Бамбарбия! Кергуду.• 09 апреля 2024

З чоловіком 13р, знаю що з самого початку не кохав

Він цінував мене, старався і т.д слова на вітер не кидав. Якось жили, родили 2 дітей, старшій 7р. Він ходить на роботу, що треба купляємо, не шикуємо прям, але їсти є.
Я в декреті, бо старшу треба з школи забирати, 1 клас. Менша в садку, ходити не хоче, зранку може вчепитись в діван і щоб не йти в садок, істерики. Я поки на роботу то тяжко і дивлюсь графіки такі що до 6-7 вечора, а до 6 потрібно вже з садочка забрати і з школою як?! (( Можуть захворіти, менша цієї зими хворіла, то вечером різко температура, то вдома остались а як нам роботу то куди її хвору, з ким?!
Чоловік на днях сказав що я не самостійна, ми щось почали виясняти і я так розумію він не хоче розійтись бо я типу без нього пропаду. Сьогодні теж щось говорили, я кажу як же тобі не повезло, типу зі мною, на що він сказав "взагалі" " не в ті двері зайшов"
Я сказала то шукай іншу, в тебе є ще час, ще не старий(йому 40) буде ще в тебе може дитина,він завжди хлопчика хотів.
Як далі жити?! Як спілкуватися? Я знаю що немає кохання, боляче це усвідомлювати (( жити як сусіди просто?
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Який автору буде облом?
Діти 50/50
У неї буде час на роботу і на особисте життя. Вона розквітне, а не обломається.
Автору не потрібен час на роботу і життя, їй потрібно бути нещасною домогосподинею і мати того,кого можна звинуватити у нелюбові та всіх інших гріхах. Вона боїться в не хоче брати на себе відповідальність

Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляк.Буланова
Рожайте третього, хлопчика:)!
В мене кума так i вирішила. Тільки,мені здається, після бажаного хлопчика він піде, т.як. отримає бажане.
Тень льва• 09 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
все женщины почему то думают что их писечка самая особенная. Так же и мужчины думают что без них женщина пропадет и никому не нужна, потому что всю жизнь он ее обесценивал и превратил в ничего не умеющую кухарку и уборщицу.
саме так, тому маніпулювати пісєчками, х**ми і дітьми не варто
Смурфетта• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Це не можливо
Він я так розумію не піде на розлучення, бо я без нього не впораюсь, переживає мабуть що пропаду без нього, я не уточняла, бо не хотіла нагнітати.
І в нього будинок невеличкий, він сам їжу готувати не буде, бо немає часу, а з дітьми бути йому самому це трешняк повний. Він з ними ніколи толком не сидів, я завжди їх годую,готую, лікую
Так а ви йому просто скажіть про наміри:
Діти 50/50
Ви на роботу
І влаштовувати особисте життя
Тень льва• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Не видумуйте
а тут і видумувати не треба, досить почитати театральні пости автора
Кумедний ґудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляТень льва
А чим вона тоді зайнята ’в декреті’, коли дитину сплавила в садок?
Зайнята тим чим зайняті мами у яких малі діти.
Тень льва• 09 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
тобто, сидить трутнем, сплавивши дитину в садок
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Блин, так мне нравятся эти мужчины. Роди, воспитывай и время уделяй детям, так еще и бабло зарабатывай.
«Роди» так все практически рожают, и всех родили. Это что подвиг? Декрет на воспитание малышей, дальше можно и пополам. При этом, необязательно зарабатывать, как муж или больше его. Но это ваше «роди»… уже слишком
Родила и все? Тебе должны? Так и муж рад бы был родить, да не может по природе
Кумедний ґудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляТень льва
Яким трутнем?
А приготування їжі, прання, прибирання, закупи продуктів, бігати заводити дітей , забирати це що само робиться?

