМетелики на душі
Пересадити, як мінімум.
Я ’виходила’ вже таких, що і коріння не було. Деякі вже цвіли :)
Так я її почистила, обробила, вона стояла у відкритій системі пів року, поки випустила корінці. Я їїпересадила- коріння гарне, листочки нові випустила і все, як її змусити цвісти хз
Просто звязда 20 апреля в 17:40
Мне это понятно. Но вот расцвели мои красавицы и я поняла, что ждать стоило это зрелище.
автор Метелики на душі 20 апреля в 17:47
Ответ дляАдюла
Так я її почистила, обробила, вона стояла у відкритій системі пів року, поки випустила корінці. Я їїпересадила- коріння гарне, листочки нові випустила і все, як її змусити цвісти хз
Добрива при поливі додаєте?
автор Метелики на душі 20 апреля в 17:49
Ответ дляПросто звязда
Мне это понятно. Но вот расцвели мои красавицы и я поняла, что ждать стоило это зрелище.
В мене постійно якась квітне, але іноді мене накриває....
Просто звязда 20 апреля в 17:56
Ответ дляМетелики на душі
В мене постійно якась квітне, але іноді мене накриває....
можно врачам дарить :)
vikohka 20 апреля в 18:59
Ответ дляАдюла
Так я її почистила, обробила, вона стояла у відкритій системі пів року, поки випустила корінці. Я їїпересадила- коріння гарне, листочки нові випустила і все, як її змусити цвісти хз
eсть спeциальноe срeдство, царапаeшь ствол, и она там цвeтонос выбрасываeт. в цвeточном магазинe спроситe.
Адюла 20 апреля в 19:01
Ответ дляvikohka
eсть спeциальноe срeдство, царапаeшь ствол, и она там цвeтонос выбрасываeт. в цвeточном магазинe спроситe.
Правда? Треба завтра зайти
Запасная спина 20 апреля в 20:52
У вас только фалики или разные виды? У меня разные: 2 башмачка, 1 цимба, 5 каттлей, 2 камбрии, 1 дендрик фаленопсис, 1 дендрик нобиле, 4 фалика. Ещё хочу зиг. Это дома и на работе ещё около 15 разных. Но качелей у меня нет
Вся в кредитах 20 апреля в 22:22
у меня было очень много, штук 100. Качелей не было.
Потом купила несколько штук особенно сортовых с болезнью, они мне все орхи заразили. Все погибли в течении года.
Не смогла справиться.
Сглупила, не поставила новичков на карантин..
После этого орх больше нет. Не покупаю и не завожу.
автор Метелики на душі 20 апреля в 22:32
Ответ дляЗапасная спина
У вас только фалики или разные виды? У меня разные: 2 башмачка, 1 цимба, 5 каттлей, 2 камбрии, 1 дендрик фаленопсис, 1 дендрик нобиле, 4 фалика. Ещё хочу зиг. Это дома и на работе ещё около 15 разных. Но качелей у меня нет
Тільки фаленопсиси.
То в мене щось з настроєм, напевно.....