Покажите платье своей мечты, или ваше самое любимое

Бесконечность-не предел 09 апреля в 21:52
Давно купила два плаття футляр, чорне і синє. Мені в них гарно, лишню вагу не так видно, хоч плаття взагалі не люблю і почала носити після 40 років (трохи весною і літом).
Заставляличка 09 апреля в 22:04
Ответ дляБесконечность-не предел
Давно купила два плаття футляр, чорне і синє. Мені в них гарно, лишню вагу не так видно, хоч плаття взагалі не люблю і почала носити після 40 років (трохи весною і літом).
покажите?
А Я Самая Самая 09 апреля в 22:06
Мрію знову носити сукні такого фасону. Купити не проблема. Проблема позбутися зайвих 8 кг
Бесконечность-не предел 09 апреля в 22:07
Ответ дляЗаставляличка
покажите?
Ні, я їх роки два тому вдягала востаннє (десь зариті в одній з 4 моїх шаф) Є ще літнє, ніжно блакитне, стрейч коттон, але я поправилася і не влазю в нього. Страшно розбирати те все..
Глас_Народа 09 апреля в 22:08
Мои очень странные. Тут не поймут :)
Заместитель Анонима 09 апреля в 22:09
Будь які сукні мрії
Капризуля 09 апреля в 22:09
Ответ дляГлас_Народа
Мои очень странные. Тут не поймут :)
Мне интересно посмотреть на что-то, что тут «поймут». Еще ни разу не видела такого😆
Скокмоно - стокнуно 09 апреля в 22:10
Ответ дляА Я Самая Самая
Мрію знову носити сукні такого фасону. Купити не проблема. Проблема позбутися зайвих 8 кг
Мне тоже такие нравятся
Но мне 46, спорта нет, а руки уже не те( Хотя вешу 55 кг
Вот все собираюсь начать хоть что-то делать, еще хочется такие платья и майки носить
ИНЬэтовамниЯНЬ 09 апреля в 22:10
Ответ дляБесконечность-не предел
Давно купила два плаття футляр, чорне і синє. Мені в них гарно, лишню вагу не так видно, хоч плаття взагалі не люблю і почала носити після 40 років (трохи весною і літом).
А мене тут за трикотажне плаття футляр, захейтили, що це не сучасно, такі тільки 50+ носять, що це мода 20р давності і це плаття мені додає віку аж на +10років. А тут всі таке хвалять
ИНЬэтовамниЯНЬ 09 апреля в 22:10
Ответ дляКапризуля
Мне интересно посмотреть на что-то, что тут «поймут». Еще ни разу не видела такого😆
І мені цікаво
А Я Самая Самая 09 апреля в 22:12
Я нещодавно ось таке приміряла, як не дивно, але воно підкреслило неіснуючу талію. Але не вистачає мені зросту і рукава спадають
П. С. Може нескромно прозвучить, але на мені краще ніж на моделі сидить 🙈
А Я Самая Самая 09 апреля в 22:13
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Мне тоже такие нравятся
Но мне 46, спорта нет, а руки уже не те( Хотя вешу 55 кг
Вот все собираюсь начать хоть что-то делать, еще хочется такие платья и майки носить
Мені 44, спорт був і є. Я на тлі тренувань набрала вагу і це на жаль не мʼязи. Тобто вони є, але скромно приховані під жирком
Бесконечность-не предел 09 апреля в 22:13
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А мене тут за трикотажне плаття футляр, захейтили, що це не сучасно, такі тільки 50+ носять, що це мода 20р давності і це плаття мені додає віку аж на +10років. А тут всі таке хвалять
Я просто на собі люблю, а чи носять таке інші і чи модне - не знаю.
ИНЬэтовамниЯНЬ 09 апреля в 22:18
Ответ дляБесконечность-не предел
Я просто на собі люблю, а чи носять таке інші і чи модне - не знаю.
Я теж люблю. Від коментарів була трохи здивована)) вони мені роблять стрункішою
Бесконечность-не предел 09 апреля в 22:20
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я теж люблю. Від коментарів була трохи здивована)) вони мені роблять стрункішою
Точно, і стрункішою,і якоюсь легкою, хоч вага показує ого..
