Тюльпаны после выгонки

Девочки, разбирающиеся в садоводстве, подскажите пожалуйста, зачем луковицы тюльпанов массово продают после выгонки? Почему сами цветоводы не оставляют их на следующих год? Их можно покупать и садить у себя в саду? Совсем не разбираюсь…
Прагматик флегма 09 апреля в 21:32
Бо толку з них не буде. Максимум у перший рік зацвітуть, потім або зникнуть або будуть звичайні червоні. Купила колись 2 кг
Зліпок ступні 09 апреля в 21:34
Отработанный материал, они не годятся для выгонки на следующий год. А вот если у Вас финансов особо нет, но хочется красоты, то можно посадить и даже некоторые зацветут на следующий год
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:36
Ответ дляПрагматик флегма
Бо толку з них не буде. Максимум у перший рік зацвітуть, потім або зникнуть або будуть звичайні червоні. Купила колись 2 кг
Спасибо. Не понимала в чем подвох
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:38
Ответ дляЗліпок ступні
Отработанный материал, они не годятся для выгонки на следующий год. А вот если у Вас финансов особо нет, но хочется красоты, то можно посадить и даже некоторые зацветут на следующий год
Тюльпаны же многолетние растения. Получается после выгонки они утрачивают свойство цвести каждый год?
Яжемать Мне можно 09 апреля в 21:41
Ответ дляФФФФристайла
Тюльпаны же многолетние растения. Получается после выгонки они утрачивают свойство цвести каждый год?
Мабуть, їх так гонять і стимулюють, що вони видихаються, виснажуються і на наступний рік фірмі легше купити новий матеріал, який дасть 100% продуктивності, вони не можуть ризикувати ’зацвіте-не зацвіте’, навіть якийсь процент втратити не можуть. А для себе, для клумби, я думаю, можна і вткнути, ви нічого не втратите, шось да зацвіте
Підмітайло 09 апреля в 21:41
Покупали. Все цветут. Мне кажется их так транспортируют, чтоб довезти
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:42
Ответ дляПідмітайло
Покупали. Все цветут. Мне кажется их так транспортируют, чтоб довезти
Цвітуть у вас декілька років поспіль?
Підмітайло 09 апреля в 21:43
Ответ дляФФФФристайла
Цвітуть у вас декілька років поспіль?
Цветут, нареканий нет
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:43
Ответ дляПідмітайло
Цветут, нареканий нет
Дякую
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:44
Ответ дляЯжемать Мне можно
Мабуть, їх так гонять і стимулюють, що вони видихаються, виснажуються і на наступний рік фірмі легше купити новий матеріал, який дасть 100% продуктивності, вони не можуть ризикувати ’зацвіте-не зацвіте’, навіть якийсь процент втратити не можуть. А для себе, для клумби, я думаю, можна і вткнути, ви нічого не втратите, шось да зацвіте
Дякую за розʼяснення!
parele 09 апреля в 21:45
Часть зацветут в следующем году, часть через год.
Продают, потому что не выгодно экспериментировать зацветут-не зацветут.
Я покупала, цветут.
Яжемать Мне можно 09 апреля в 21:48
Буквально сьогодні теж в фб мене атакувала реклама цих тюльпанів, 150грн за кг (40 штук+, пишуть). Чесно кажучи, взяла б, якби своїх не було, а так уже досить. Якщо навіть якийсь процент і не виживе, то все рівно вигідно і це сортові цибулини все-таки. Я такі в сезон беру мінімум по 13-15грн штука. Однозначно буде красиво, вони полежать до осені, просохнуть, а тоді в жовтні посадите.
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:58
Ответ дляparele
Часть зацветут в следующем году, часть через год.
Продают, потому что не выгодно экспериментировать зацветут-не зацветут.
Я покупала, цветут.
Цветут несколько лет подряд? Не утрачивают свою сортность?
автор ФФФФристайла 09 апреля в 21:59
Ответ дляЯжемать Мне можно
Буквально сьогодні теж в фб мене атакувала реклама цих тюльпанів, 150грн за кг (40 штук+, пишуть). Чесно кажучи, взяла б, якби своїх не було, а так уже досить. Якщо навіть якийсь процент і не виживе, то все рівно вигідно і це сортові цибулини все-таки. Я такі в сезон беру мінімум по 13-15грн штука. Однозначно буде красиво, вони полежать до осені, просохнуть, а тоді в жовтні посадите.
Дякую
parele 09 апреля в 22:00
Ответ дляФФФФристайла
Цветут несколько лет подряд? Не утрачивают свою сортность?
Да, цветут.
Вот этим лет пять уже, покупала после выгонки.
автор ФФФФристайла 09 апреля в 22:01
Ответ дляparele
Да, цветут.
Вот этим лет пять уже, покупала после выгонки.
