Изменено 09 апреля в 16:26

Геть не відчуваю м´язів для кегеля (( лікар каже що операцію робити поки не треб

Як хоч трохи змусити м´язи тримати ( шарики, конус). Стоячи просто випадає одразу. Гінеколог каже ходити з ним вдома, а як? Геть не тримається. Опущення стінок 1-2ст. Хотіла оперувати, хірург сказав що не треба поки що. Що це нормально враховуючи травматичні пологи. Заважає в сексі, буває тампон не тримається. Мені 40, діти вже підлітки
Барбітта 09 апреля в 16:26
А багато часу після пологів пройшло?
автор Угги_в_горошек 09 апреля в 16:26
Ответ дляБарбітта
А багато часу після пологів пройшло?
Так 12років з останніх
Барбітта 09 апреля в 16:31
Якось читала, що від шариків ніякої користі для м´язів. Якщо знайду цей пост, то скину.
Мені якось допомогло займатись в реабілітаційному центрі для спири, назначає спеціальні вправи на тренажерах. За місяць зовсім інші відчуття були. А потім запустила знов. Потрібно постійно займатись без переривів.
Барбітта 09 апреля в 16:43
Ось,знайшла. Це практикуючий лікар-гінеколог київський. Моя знайома її дуже хвалила, в неї постійно спостерігається.
Раніше я теж кульки використовувала. Потім перестала)
автор Угги_в_горошек 09 апреля в 16:50
Ответ дляБарбітта
Ось,знайшла. Це практикуючий лікар-гінеколог київський. Моя знайома її дуже хвалила, в неї постійно спостерігається.
Раніше я теж кульки використовувала. Потім перестала)
Так а як її знайти, немає навіть підпису хто це
Барбітта 09 апреля в 16:51
Ответ дляУгги_в_горошек
Так а як її знайти, немає навіть підпису хто це
Я спеціально не виставляла,щоб не вважали за рекламу і не забанили
Якщо цікаво, ось.
автор Угги_в_горошек 09 апреля в 16:52
Ответ дляБарбітта
Я спеціально не виставляла,щоб не вважали за рекламу і не забанили
Якщо цікаво, ось.
Дякую
Голова колгоспу 09 апреля в 16:53
Почніть з пальців ,чи фалоса,стискайте ...
Барбітта 09 апреля в 16:54
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую
Немає за що. Особисто я в неї не була, тому не скажу особисту свою думку. Поки що тільки збираюсь
Йосип_молодий 09 апреля в 17:11
Мені 46 і теж така проблема післі пологів. Поки що гірше не стає, то я операцію не роблю. Вправи роблю , але краще не стає. Зато не стає гірше і то добре
автор Угги_в_горошек 09 апреля в 17:20
Ответ дляГолова колгоспу
Почніть з пальців ,чи фалоса,стискайте ...
Неможу я ні пальці стиснути ні член...не працюють м´язи. Можу тільки в туалеті по маленькому не на початку процесу і не тоді коли сильно хочеться, затримати струю на сек5