21 апреля в 10:46

Ви виростили авокадо з кісточки?

Яке дерево у вас на даний час?
Похваліться вашим досягненням.
Цікаво глянути фото.
Теж хочу спробувати виростити.
Ищу-брожу 21 апреля в 10:47
Много раз пробовала, не получается😢
Обнимашкина 21 апреля в 10:47
У меня вырос под потолок. Я не знала, что надо вовремя прищипывать.
Ничего особо красивого в нем нет. Просто прикольно наблюдать с детьми.
Гуру троллинга 21 апреля в 10:47
Да. Было растение с полметра где-то.
Невидимка Майя 21 апреля в 10:48
Пробувала, у мене засохло, хоча поливала регулярно.
ТаПрямТам 21 апреля в 10:48
Проросло, доросло сантиметров до 20 и начало портиться
Люблю Украину 21 апреля в 10:49
да. Прорастает но без плодов :-))))
Садова гойдалка 21 апреля в 10:51
Виростила 4 деревця і привила їх одне до одного, вийшов кущ, десь 1,5 м Дратує, бо конкретно скидає листя в холодну пору, більш-менш гарний тільки влітку. А ще у нього отруйне листя, тому подалі від дітей і тварин
дама_из_декрета 21 апреля в 10:53
Это примерно как наш орех растить. Видели взрослое дерево? Сможет оно дома таким вырасти? Нет. И авокадо тоже. Но для детей поначалу интересно.
Губи до вух 21 апреля в 10:53
Ответ дляСадова гойдалка
Виростила 4 деревця і привила їх одне до одного, вийшов кущ, десь 1,5 м Дратує, бо конкретно скидає листя в холодну пору, більш-менш гарний тільки влітку. А ще у нього отруйне листя, тому подалі від дітей і тварин
А плоди давав?
Садова гойдалка 21 апреля в 10:54
Ответ дляГуби до вух
А плоди давав?
Ні, і не цвів
parele 21 апреля в 10:56
Вырастила и выбросила. Выросла некрасивая хрень в метр высотой)
Маруська Му 21 апреля в 11:04
Виросла хрінь якась довжелезна) Просто з кісточки, запхнутої в землю. Коли робила всі ті танці з бубнами, що інет пропонує, нічого не росло
Пишу_граммотно! 21 апреля в 11:08
А для чого його вирощувати?
Я шалунья 21 апреля в 11:14
Я манго выращивала
И ананас
Плодов не было, растение пргибло
Лама_мама 21 апреля в 11:18
Ответ дляСадова гойдалка
Ні, і не цвів
Интересно , а как в природе деревья размножаются и плоды дают.....
Удачная 21 апреля в 11:34
Ответ дляСадова гойдалка
Виростила 4 деревця і привила їх одне до одного, вийшов кущ, десь 1,5 м Дратує, бо конкретно скидає листя в холодну пору, більш-менш гарний тільки влітку. А ще у нього отруйне листя, тому подалі від дітей і тварин
Дякую вам, що написали! Бо хотіла виростити, тепер не буду.
Маурита 21 апреля в 11:48
Так, в офісі колега виррстила, був вже гарний такий. Короновірус пережив, а зиму/весну 22 -ні
Байрактарна 21 апреля в 11:56
У меня только 2 манго, как то быстро проросли и прижились 🙂
ТатьянаИгоревна 21 апреля в 13:11
Були такі красені. Але влітку завелася мошка. Нічим не змогла вивести. Почала на інші квіти переходити. Мусила викинути. Так шкода було. 😥
ТатьянаИгоревна 21 апреля в 13:12
Тепер у мене на підвіконні так 😁
Файна дівка 21 апреля в 13:23
Я их десятками выращиваю и отдаю, надоедают
3 1
Замрійлива 24 апреля в 01:10
Ответ дляТатьянаИгоревна
Тепер у мене на підвіконні так 😁
Авокадо добре проростає в вермікуліті. Спробуйте. Потім цей вермікуліт можна насипати зверху на грунт.