Свій варік• 09 апреля 2024
Як же Ви знецінюєте своїх двох принцес. Бо вони не хлопчики .
Смурфетта• 09 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Раз не может родить по природе, пусть тогда обеспечивает семью по природе.
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Яким трутнем?
Ми з чоловіком готуємо разом, прибираємо разом, хатні справи важкі - сам робить. Магазин разом, тащить він. А бігати заводити дітей))) це смішно. Скільки бігти? По 20 км туди й назад з малими на плечах?
Я пані прохана...• 09 апреля 2024
Как можно знать, что человек не любит тебя и родить 2 детей?
И как можно не имея дохода разбрасываться словами???
Если он реально кого-то найдет и через полгода, то что вы будете делать? Работу за 1 день (нормальную) найти невозможно 🤦‍♀️
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
С чего вы взяли, что это по природе? Может мужчина на такое не согласен, или не согласна сидеть дома сама женщина. Ситуации разные бывают и о них договариваются заранее, а не беременеют, рожают, потом понимают, что проблемы и рожают дальше. А вот мужчина, увы, родить никак не сможет, даже по предварительной договоренности.
Наверняка• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Як це не хочу, я б завтра вже вийшла б
Третього точно не хочу, що ви всіх в кого 2 гребете під одне, працювати не хотять!
А наче ви хочете)))
Кумедний ґудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
То це у вас так, а ви можете думати ширше, що можуть бути якісь нюанси, садок далеко від дому, мій чоловік наприклад не готує їжу, дуже рідко, готую завжди я, бо він працює багато, за продуктами бігаю я, і багато чого ще я бо він на роботі.
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Це ви дружину з двома малими дітьми називаєте безпорадними?
Чому це автор неповноцінний партнер? Дітей хто глядить?
Чоловік автора чоловік чи хто? З чого це він втомився? Зі своїх прямих обов’язків забезпечувати сім’ю?
Вперше підтримаю не автора.
Бо завжди мені шкода жінку .
А тут жінка хитрувата і маніпулятор на моє враження.
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Якщо у вас домовлено - що квартира тут, а садок хочете подалі, що чоловік буде максимальну увагу приділяти розвитку й фінансуванню родини, на ваші плечі лягають хатні справи й догляд - питань немає. Але, чоловік автора не згоден, тому хай поручає йому частину справ й має вільний час на роботу.
Я теж сиділа вдома й чоловік забезпечував, але я люблю працювати, тому й знайшла собі місце цікавіше.
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Який автору буде облом?
Діти 50/50
Ця жінка не розквітне.
Бо їй треба в театрі грати ...

автор Бамбарбия! Кергуду. • 09 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
Ця жінка не розквітне.
Бо їй треба в театрі грати ...
От екстрасенси )))) все вони бачать, як хто буде жити
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Чим , поки діти в садочку і школі ?
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Яким трутнем?
А жінки , які працюють не готують, не прибирають і т.і ?
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Вы без мужчины тоже по природе родить не сможете. Готовы целовать его в попу за два грамма спермы?
Пздц отношение к мужчинам, я хоть и сама женщина. Ваши родители, кроме как родить вас больше ни на что не были горазды, а родители вашего мужа должны воспитать любящего, работящего, ответственного, порядочного, амбициозного мужчину? Офигенно придумано))
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Є таке )))
А ким ви працювали до 30 років ?
Ответ дляДивне створіння
Чим , поки діти в садочку і школі ?
Завела зранку дітей, прийшла, вірніше на маршрутці, поки ще її дочекалась, потім застелила постіль, щось легке згуртувати дитині після школи, закинула стірку, вже 11 або 12 іду за дитиною в школу, прийшли в час дня, робимо уроки, на 3 на спортивні заняття в місто їдемо, до 4. Потім везу старшу додому, їду одразу за меншою в садок, приходим в 6 приблизно, готую їсти чоловіку вечерю і з собою судочки на роботу, вже і 8-9!вечора, дітей купаю і ложу спати. От і день пройшов. А ви думали я от прихожу і сижу на дивані сплю?
Ответ дляДивне створіння
Є таке )))
А ким ви працювали до 30 років ?
Я працювала на роботі, не державній, працювала там 7р, потім в декрет пішла
Библиотекарь• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну а вы сами как видите свою жизнь: рабочий график не устраивает, ребенок в сад ходить не хочет, но вы предлагаете мужу искать другую. За что жить планируете?
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Не драматизуйте)))
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ви готуєте з ранку до вечора.
Так , це добре .
Але реально ким ви працювали , які навички маєте до роботи , і що будете робити , якщо він піде від вас ?
Ответ дляБиблиотекарь
Я і чула не один раз що відмовляють хто з дітьми, бо боліють діти. Хоча б до 5 години працювати. От як мені з меншою якщо садок до 6 вечора. Старшу ще з горем попалам попрошу за гроші чужу людину забирати, тільки куди до вечора, щоб сама вдома я ще боюсь так довго залишати. А когось просити на так довго це тієї з/п якраз а може і не хватить