Очень красиво. Спасибо
Яжемать Мне можно 09 апреля в 22:05
Ответ дляПрагматик флегма
Бо толку з них не буде. Максимум у перший рік зацвітуть, потім або зникнуть або будуть звичайні червоні. Купила колись 2 кг
У вас особисто таке було, щоб сортовий елітний тюльпан став простим бабусиним червоним бокалом?? Це міф, такого не буває. Сортові тюльпани слабші звичайних, які можуть десятиріччя виживати без викопки, вони частіше хворіють, в них більший процент відбраковки, вони частіше помирають - це так, але щоб папужка чи хвилястик, чи піоновидний взяв і став червоним, як в ссср - такого не буває))
Хоча, ви знаєте, пишуть, що сортові обов´язково треба викопувати щороку, бо захворіють, здохнуть і все, а в мене купа сортів типу ’слабких’ і цвітуть без викопки і по три-чотири роки чудово. Ну, цього року вже матиму совість, викопаю, посортую, як годиться)
Прагматик флегма 09 апреля в 22:07
Ответ дляЯжемать Мне можно
У вас особисто таке було, щоб сортовий елітний тюльпан став простим бабусиним червоним бокалом?? Це міф, такого не буває. Сортові тюльпани слабші звичайних, які можуть десятиріччя виживати без викопки, вони частіше хворіють, в них більший процент відбраковки, вони частіше помирають - це так, але щоб папужка чи хвилястик, чи піоновидний взяв і став червоним, як в ссср - такого не буває))
Хоча, ви знаєте, пишуть, що сортові обов´язково треба викопувати щороку, бо захворіють, здохнуть і все, а в мене купа сортів типу ’слабких’ і цвітуть без викопки і по три-чотири роки чудово. Ну, цього року вже матиму совість, викопаю, посортую, як годиться)
Не знаю, штук 8 зацвіло цікавих поміж моїх звичайних, на наступний рік ще 2 і все. Де вони ділися, не знаю
Яжемать Мне можно 09 апреля в 22:11
Ответ дляПрагматик флегма
Не знаю, штук 8 зацвіло цікавих поміж моїх звичайних, на наступний рік ще 2 і все. Де вони ділися, не знаю
Так вони захворіли чи згнили, чи хробак з´їв, чи грибок. Пропали, а не перемастилися. А червоні просто діляться дуже сильно, вони їх замістили по кількості, от ви і подумали
автор ФФФФристайла 09 апреля в 22:25
Ответ дляparele
Да, цветут.
Вот этим лет пять уже, покупала после выгонки.
Забыла спросить. Вы выкапываете их на зиму?
parele 09 апреля в 22:31
Ответ дляФФФФристайла
Забыла спросить. Вы выкапываете их на зиму?
На зиму нет, а вот каждые пару лет с места на место пересаживаю. Но это только потому, что никак остановиться не могу))
автор ФФФФристайла 09 апреля в 22:33
Ответ дляparele
На зиму нет, а вот каждые пару лет с места на место пересаживаю. Но это только потому, что никак остановиться не могу))
)) Понятно. Пусть такая красота продолжает радовать глаз!
Яжемать Мне можно 09 апреля в 23:38
Ответ дляФФФФристайла
Забыла спросить. Вы выкапываете их на зиму?
Тюльпани викопують не на зиму, а навпаки на літо)) Як же вони вам зацвітуть в квітні, якщо ви їх взимку вдома триматимете, а не в землі))) Відцвітають, зрізають насінневу коробочку, щоб соки не тягнула, трохи зів´яне листя і викопуєте обережно, залишаєте в тіні чи сараї десь прямо отак з бадиллям їх просохнути, вони ще з нього і листя соків візьмуть. Коли висохнуть гарно, перебираєте, сухе листя викидаєте, хворі, перерубані, як є, викидаєте, а хороші зберігаєте в сухому місці не на сонці. Тоді в жовтні садите
автор ФФФФристайла 10 апреля в 09:01
Ответ дляЯжемать Мне можно
Тюльпани викопують не на зиму, а навпаки на літо)) Як же вони вам зацвітуть в квітні, якщо ви їх взимку вдома триматимете, а не в землі))) Відцвітають, зрізають насінневу коробочку, щоб соки не тягнула, трохи зів´яне листя і викопуєте обережно, залишаєте в тіні чи сараї десь прямо отак з бадиллям їх просохнути, вони ще з нього і листя соків візьмуть. Коли висохнуть гарно, перебираєте, сухе листя викидаєте, хворі, перерубані, як є, викидаєте, а хороші зберігаєте в сухому місці не на сонці. Тоді в жовтні садите
Дякую! Все наплутала я 🥲
Щаслива Я 15 апреля в 11:51
Ответ дляparele
Да, цветут.
Вот этим лет пять уже, покупала после выгонки.
Вы их каждый год выкапываете, просушиваете и нова садите?
parele 15 апреля в 12:20
Ответ дляЩаслива Я
Вы их каждый год выкапываете, просушиваете и нова садите?
Нет, не каждый.
Некоторые вообще не выкапываю. Но такие в корзинках растут, не уходят глубоко.
Щаслива Я 15 апреля в 12:38
Ответ дляparele
Нет, не каждый.
Некоторые вообще не выкапываю. Но такие в корзинках растут, не уходят глубоко.
Вы их в корзинках закапывали в землю, чтоб луковицы потом можно было найти?
Теперь поняла, почему когда попробовала выкопать дикий тюльпан на даче не смогла найти луковицы
Спасибо за ответ!
parele 15 апреля в 14:33
Ответ дляЩаслива Я
Вы их в корзинках закапывали в землю, чтоб луковицы потом можно было найти?
Теперь поняла, почему когда попробовала выкопать дикий тюльпан на даче не смогла найти луковицы
Спасибо за ответ!
Да, есть специальные корзинки для тюльпанов, чтобы они не уходили вглубь земли.