Тракторні війська• 09 апреля 2024

Нарешті дійшло, що моє харчування це треш..

Дівчатка, з чого почати мені. Я два роки живу окремо від рідних. Така ледача, що готувати було лінь. На роботі графік позмінний. Живу сама. І от ідучи додому заходила в супермаркет купувала мівіну, сосиски, сирки тверді, глазуровані сирки, йогурти різних видів. І таким харчувалась два роки підряд. Знаю, що я свиня, до того ж в мене екзема в додачу, проблемна шкіра, а я ще й травила себе цим усім роками. Часто сушить організмя води хочеться. Бабуся влаштувала рознос мені сьогодні, і правильно зробила(
ЗдесяЯ• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Але кава з кефіром чи вівсянкою напевно не дуже?( хоч би ще срачка не напала😭
кофе с кефиром точно не стоит
погуглите ’овсянка в банке’
Я не Тролль• 09 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
так кефир и йогурт тоже молочные продукты
Нет, кисломолочные, они полезнее и легче усваиваются организмом, потому что там лактоза перебродила
Твоя космішна• 09 апреля 2024
Ответ дляхутряна володарка
А чем супы хорошие?
Да всем!))
лаМпочка• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Мене бабуся так залякала, що капець. Дівчата, мені страшно( я роками труїла свій організм, що він бідолаха відчуває😥просто хімію жерла
Треба домашню їжу. Стушіть картоплю з мясом , суп чи борщ , чи.солянка приготуйте з вечора . Можна відбивні з пюрешкою і потім на роботу взяти той же суп чи відбивну з пюрешкою. На сніданок омлет, чи яйце варене.. я кожний ранок їм овсянку на воді я так звикла , туди ананаси консервувані чи персики додаю іноді. Можна тост з сиром і чай фруктовий, хліб з червоною рибкою і авокадо... просто зплануйте , тим паче вы одна без чоловіка і дітей ..з вечора той тормозок приготували щоб на роботу взяти. В мене взагалі важко чоловік іноземець не все їсть те що я люблю. І то встигаю та підгадую що він любить,.а ви сама то нічого складного треба не лінуватись і все вийде
Первая ласточка инфляции• 10 апреля 2024
Сколько вам лет?
Дивне створіння• 07 мая 2024
Підпишіться в телеграмі на різні пабліки по здоровому харчуванню (фітнес меню, їм та худну тощо). Там багато класних цікавих рецептів. Вчіться, готуйте. Я по цим паблікам і вчилася готувати.)
Дивне створіння• 07 мая 2024
До речі в цих самих пабліках часто бачу варіанти денного раціону правильного харчування
Дивне створіння• 07 мая 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Сколько вам лет?
Улюблене питання совєтчіц
Дивне створіння• 07 мая 2024
Як приклад, в одному з таких пабліків. Читайте, аналізуйте, створюйте власне меню, щоб було і корисно, і не розтовстішати )
ПушАпница• 23 мая 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Якої саме трави?
Газонної
ПушАпница• 23 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Звідки у вас такі хибні уявлення від харчування?
ПушАпница• 23 мая 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Вони хоча б кисломолочні