ИНЬэтовамниЯНЬ 09 апреля в 22:21
Ответ дляБесконечность-не предел
Точно, і стрункішою,і якоюсь легкою, хоч вага показує ого..
А я низенька так наче трохи вищою. І так виглядає наче в тебе менше кг ніж є
Глас_Народа 09 апреля в 22:22
Ответ дляКапризуля
Мне интересно посмотреть на что-то, что тут «поймут». Еще ни разу не видела такого😆
Тут я с Вами согласна :)
Но «мои» платья объединят всех «доброжелателей»
Это новая коллекция. А у меня много прошлых этого производителя
1 3
Бесконечность-не предел 09 апреля в 22:23
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А я низенька так наче трохи вищою. І так виглядає наче в тебе менше кг ніж є
Я хоч плаття не люблю, то в таких відчуваю себе ’леді’. Мені все чоловік казав, коли ж побачу тебе в платті? Ну, після 40 бачив .
ИНЬэтовамниЯНЬ 09 апреля в 22:24
Ответ дляБесконечность-не предел
Я хоч плаття не люблю, то в таких відчуваю себе ’леді’. Мені все чоловік казав, коли ж побачу тебе в платті? Ну, після 40 бачив .
Я ношу плаття і сарафани влітку, на так жарко. А от спідниці після змін фігури і трохи ваги підібрати норм на можу(((
Бесконечность-не предел 09 апреля в 22:26
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я ношу плаття і сарафани влітку, на так жарко. А от спідниці після змін фігури і трохи ваги підібрати норм на можу(((
Я після шкільної юбки їх більше не носила. А якось в секонді купила дві тоненькі джинсові юбки, доволі короткі, прямі, але такі зручні, що я літом в них часто ходжу, хоч я і 86 кг
ИНЬэтовамниЯНЬ 09 апреля в 22:32
Ответ дляБесконечность-не предел
Я після шкільної юбки їх більше не носила. А якось в секонді купила дві тоненькі джинсові юбки, доволі короткі, прямі, але такі зручні, що я літом в них часто ходжу, хоч я і 86 кг
Мені довжина нижче коліна не йде. А зараз практично всі такі. Коли була меншою йшли трапеція, покосой, зараз максимум прямі))) і то в них не дуже. Живіт портить все(
Капризуля 09 апреля в 22:56
Покажу последнее, «престарелая горничная»😆
А Я Самая Самая 09 апреля в 22:58
Ответ дляКапризуля
Покажу последнее, «престарелая горничная»😆
Проте талія як у молоденької 🤩
Глас_Народа 09 апреля в 23:00
Ответ дляКапризуля
Покажу последнее, «престарелая горничная»😆
Вы как-то создавали тему про это платье, да?
Капризуля 09 апреля в 23:01
Ответ дляА Я Самая Самая
Проте талія як у молоденької 🤩
Це тут робила тему чи брати, сказали ні в якому разі і про престарелую горничную ж. Решила что надо брать и теперь хихикаю каждый раз, как ношу его
Капризуля 09 апреля в 23:02
Ответ дляГлас_Народа
Вы как-то создавали тему про это платье, да?
Да
БезВзяток 09 апреля в 23:02
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А мене тут за трикотажне плаття футляр, захейтили, що це не сучасно, такі тільки 50+ носять, що це мода 20р давності і це плаття мені додає віку аж на +10років. А тут всі таке хвалять
Ви не бачите різніці між вашим куцим платтячком з 2000х і ціми сучасними сукнями?)))
БезВзяток 09 апреля в 23:04
Ответ дляКапризуля
Покажу последнее, «престарелая горничная»😆
А якщо розпустити волосся,то ще й пристаріла русалка)))
Глас_Народа 09 апреля в 23:09
Ответ дляБезВзяток
Ви не бачите різніці між вашим куцим платтячком з 2000х і ціми сучасними сукнями?)))
Где посмотреть это куцее платье???
БезВзяток 09 апреля в 23:17
Ответ дляГлас_Народа
Где посмотреть это куцее платье???