09 апреля в 23:40

Чи корисно пити каву?

БолеИменее 09 апреля в 23:41
Не пити каву корисніше!
8 2 3
Кудесница_с_пургеном 09 апреля в 23:42
Мені корисно, вам - не знаю
Вишневий цвіт 09 апреля в 23:44
Купа досліджень у відкритому доступі, гугліть
Користь є, але декому кава протипоказана
И_В_офигительных_штанах 09 апреля в 23:44
Мне чашечка кофе утром приносит столько удовольствия, что уже для меня большая польза)
Брюлик в стразах 09 апреля в 23:44
В этой жизни не все мы делаем для пользы, но многое - для удовольствия. Хотя хороший натуральный молотый кофе в пределах разумного - и то, и другое.
Последний вагон 09 апреля в 23:50
П´ю бо мені це дає енергію .
Жена брата Админа 09 апреля в 23:51
Дивлячись кому. В мене низький тиск, і вона обов´язковий ранковий ритуал для мене.
Можна і корисно все, але в міру. Була в Лівані, там найсмачніша як на мене. Якусь спецію додають. Сказали буду пити таку, то до 100 років бігати буду).
Семицветка 09 апреля в 23:51
Если её не пить, здоровье не ухудшидся)
Барбітта 10 апреля в 00:04
Сучасні лікарі вважають, що кава корисна. Ну а далі хто хоче вірить, хто хоче -ні. Я люблю каву, мені подобається сучасний погляд)
Тра Ля Ля 10 апреля в 00:33
Ну от паркинсона кофе и курение защищают;от рака кишечника кофе защищает.да и вообще по сути это антиоксидант,для мозга полезен
Шаманю второпях 10 апреля в 01:32
Не дуже вона корисна,в мене іноді від неї тахікардія,запаморочення ,так що цей культ кави не розділяю